0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #40 -: Март 26, 2008, 21:22:15 pm »
Това че не пречи е добре  :wink: значи няма да ми навреди...  :lol: просто се притеснявам дали това съкращаване на мускулите на матката не изтласкват навън младежите..но пък от друга страна би трябвало при оргазъм да се отделя повече ЦС която да ги отвежда до целта....  :ask:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #41 -: Март 26, 2008, 22:06:59 pm »
Това, което аз знам от моя мъж, е че жената трябва да получи оргазъм малко преди еякулацията на мъжа, защото от оргазма й се получават контракции, които всмукват спермата и така помагат. За това се стреми винаги да съм първа. :wink:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #42 -: Март 26, 2008, 22:07:51 pm »
Точно така :D,това е имал предвид доки за ЦС
http:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #43 -: Март 27, 2008, 08:21:26 am »
Добро утро и тук.  :P :P Коя какво практикува снощи? Аз съм решила да купувам Кама Сутра и започвам страница по страница да я прилагам. Ако стане ще ви пиша коя поза е помогнала. :P :lol: :D
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #44 -: Март 27, 2008, 10:06:39 am »
Здравейте момичета :)Ние снощи си бяхме в поза той отзад, спах с 2 огромни възглавници под бедрата. Толкова ми беше неудобно, ама няма начин, зарадои начинанието. Това  еще понасям всичко :balk_105:


*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #45 -: Март 27, 2008, 11:01:23 am »
Здравейте момичета :)Ние снощи си бяхме в поза той отзад, спах с 2 огромни възглавници под бедрата. Толкова ми беше неудобно, ама няма начин, зарадои начинанието. Това  еще понасям всичко :balk_105:

Няма нужда чак да спиш цяла нощ така, просто полежи поне около половин час. Надявам се, че ви е харесало :-)
 
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #46 -: Март 27, 2008, 11:40:12 am »
Добро утро и тук.  :P :P Коя какво практикува снощи? Аз съм решила да купувам Кама Сутра и започвам страница по страница да я прилагам. Ако стане ще ви пиша коя поза е помогнала. :P :lol: :D
Мила, не ти трябва Кама Сутра - отиди на този адрес http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p2_92_0.html и разгледай. Преди врем имаше една притурка към Космополитан - "100-те пози в секса" или нещо такова. Аз като разбрах веднага си я купих, викам си с милото Е сега ще си поосвежим половия живот. И какво да ти кажа, 50 % от тях са неосъществими освен ако не си йога или гимнастичка, към 30% са вариации на добре познати пози и само няколко бяха нови за мен :)

Re: Поза за забременяване??
« Отговор #47 -: Март 27, 2008, 13:43:49 pm »
Добро утро и тук.  :P :P Коя какво практикува снощи? Аз съм решила да купувам Кама Сутра и започвам страница по страница да я прилагам. Ако стане ще ви пиша коя поза е помогнала. :P :lol: :D
Мила, не ти трябва Кама Сутра - отиди на този адрес http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p2_92_0.html и разгледай. Преди врем имаше една притурка към Космополитан - "100-те пози в секса" или нещо такова. Аз като разбрах веднага си я купих, викам си с милото Е сега ще си поосвежим половия живот. И какво да ти кажа, 50 % от тях са неосъществими освен ако не си йога или гимнастичка, към 30% са вариации на добре познати пози и само няколко бяха нови за мен :)



Шегувах се.  :hello: От днес го оставям той да се поти върху мен , а аз ще си лежа и ще се наслаждавам. Дано да се сети какво да прави като ме види легнала по гръб, защото аз няма да му напомням и подсещам.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #48 -: Март 27, 2008, 15:25:59 pm »
Както вече обсъдихме с девойките - Не забравяй да му напомниш че е мноооооого полезно  :wink: да получиш оргазъм преди да пусне бойците си в действие, естествено ще кажеш че това е медицинки обосновано и трябва да се спазва  :balk_69:
Надявам се това поне малко да те ободри и да се усмихмеш днес си много тъжна  :balk_104:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #49 -: Март 27, 2008, 15:36:32 pm »
Както вече обсъдихме с девойките - Не забравяй да му напомниш че е мноооооого полезно  :wink: да получиш оргазъм преди да пусне бойците си в действие, естествено ще кажеш че това е медицинки обосновано и трябва да се спазва  :balk_69:
Надявам се това поне малко да те ободри и да се усмихмеш днес си много тъжна  :balk_104:

Извинявайте момичета. Я никоя да не прави като мен днес- да е тъжна. А аз ви напускам за малко- просто имам нужда да поплача, за да се отпусна.
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #50 -: Март 27, 2008, 15:38:11 pm »
Има една приказка, че българските мъже правели хубави деца, защото ги правили без ръце. Аз на моя един път само му вързах ръцете и резултата е налице  :wink: Дори и не лежах почти, че трябваше да свалям ботушите  :lol: :lol: :lol: Та незнам от кое ще е  - от вързаните ръце или от ботушите  :lol:.
Най-важното е да го правите с любов и да се наслаждавате на момента - Чудеса стават! Дано скоро и при вас!
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #51 -: Март 27, 2008, 19:50:18 pm »

Мила, не ти трябва Кама Сутра - отиди на този адрес http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p2_92_0.html и разгледай. Преди врем имаше една притурка към Космополитан - "100-те пози в секса" или нещо такова. Аз като разбрах веднага си я купих, викам си с милото Е сега ще си поосвежим половия живот. И какво да ти кажа, 50 % от тях са неосъществими освен ако не си йога или гимнастичка, към 30% са вариации на добре познати пози и само няколко бяха нови за мен :)
Да повечето за да ги осьществиш определено трябва да си акробат :babyflips:,а останалите сме ги правили милиони пьти и не ми трябва показно.
http:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #52 -: Март 28, 2008, 08:38:25 am »
Добро утро.Срам ме е да ви разкажа за снощи. :oops: :oops: Тъй като милото не иска да е отгоре, пак аз бях "на върха". След като свършихме и двамата реших да си вдигна краката на стената и за всеки случай натъпках и възглавница под кръста. Да ама .... заспах в тази поза. :? Събуждам се през нощта измръзнала от студ, ама краката са вирнати. 8O И усещам тежест. То моето решило да ми прегърне краката и д аси сложи главата..... там , ниско под яйчниците.  :lol: Чудих се да се смея ли или да плача от изтръпване. :oops: Днес съм схваната от "снощното катерене".
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #53 -: Март 28, 2008, 10:46:18 am »
Добро утро.Срам ме е да ви разкажа за снощи. :oops: :oops: Тъй като милото не иска да е отгоре, пак аз бях "на върха". След като свършихме и двамата реших да си вдигна краката на стената и за всеки случай натъпках и възглавница под кръста. Да ама .... заспах в тази поза. :? Събуждам се през нощта измръзнала от студ, ама краката са вирнати. 8O И усещам тежест. То моето решило да ми прегърне краката и д аси сложи главата..... там , ниско под яйчниците.  :lol: Чудих се да се смея ли или да плача от изтръпване. :oops: Днес съм схваната от "снощното катерене".

Какво ли неправи само за това скоро да има бебета, макар и измръзнали, дано това е твоята поза, макар и днес да си схваната, жерствата си заслужава  :P Вярвай и ще стане!     :balk_104:

Re: Поза за забременяване??
« Отговор #54 -: Март 28, 2008, 10:48:26 am »
NOWILKA,жертвата определено си струва.Седя си сама и се смея като луда :jump12:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #55 -: Март 28, 2008, 10:49:52 am »
Добро утро.Срам ме е да ви разкажа за снощи. :oops: :oops: Тъй като милото не иска да е отгоре, пак аз бях "на върха". След като свършихме и двамата реших да си вдигна краката на стената и за всеки случай натъпках и възглавница под кръста. Да ама .... заспах в тази поза. :? Събуждам се през нощта измръзнала от студ, ама краката са вирнати. 8O И усещам тежест. То моето решило да ми прегърне краката и д аси сложи главата..... там , ниско под яйчниците.  :lol: Чудих се да се смея ли или да плача от изтръпване. :oops: Днес съм схваната от "снощното катерене".
ХА-ХА-ХА-ХА!   :balk_46: Мале как съм се смяла ако знаеш само, колегата сигурно си мисли че вече тотално съм откачила. Супер е!!!! Ако този месец успееш, - Да знаеш че това няма да го забравиш до края на живота си! Само си представи как разказваш на внуците си как си заченала баща им/ или майка им
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #56 -: Март 28, 2008, 11:28:24 am »
Здравейте мацки, снощи пак спах с две огромни възглавници под бедрата, обърната по корем. И аз съм схваната като NOWILKA, ама нищо то е за добрата кауза.


Re: Поза за забременяване??
« Отговор #57 -: Март 28, 2008, 11:33:11 am »
Аз тази вечер ще съм на "тихи" спортове- бавно, славно, без резки движения и той ще е отгоре. :D
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #58 -: Март 28, 2008, 12:19:49 pm »
Я да се пусна леко и тук...... :oops: 8O :wink:ей, да знаете че това с КАМА СУТРА ЗА ПРАВЕНЕ НА БЕБЕТА ме разби. Днес ще го споделя с моя правяч на бебета! Ние с мъж ми когато правихме емката- такъв секс му бяхме ударили, че нямам спомен с коя поза я сътворихме, но явно е била много сполучлива защото се пръкна цяло бонбонче!!!Сега обаче ме светнете поза за момченца, да си направим и от другия вид......е има ли поза за момченца???? :P 8O
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #59 -: Март 28, 2008, 12:25:29 pm »
е има ли поза за момченца???? :P 8O
8O 8O 8O
ние с едната поза си направихме момченце и момиченце, така че... явно няма.