0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Поза за забременяване??
« -: Март 25, 2008, 11:58:43 am »
Здравейте мацки. Ако темата се повтаря, извинявам се предварително.
Искам да ви попитам има ли значение позата по време на секс, и ако има коя е най-обещаващата за зачеване? :oops: :oops: :oops: :oops:
Много информация има в нета,но едни казват че има, други пък отричат. И се обърках. :?
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #1 -: Март 25, 2008, 12:28:22 pm »
Здравей , аз знам , че ако си с обърната матка,както съм аз, е най -добре позата : той отзад и трябва да се лежи по корем, с възглавничка под горната част на бедрата. Ако си с нормална матка, трябва да  лежиш с вдигнати крака на стената. Иначе позата по време на секс , няма кой знае какво значение, въпросът е да не  си ти отгоре или права. Това е, незнам обаче колко е правилно.


Re: Поза за забременяване??
« Отговор #2 -: Март 25, 2008, 12:45:34 pm »
Здравей , аз знам , че ако си с обърната матка,както съм аз, е най -добре позата : той отзад и трябва да се лежи по корем, с възглавничка под горната част на бедрата. Ако си с нормална матка, трябва да  лежиш с вдигнати крака на стената. Иначе позата по време на секс , няма кой знае какво значение, въпросът е да не  си ти отгоре или права. Това е, незнам обаче колко е правилно.

Да ама моя обича аз да съм отгоре.  :x
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #3 -: Март 25, 2008, 12:47:59 pm »
Здравей , аз знам , че ако си с обърната матка,както съм аз, е най -добре позата : той отзад и трябва да се лежи по корем, с възглавничка под горната част на бедрата. Ако си с нормална матка, трябва да  лежиш с вдигнати крака на стената. 
Да, и освен това единият крак трябва да ти е зад врата, а едната ръка зад кръста иначе не става! :lol:
Темата се повтаря ,да. Никой никъде не е цитирал някакво научно изследване за ползата/вредата от дадена поза за секс. Самата аз забременях в "най-неподходящата" уж поза. Ако всичко друго е наред не вярвам позата да оказва каквото и да е било влияние.
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #4 -: Март 25, 2008, 13:28:31 pm »
Абе ти пак бъди отгоре, ама отвреме на време само...Той ще го преживее сигурна съм. :goodluck:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #5 -: Март 25, 2008, 13:52:18 pm »
незнам каква трябва да е позата, но първият път забременях (малко ме е срам)на кухненската маса  или в колата, като не съм лежала (с бившият ми мъж), а сега от месеци опити лежане и нестава - въпрос на късмет.важното според мен е да се прави с любов и желание. успех на всички.







Re: Поза за забременяване??
« Отговор #6 -: Март 25, 2008, 14:30:47 pm »
Да, и освен това единият крак трябва да ти е зад врата, а едната ръка зад кръста иначе не става! :lol:
Ааа, моля моля, не забравяй фън шуй :wink: Трябва задължително да се гледа на запад, да нямаш пряка видимост към вратата, и да няма огледала в стаята :lol: :lol: :lol:

Девойки, майтап, не ми се връзвайте :wink:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #7 -: Март 25, 2008, 14:53:06 pm »
Абе то да стане, пък ако трябва и краката на тавана ще си залепя. Можеби наистина  е въпрос на късмет, знам ли :balk_602:


*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #8 -: Март 25, 2008, 15:30:47 pm »
[
[/quote]
Ааа, моля моля, не забравяй фън шуй :wink: Трябва задължително да се гледа на запад, да нямаш пряка видимост към вратата, и да няма огледала в стаята :lol: :lol: :lol:

Девойки, майтап, не ми се връзвайте :wink:
[/quote]
Аааа, моля ти се Рали, дали ще гледаш на Запад или на Изток зависи от личната ти посока! Току виж си погледнал на Запад, а то трябвало на Изток и лелееее! Отиде позата! :D
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #9 -: Март 25, 2008, 18:32:55 pm »
[
Ааа, моля моля, не забравяй фън шуй :wink: Трябва задължително да се гледа на запад, да нямаш пряка видимост към вратата, и да няма огледала в стаята :lol: :lol: :lol:

Девойки, майтап, не ми се връзвайте :wink:
[/quote]
Аааа, моля ти се Рали, дали ще гледаш на Запад или на Изток зависи от личната ти посока! Току виж си погледнал на Запад, а то трябвало на Изток и лелееее! Отиде позата! :D
[/quote]
хахахаа
милички, аз се занимавам с фън шуи от доста време и единственото което най бързо се постига там и аз наистина успях е пари.Мъжо беше полудял с мойте размествания и най вече с това че исках златни рибки, но все пак кандиса....
Ако трябва да се боря и с позите заради фън шуи ще ме изсели. Но в интерес на истината колкото и да ровех да търся за бременност нещо там, не намерих.....На всичкото отгоре тоалетната се пада точно всектор ДЕЦА :BangHead: :BangHead: :BangHead:
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #10 -: Март 25, 2008, 18:34:42 pm »
Ас също изчетох много за позите и накрая реших,всеки път различна ,а до сега няма резултат!Аз с мойта лекарка съм много близка и я питах какво мисли тя!Отговора й беше:
"Правете го с любов и гледай после да не ставаш веднага"!Тук май трябва да се включат тези,които са видели двете черти!А дотогава ние ще си опитваме нови пози! :D
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #11 -: Март 25, 2008, 18:44:17 pm »
Това за не ставането има смисъл явно.Една приятелка която има двегодишно слънце ме посъветва не само да не ставам, но и след като приключим квото там правим да си сложа пет възглавници на д-то и да ми е вдигнат ханша поне половин час за да отиде това което трябва където трябва.Те с нейния са успели за два месеца така.А наистина бързаха защото той щеше да се качва на кораб за осем месеца и срока щеше да стане много дълъг....Но мойта позната която сега пък е бременна доколкото знам не е стояла на челна стойка.На 30 г. са и двамата и явно всичко мърда както трябва.Абе както и да стоим нека се молим и да вярваме.Ще стане.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #12 -: Март 25, 2008, 19:10:00 pm »
Това за не ставането има смисъл явно.Една приятелка която има двегодишно слънце ме посъветва не само да не ставам, но и след като приключим квото там правим да си сложа пет възглавници на д-то и да ми е вдигнат ханша поне половин час за да отиде това което трябва където трябва.Те с нейния са успели за два месеца така.А наистина бързаха защото той щеше да се качва на кораб за осем месеца и срока щеше да стане много дълъг....Но мойта позната която сега пък е бременна доколкото знам не е стояла на челна стойка.На 30 г. са и двамата и явно всичко мърда както трябва.Абе както и да стоим нека се молим и да вярваме.Ще стане.
Съгласна съм с теб!Дано не се забави нашият положителен резултат!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #13 -: Март 25, 2008, 19:14:27 pm »
Трябва задължително да се гледа на запад, да нямаш пряка видимост към вратата, и да няма огледала в стаята
Това на мен най- ми се хареса.
Достатъчно ли е аз да съм с гръб към вратата или от леглото въобще не трябва да има видимост? Ако е така - веднага слагам матрака в гардероба.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #14 -: Март 25, 2008, 20:52:34 pm »
Изчетох внимателно какво сте написали, сега отивам да спазя всички изисквания, които сте дали, малко трябва да съм йога, за да успея, но ще се постарая. Като на финал ще ви напиша дали е станало, стискайте ми палци.  :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #15 -: Март 25, 2008, 21:50:53 pm »
А така Meggy, и аз отивам това да правя.Оттам дано се преместим в очакващи и след това  -с +-чето под мишничка в другата темичкаааааааа
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #16 -: Март 25, 2008, 22:35:21 pm »
Момичета, какви ли стойки и пози не сьм заемала :cul2: :lol:но няма никакав ефект,мисля че когато ни доиде времето тогава.
Успех все пак на всички с позите :lol:
http:
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #17 -: Март 26, 2008, 02:40:36 am »
NOWILKA Страхотна тема!!!Хем е полезна,хем е забавна! :balk_46: :balk_46: :balk_46:
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #18 -: Март 26, 2008, 08:11:31 am »
Добро утро "учителки мои".Коя какво прилагаше снощи от позите? :lol: Аз споделих с моя мъж какво трябва да правим.  :oops: Горката аз- най-голямата ми грешка. За рождения му ден единия от приятелите му подари кожен камшик. Отиде моя и го взе и ме предупреди ,че ако тази вечер го докосна- щял да ме шляпа. :D Е, обясних ме че и в това има известна еротика. Но той реши да си вземе белезниците и пак ме заплаши , че ще ме върже за парното- далеееееече от спалнята и щял да ме "шляпа от там. :? Глупчо. Бил много изморен,защото съм го изтощила предните два дни. Нали съм се решила този месец да се хваля с две черти и го "премятам" вечер  и сутрин. :lol:
*
Re: Поза за забременяване??
« Отговор #19 -: Март 26, 2008, 08:18:08 am »
Новилка,залъжи го,че скоро ще свърши тормоза,ако се справите със задачата :wink: :lol: :lol: Иначе ще се наложи него да завържеш за парното и ще кара само на водица и камшици :lol: