0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Спешно питане за интервю
« -: Март 22, 2008, 14:56:54 pm »
Спешно търся жена,която е забременяла Ин Витро за интервю. Казаха ми от сдружението,че тук можете да помогнете. Интервюто е за днес. Търся телефон. Днес е първият ден на пролетта и това е символ на ново начало. жената оже да разкаже през какви трудности е минала и може да даде кураж на онези жени, които от години се мъчат да имат рожба. Моля ви помогнете. Моят телефон е 0885 910 116
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Спешно питане за интервю
« Отговор #1 -: Март 22, 2008, 15:15:37 pm »
Дано не е късно??? :wink:

Успех!!!

« Последна редакция: Март 22, 2008, 15:31:11 pm от eganeva »
*
Re: Спешно питане за интервю
« Отговор #2 -: Март 23, 2008, 16:23:26 pm »
Е вие веднъж искате жена която е родила от инвитро, сега пък която е забременяла.Кое последно? Интервюто за вестник ли ще е или за телевизия?И за коя телевизия или вестник е интервюто? 
Аз съм бременна от инвитро но не съм подходяща,защото стана прекалено лесно от първи път и без трудности.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Спешно питане за интервю
« Отговор #3 -: Март 23, 2008, 17:48:18 pm »
ми добре, щом не ставаш... мерси че ни осведоми
Не че теб те интересува, ама... тези три лентички не са малко повече от позволените в правилата на форума?
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Спешно питане за интервю
« Отговор #4 -: Март 23, 2008, 21:09:14 pm »
Забравила съм за тази част от правилника.Сега махнах едната лента.А ani_tv пише във всеки форум различно, затова тука изпаднах в подробности.Няма лошо.Предполагам който ще дава интервю е разбрал тези неща някак си.Дано и ние разберем къде ще е ,та да гледаме.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Спешно питане за интервю
« Отговор #5 -: Март 24, 2008, 09:14:52 am »
Интервюто трябваше да е за ББТ, но от телевизията искаха за половин час да им осигурим участник. Ясно е, че са запълвали дупка в ефира, ама не се прави така. И без това проблемът е комплициран, не можеш да очакваш, че в съботен ден е коректно да искаш толкова бърза реакция.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde