0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
редактирай ---изтрий тема
« -: Март 22, 2008, 13:13:42 pm »
едно въпросче ако може от мен.бих искала да знам какъв е срока за редактиране или изтриване на мнение автора.благодаря ви.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: редактирай ---изтрий тема
« Отговор #1 -: Март 22, 2008, 13:35:19 pm »
Като се добере до компютър, beast ще ти отговори най-точно, то мисля че беше 2 часа за редакция. Това ограничение е въведено, защото имаше потребители, които ходеха и си редактираха мненията след много време и тогава дискусията след тяхното мнение изглеждаше лишена от смисъл. За изтриването няма срок (струва ми се).

Всеки потребител може да се обърне към модератор и да се нанесе съответната редакция.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: редактирай ---изтрий тема
« Отговор #2 -: Март 22, 2008, 13:36:14 pm »
мерси Мели  :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: редактирай ---изтрий тема
« Отговор #3 -: Декември 13, 2013, 14:25:57 pm »
да разбирам ли, че може да се изтрие тема, по-точно темата ми е дневникът ми? Как може да стане това? Писах мейл на zachatie@gmail.com с молба за това. Правилно ли съм се орентирала? Ще получа ли отговор на моя мейл дали молбата ми ще бъде изпълнена?
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Re: редактирай ---изтрий тема
« Отговор #4 -: Декември 13, 2013, 17:19:21 pm »
Дай ми линк към дневника ти.
*
Re: редактирай ---изтрий тема
« Отговор #5 -: Декември 13, 2013, 17:28:06 pm »
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.