0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Пускам тази тема защото се двуумя дали да се обърна към тази клиника за ин витро.Аз съм в България,но донорските програми тук не са доизмислени,така да се каже.Никой не ти дава информация кога може да се започне процедура, чака се мн.дълго.Аз съм на 35г.и не мисля, че разполагам с мн.време. Затова ми се иска да събера малко повече информация за тази клиника. На няколко места пише че имат такава програма, но не срещнах постинг на някой с успешна процедура.Надявам се ,че някой ще ми отговори!
*
Здравей Марилина! Аз съм пациентка на клиника Якентро, но се стимулирах. Със сигурност знам за 3 жени от България, които са забременели с донорска яйцеклетка. По подробна информация можеш да получиш от координаторката на клиниката Албена Стоянова. Можеш да погледнеш на сайта на клиниката, там има статистика и процента на успеваемост е по-висок с донорски яйцеклетки. Ето и сайта: www.iakentro.gr.
Ето и координати на Албена: ...............

Телефоните ги има в сайта
« Последна редакция: Март 20, 2008, 20:23:25 pm от little_rabbit »
*
Здравейте!
Пускам тази тема защото се двуумя дали да се обърна към тази клиника за ин витро.Аз съм в България,но донорските програми тук не са доизмислени,така да се каже.Никой не ти дава информация кога може да се започне процедура, чака се мн.дълго.Аз съм на 35г.и не мисля, че разполагам с мн.време. Затова ми се иска да събера малко повече информация за тази клиника. На няколко места пише че имат такава програма, но не срещнах постинг на някой с успешна процедура.Надявам се ,че някой ще ми отговори!
Аз имам два неуспешни опита там.
Re: Има ли забременели с донорски яйцеклетки
« Отговор #3 -: Март 21, 2008, 11:38:20 am »
Благодаря ви за отговорите,момичета! Засега ще дам още малко време на бг клиниката, с която съм се захванала и ако нищо не се получи до лятото мисля да се обърна към Янкетро! Пък каквото сабя покаже
« Последна редакция: Март 21, 2008, 11:40:04 am от марилина »
*
марилина, успех ти желая още сега с Бг клиниката, но Якентро също е добър избор. Аз там забременях от първи опит, да, бях стимуирана, но познавам момичета, които също забременяха с донорска.
Успех!
*
Искрено ти желая успех Марилина! Вярвай в успеха и той ще те стигне! :goodluck:
*
Желая ти от сърце успех!
Все пак внимавай с клиника Якентро и бизнес подхода им при донорските процедури. Не ми се струва уместно препоръки да дават жени, които никога не са правили там донорски процедури. Аз, за съжаление, при почти двегодишните си многобройни ходения до Якентро, не познавам нито една жена, забременяла там от донорство, но пък имах контакт с жени с неуспешни донорски опити там.
Ако имаш нужда от повече информация, можеш да ми пишеш на лични, защото ми се струва безсмислено да влизам в спорове с "ПР-експертите" на Якентро.
Zdraviite,pravil li e niakoi transfer na donorski embrioni v Iakentro i kolko struva procedurata? Znaete li tsenata na in vitro s donorska yaitsekletka?
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Карамелче, на кирилица, моля!
*
Кремкарамелче, цената на процедурата с донорска яйцеклетка в Якентро е 7000лв. За по-подробна информация се обади на Албена координаторката за България на email: ingobg@iakentro.gr
Успех!
BLAGODARIA,OCEAN!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
infobg@iakentro.gr
web site: www.iakentro.gr

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
infobg@iakentro.gr
web site: www.iakentro.gr


Благодаря evro, видях, че съм объркала емайла, но неможех вече да го редактирам  :wink:
Re: Има ли забременели с донорски яйцеклетки в Янкетро
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2008, 11:49:52 am »
Момичета изпратете ми телефона на Албена за да се запиша за програмата за донорска яйцеклетка . как да се свържа със нея ???
*
Re: Има ли забременели с донорски яйцеклетки в Янкетро
« Отговор #14 -: Ноември 02, 2008, 12:19:04 pm »
kari_13 , изпратих ти телефона на Албена на лични.
Успех!