0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #340 -: Юли 21, 2008, 21:58:45 pm »
Абе и на мен не ми беше хрумвало, ама така ме посъветваха други мами по повод подобни снимки на Ронката ;)
*
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #341 -: Юли 21, 2008, 23:18:40 pm »
Момичета имате страхотни дечица! Големи са сладури! Пу пу! Да са ви живи и здрави да ви радват!

Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #342 -: Юли 21, 2008, 23:27:03 pm »
Момичета имате страхотни дечица! Големи са сладури! Пу пу! Да са ви живи и здрави да ви радват!

Хайде, не остана, скоро и ти ще се похвалиш тук. :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #343 -: Юли 21, 2008, 23:42:26 pm »
Момичета имате страхотни дечица! Големи са сладури! Пу пу! Да са ви живи и здрави да ви радват!

Хайде, не остана, скоро и ти ще се похвалиш тук. :)
Мдам, не остана наистина, живот и здраве всичко да е наред още 20-на дни и с голяма радост ще се похваля! :D

*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #344 -: Юли 22, 2008, 11:55:31 am »
Каси, много са порастнали твоите момчета! Големи са сладури!
Милена Б, малката Миша става все по-хубава! С тези големи изразителни очи!
Да са ни живи и здрави дечицата и все по-повече попълнения да има в тази темичка!
Ето ни и нас:
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #345 -: Юли 22, 2008, 13:41:37 pm »
Ха, здрасти и от нас! Лятото дойде и се запиляваме всеки уикенд на някъде... няма време за писане - само влизам да почета и изчезвам по задачи....
Сладурите стават още по-готини! Пу, пу, пу!!!
Джами, стягай се - при първа възможност идваме да ги сгодяваме - не ме интересуват предишни уговорки! Марти е за нас! :wink:
Ето малко пресни снимки от от кака ви Дара: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=93943&pid=6585077
паролата е 1234
« Последна редакция: Юли 22, 2008, 13:44:00 pm от setakap »
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #346 -: Юли 22, 2008, 17:39:40 pm »
Сетакап, прекрасна е Дара, цяла госпожица е станала - с прическа, че и слънчеви очила :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #347 -: Юли 23, 2008, 00:34:35 am »
Вижте какво нестандартно бебе имам - спи само по корем, винаги е с дупето нагоре. :D Аз я слагам по гръб, но на нея първата и работа е да се обърне по корем и така спи през цялото време.

Миленче, откакто бебетата се научат да се обръщат, спането по корем с вирнато нагоре дупе е най-разпространената бебешка поза за сън. :) моят син е вече на 2 години, но още спи така много често.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #348 -: Юли 23, 2008, 06:44:59 am »
момичета,от доста време не бях разглеждала снимките,но тази сутрин просто ми се напълни сърцето :D,всички дечица са големи сладури.........благодаря ви за прекрасна сутрин...... :D :D :D :D :D
*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #349 -: Юли 23, 2008, 16:43:41 pm »
Все няма време да се похвалим,че вече станахме на 1 годинка и на 17.07. проходихме. :DЕто малко актуални фотоси... :P


Мини,помогни ми пак за размера.. :oops:
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #350 -: Юли 23, 2008, 19:00:10 pm »
Мече, те големи сладури тия двамата! Явно и у вас пада веселба! :lol:

Сетакапп, наистина е малка очарователна госпожица Дара! :D

 aii, браво, че сте проходили :wink:

Джам, добре, значи няма нищо нестандартно в това. Ама тогава защо бабите толкова се чудят?... Добре, ти ме успокои, че не сме толкова неповторими. :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #351 -: Юли 23, 2008, 22:45:26 pm »
Всички са такива сладури! :DНяма да изброявам да не пропусна но това е най-хубавата темичка.Целувки от нас !
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #352 -: Юли 25, 2008, 00:31:40 am »
Здравейте,аз съм Георги-хубавеца  :D и след броени часове ставам на цели 5м.Гледм тук,че мнооого хубави мадами са се събрали,пък и ергените бая си ги бива и реших да се включа,пък може някоя и мен да хареса. :wink:
 Аз съм едно много щастливо дете и дните ми минават така :сутин се събуждам,хапвам и излиза на разходка с мама. Понякога ходим на кафе,друг път сме на люлките,но най-обичам в двора на тревичката.Там си играя на гимнастиката - ,много е весело.После си дремвам и даже се смеянасън. :lol:Мама и тате обичат да играят с фризби,а аз ги гледам отшезлонгаили люлката.Следва стахотен кеф - яко ритане във ваната,хапване и сън. :D
Много ми е гот Събота и Неделя,защото ме разхождат на интересни места -в замък, паркна море,даже и в Париж.
 Така протича моето щастливо детство.
А всичките ми снимки са тук. Целувки на всички и изчезвам,че май прекалих. :oops:
<br />
*
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #353 -: Юли 25, 2008, 10:52:39 am »
Момичета, напълни и се душата от толкова много сладурковци :) Дай Боже темата да стане безкрайна  :D  :D  :D
Зори, ама освен хубавец е и голям поет твоя Жорко ;) Мого ми хареса разказчето... и цветно, цветно, цветнооооо, голям кеф ми стана :)

Я ми разяснете как и аз да кача направо снимки в темичката, без линк  :oops: Нещо не ми се получава и явно греша някъде  :(
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #354 -: Юли 25, 2008, 15:10:48 pm »
E, при толкова много красиви кавалери (не че девойките не са чудни), ще вземем и ние да си качим една снимка.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #355 -: Юли 26, 2008, 13:26:37 pm »
Всички са прекрасни!Просто нямам думи!
Големи са сладури всички!
А пък нас вече ни интертесуват неща като токчетата на мама,
червила и т.н.Ето и няколко доказателства!
Гащи може да нямаме,но пък сме на токчета!!! :D


« Последна редакция: Юли 26, 2008, 13:28:43 pm от sami »


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #356 -: Юли 26, 2008, 13:59:57 pm »
Една дяволита физиономия и от Боян

*
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #357 -: Юли 26, 2008, 14:08:46 pm »
Зори, Коки - страхотни са ви малчуганите.
Сами :D Да ги нацелуваш :wink:

Ето малко летни снимки на Симона
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #358 -: Юли 26, 2008, 16:24:43 pm »
Коки, страхотен Боян си имаш! Абе, всички са много хубави, да не изреждам, че да не пропусна :)

Сами, а твоята кукла с голата гъзинка и токчетата искрено ме разсмя :lol:

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: Галерия на прекрасните бебета от Зачатие
« Отговор #359 -: Юли 26, 2008, 20:10:42 pm »
Ох само прелести пак съзирам тука аз :lol: много, ама много целувки и прегръдки на всички, просто са невероятни....
Цвети, аз нищо не виждам от вашите снимки мила 8)

Ето малко морски и от нас - от плажа са малко, защото там е голичка и няма начин да ги кача тук.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=267719 - sti123