0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Бира преди спермограма?
« -: Март 17, 2008, 17:10:20 pm »
Момичета и момчета :), смятате ли че една, две бирички биха се отразили на спермата, ден и половина преди спермограмата? Доктора каза мин. 2 дена полово въздържание. За алкохола оба4е не е споменал. Знаете ли нещо повече по този въпрос.
Благодаря предварително за отговорите.
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #1 -: Март 17, 2008, 17:14:00 pm »
Мисля ,че пречи :)
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #2 -: Март 17, 2008, 17:28:28 pm »
не се приемат алкохол и лекарства преди спермограма. това е уточнявано много пъти.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #3 -: Март 17, 2008, 17:30:05 pm »
Момичета, мислите ли 4е една бира би повлияла ма спермограмата ден и половина преди изследването? Д-р Александров нищо не каза за алкохола.
*
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #4 -: Март 17, 2008, 17:34:59 pm »
Момичета, мислите ли 4е една бира би повлияла ма спермограмата ден и половина преди изследването? Д-р Александров нищо не каза за алкохола.

Мисля, че изискването беше - 24 преди спермограмата никакъв алкохол, вкл. и бира.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #5 -: Март 17, 2008, 17:51:11 pm »
Благодаря много за отговора.  Не съм чела до сега по този въпрос, затова и питам!  :wink:
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #6 -: Март 17, 2008, 20:15:59 pm »
Ние правихме спермограма миналия месец при д-р Александров. Мъжа ми беше на рожден ден предната вечер и нямаше как да не пие. Изпил е 2 бири. На другия ден даде материал и аз попитах д-ра дали няма да се отразят 2-те бири на изследването и той отвърна, че няма да окажат никакво влияние и да не се притесняваме. Изследването показа много добри резултати. За разлика от добрата спермограма при мен нещата не са добре-липса на ову през по-голяма част от циклите. Та, не се притеснявайте от 1 бира и успех.

Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #7 -: Март 17, 2008, 22:04:27 pm »
Не само алкохол, но и никакви вани, сауни и киснене в минерални басейни. Ама това никой не ти го казва. А топлата вода направо може да срине и безупречна спермограма. И после чакай 3 месеца докато се оправиш и то ако го знаеш с яки дози трибестан и спимен.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #8 -: Март 20, 2008, 15:52:59 pm »
Ние като правихме док каза никакъв алкохол и то 4 дни!Незнам какво да ти кажа по-добре да се спазят изискванията.Поне аз така мисля,незнам.Попитай лекаря си!Дано всичко мине добре! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #9 -: Март 23, 2008, 20:27:18 pm »
А момичета проблем ли е ако вьздьржанието е само 2 дена?
http:
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #10 -: Март 23, 2008, 20:36:50 pm »
И забвравих да попитам,проблем ли ще е ако е донесем от вкьщи по точно след 1-30часа сперма,тьйкато моя мьж не иска там да дава? Но в краен случай трябва да го навия
http:
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #11 -: Март 23, 2008, 22:46:15 pm »
Аз мисля,че трябва да е поне 4 ,5 дни
*
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #12 -: Март 23, 2008, 23:30:08 pm »
Аз мисля че въздържанието трябва да е между 2-5 дни.Ако е повече от 5 дни тогава е проблем,защото някои показатели могат да се се влошат.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #13 -: Март 24, 2008, 00:19:38 am »
anjela80, опитайте все пак да го направите 3 дни това въздържание :)

ако ще носите еякулат от в къщи, първо се осведомете в клиниката дали са съгласни на такова изследване и да ви дадат точни указания. стерилен контейнер, материалът да се занесе до 1 час най-много, да не се държи на студено по пътя (с телесна температура трябва да бъде - най-добре до тялото, под дрехите) - това са общите положения, но си питайте конкретно в клиниката.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #14 -: Март 24, 2008, 20:13:45 pm »
Отложи се прегледа,така че ще има вьздьржание и май ще се навие да е там спермограмата,ако не и аз мисля че няма да излезе точно.
http:
*

    kame

  • *
  • 3
  • никога не се отказвай да бъдеш добър!
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #15 -: Април 01, 2008, 20:09:03 pm »
А НА МЕН ДОК. МИ КАЗА 5 ДЕНА БЕЗ АЛКОХОЛ  :drunk:И СЕКС :balk_13:И СЕКС -И ТОГАВА СПЕРМОГРАМА
*
Re: Бира преди спермограма?
« Отговор #16 -: Април 03, 2008, 00:22:17 am »
Въздаржанието трябва да е пълно..... алкохол, цигари и секс :wink: