0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Душе, мила, къса ми се сърцето. :(  Така се надявах. :( :( :(
Прегръщам те.  :bighug:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Ами аз от сутринта се чудя какво да кажа, но докато го измисля... :(
Душе, надежда винаги има!
С теб сме!
Не съм и мислила някога, че с бебеправенето ще имаме проблем..а ето че вече 4 години не става. Зад гърба имаме:
2 инсеменации при един доктор - неуспешни
още 4 при д-р Владимиров, като още първата беше успешна, но завършила с мисед в 8 ма седмица,
След последната неуспешна направихме имунологични и генетични и се установи завишени НК клетки, предстои вливане и ново 7 мо по ред инсе...
*
Момичета, милички, добре, че сте вие! Поне с вас мога да споделя! Благодаря на всички ви за подкрепата, за стиснатите палци, за надеждата...
Мимка, Osiana,  Mary, Grace -  :bighug: :bighug: :bighug:!
Знам, че надеждата никога не умира, вярвам, че ще има начин да се направи още нещо за моята мечта, ама просто ... аз вече не искам...уморих се...нямам сили и средства и желание... Пък и докторите бяха категорични, единият каза, че спира с мен до тук, а другият - че това ще е последната ми стимулация. И със стимулация и без такава си правя по 1, 2 или 3 фоликула... След последния си опит правих два кръвни теста - 8,57 и 3,72. Днес само уринен - една чертичка... Това е! Бях го решила предварително! За това и вложих до последно всичко в него - нищо не ми остана... Прегръщам ви силно всички! Ще ви стискам палци да успеете да реализирате мечтите си! А аз няма да спра да мечтая - просто ще започна да си мечтая за по-земни и изпълними неща!  :bighug: :balk_21:

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...

 :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Подкрепям те, какво и да решиш Душе. Не малко смелост се иска и да спреш, също толкова много, колкото да продължиш...само с разликата, че надеждата я няма и буцата в гърлото ще си остане.

Прегръщам те и те целувам. :bighug: :balk_21:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
vladyhka, не тъгувай!  :hug2:
П.П. Ще ви следя изкъсо какви ги вършите тука!  :wink:

*
Мила Душе, искам да ти кажа да не губи надежда, но уважавам решението ти да спреш дотук. Всеки сам решава какво иска за себе си. Ти си прекрасен човек и съм сигурна, че ще намериш твоя път към щастието.  :bighug:

*
Душе,много,много тъжно ми стана :( :( :(   :balk_146: :balk_146: :balk_146:

Дори не знам какво да кажа... :? Защото каквото и да изрека ще ми се струва банално...затова само ще кажа,че съм с теб и много силно те прегръщам!!! :bighug:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!

Душе
имаш рамото ми!
Винаги ще има и още един  :sunshine: ден!
С теб съм каквото и да решиш!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)

 Не малко смелост се иска и да спреш, също толкова много, колкото да продължиш...

Няма какво друга да кажа, освен, че си една много смела жена.
Прегръщам те.
*
Душе, вярно е, че човек се уморява от опити, а пък те все неуспешни и неуспешни  :(
Но умората отминава, ще видиш.
Междувпрочем, щом лекарите не искат да те стимулират повече, не може ли да се пробва с естествена овулация?
Борея, за информация за лимфоцитната имунотерапия влез в "Имунологичния" подфорум, има тема за това - ЛИТ.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Мили момичета, разплакахте ме пак рано сутринта...Обичам ви...благодаря ви!
Вlue_sky, Counterfeit, Мishanta, Lisko, Grace -   :bighug: !
Grace - вероятно може, ама май вече и това не искам....

*
Душе, почини си, и опитай. Струва си - натоварването е много по-малко, почти като инсеминация е, но шансовете са доста по-големи.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Grace, знам, мила!  :lol: И през това съм минала... Лошото е, че лекарят, който ми остана не прави икси на напълно ЕЦ. Но това вече няма значение.

*
Душе, ще вярвам вместо теб, докато намериш сили. Каквото и решение да вземеш, то ще ти донесе утеха. Прегръщам те много силно.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Душе, нищо не пречи да се "завърнеш в Бащината къща" :wink:, но когато му дойде времето. Сега, за сега ние ще те подкрепяме и ще чакаме момента в който ще се върнеш в играта. :heartbeat: :hug2:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Душе, има и други лекари, също толкова добри специалисти  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Grace, през всички съм минала, мила! А сега на тази възраст пак да си сменям лекарят и да тръгвам на ново е немислимо.
White, благодаря ти, че ще вярваш вместо мен! Защото аз вече не вярвам! А това, че взех решение, наистина много ме успокои. Просто се приземих и сега ще живея останалата част от живота си по-спокойно. Прегръщам те! :bighug:
Еvro, вероятно си права, но едва ли вече някой ще ме чака мене в "Бащината къща". Благодаря ти за подкрепата и полезните съвети, които винаги си ми давала! Прегръщам те силно и ти желая късмет!  :bighug: :crossfingers: :goodluck: