0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Д-р Григорова от Торакс - София
« -: Януари 17, 2006, 18:39:58 pm »
:?: От скоро посещавам д-р Григорова, внимателна е и обяснява, но ми се иска да чуя мнения за нея като професионалист. Ако някой има впечатления моля да сподели.
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #1 -: Юли 14, 2006, 18:52:12 pm »
На никой не бих препоръчала "Торакс"-София.
Там попаднах на 1на Божкова,какъв ужас изживях,не ми се разказва сега.Потърси си друга клиника!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2006, 15:33:01 pm »
Абсолютно съм съгласна с мнението на морковче. Самата аз никога не съм ходила в Торакс. Преди години исках да се абонирам, ама една колежка ме разубеди. Тя се записала там защото е била бременна, ама й се наложило да си плати абсолютно всичко и накрая родила насила два дни преди термина, защото докторът трябвало да ходи на ски. Та тогава не отидох. След това също не чух нищо хубаво а само лоши отзиви.
Преди повече от година от работата на мъжът ми ги абонираха пак там и прекратиха абонамента, защото с все абонамента им се е налагало да плащат баснословни цени за елементарен преглед.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2006, 23:22:51 pm »
Благодаря за отговорите. Ходих няколко пъти опради "гъбични" проблеми. Въпреки поне 4 прегледа докторката не забеляза, че имам голяма раничка на шийката. Това както и да е. Обаче имах много странен разговор с друг лекар от тяхната клиника. Обадих се за консултация защото трябваше да замина в чужбина за дълго време, а ми закъсняваше цикъла и исках кръвен тест. И тоя господин без да ме изслуша до край ми обясни да отида на преглед след 2 седмици защото аборт не можел да ми прави толкова рано. Аз направо онемях, и му казвам аз си искам евентуалното бебе и се интересувам правят ли кръвни тестове за бременност. Той не беше и чувал за такива, но ми предложи уринен тест, е такъв и за можех да си направя без да плащам такса за преглед 8O... Та такива ми ти работи в Торакс.
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2006, 23:28:55 pm »
Kak са се събрали най-големите некадърници там,незнам!Сигурно с конкурс ги избират!Мислех си,че като е скъпо ще са добри,но това не е критерии.
На мен пък ми правиха кръвен тест в 3тия месец,като всичко се виждаше на УЗИ,ама не,трябваше да проверят,дали наистина съм бременна,да не говорим колко пари взеха,а не си свършиха работата.Ако бяхме нормална държава щях да ги съдя.
« Последна редакция: Ноември 17, 2006, 23:31:30 pm от morkovche »
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2006, 09:19:35 am »
За много неприятни неща пишете, момичета. Аз преди ходех при д-р Ризова и бях доволна от нея. Тогава Григорова нямаше, другата лекарка мисля, че се казваше Ненова. Ризова е внимателна, много търпелива и съвестна. Поне моите впечатления са такива.
Това беше 2004 - 2005г.... Говоря за Торакс на Стамболийски, не на Фритюф-а
*
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2006, 15:01:14 pm »
Аз съм ходила и при трите  :lol: Наистина, внимателни и отзивчиви са, но не бих им се доверила що се отнася до лечение на стерилитет. Виж за микробиология или нещо друго профилактично - да, но от друга страна в "Торакс" е безумно скъпо и вече и за тези неща не ходя там.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #7 -: Ноември 20, 2006, 18:23:03 pm »
Грейси,не разбрах кои 3?при Божкова влизала ли си?
Коринка,за д-р Ризова съм чувала само хубави неща,но малшанс беше,че не попаднах при нея,тогава незнаех,на кого може да се разчита.
*
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2006, 09:30:01 am »
Морки, имам предвид Григорова, Ризова и Нинова. При Божкова не съм ходила. Както казах обаче, за по сериозни неща по-добре не отивай там. Освен това е много скъпо, ти сигурно знаеш де.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #9 -: Ноември 21, 2006, 10:45:23 am »
Хм...Тези имена на лекари съм ги чувала с изключение на тази Ненова. разпитвах много преди да отида в Клиниката на Щерев и смятам че направих добър избор. първо отидох във Варна, но се оказа че там е претъпкано с двойки от цялата страна и няма начин да се занимават с нас. Та така.... София, клиниката...преглед... процедура...и сега вече си имам тримесечен син. :D
Препоръчвам я горещо(клиниката де)!
Внимавай какво си пожелаваш, защото някои желания се сбъдват!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #10 -: Ноември 21, 2006, 15:47:13 pm »
Hida, не се разбира какво препоръчваш клиниката на Щерев или Торакс. Нормално е някой поне да е доволен и от Торакс, нали.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #11 -: Ноември 21, 2006, 17:32:07 pm »
Дам. Все пак говорим за лични убеждения, а не само слухове. Препоръчвам клиниката на Щерев.
Внимавай какво си пожелаваш, защото някои желания се сбъдват!
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #12 -: Ноември 22, 2006, 23:01:52 pm »
Хубаво :lol:,ама тук иде реч за "Торакс"-София.Има ли доволни?
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #13 -: Ноември 23, 2006, 16:43:44 pm »
Хубаво :lol:,ама тук иде реч за "Торакс"-София.Има ли доволни?
Неееееееее.И другите им `специалисти` са същите.... :x
*
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #14 -: Ноември 23, 2006, 19:01:04 pm »
Хубаво :lol:,ама тук иде реч за "Торакс"-София.Има ли доволни?

 8OМога да прочета за какво иде реч. И понеже съм разпитвала и проучвала преди да хукна из каквито и да е болници смятам че бих могла да споделя. За Торакс не чух обнадеждаващи неща. Хубави думи ми бяха казани единствено за Варна и Клиниката на Щерев. Затова и препоръчвам нещо което съм преминала.
Внимавай какво си пожелаваш, защото някои желания се сбъдват!
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #15 -: Ноември 23, 2006, 20:31:39 pm »
За Ризова исках да кажа, че жената си разбира от работата. Тя никога не е имала претенции да се занимава със стерилитета ми. Клиниката не разполага с подобни специалисти.
Що се отнася до въпроса за цените - не съм съгласна с Grace. 

(Аз съм ходила и при трите   Наистина, внимателни и отзивчиви са, но не бих им се доверила що се отнася до лечение на стерилитет. Виж за микробиология или нещо друго профилактично - да,но от друга страна в "Торакс" е безумно скъпо и вече и за тези неща не ходя там.)  Грейс, извинявай, просто не съм съгласна.
Всяка може да разгледа сайта им и да види, че цените са като в останалите частни клиники и кабинети. За "безумно скъпо" и дума не може да става.
 Разбира се има разлика да платиш 1.60 на личен, който да ти даде направление за гин, където пък ще платиш 2 лв за лабораторията и това да плащаш около 20 лв за МБ.
На няколко пъти съм си мислила, че ние, които сме по-отдавна тука носим особена отговорност за това което твърдим, пишейки. Заради новите момичета, които започват да посещават сайта и търсят отговор на въпросите си.
*
Re: Д-р Григорова от Торакс - София
« Отговор #16 -: Ноември 24, 2006, 09:13:57 am »
Коринка, веднъж отидох в събота /през седмицата нямам възможност/, прегледът беше по-скъп /1.5 пъти/, отделно си платих микробиологията. Събраха ми се 27 лв. за прегледа + 19 лв. за микробиологичното изследване. 46 лв. за преглед / и то без УЗИ, само мануален/ и една микробиология за мен си е скъпо та скъпо. Да не казвам, че това беше пълна изненада, защото го няма обяснено на сайта /ако знаех, нямаше да отида в събота/
За сравнение само ще кажа,че ходя /на частно естествено/ в МЦРЗ, където плащам само за микробилогичното изследване без да плащам нищо, ама нищо допълнително.
Защо в "Торакс" да не мога да си платя само микробилогоията /без преглед, защото не искам такъв/? 
Иначе както казах, лекарките са много добри и разбрани.
Надявам се, че съм разяснила защо мисля така - именно заради новите момичета, защото някоя от тях ще отиде в събота и ще остане неприятно изненадана.
« Последна редакция: Ноември 24, 2006, 09:16:33 am от Grace »
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin