0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Надя

Kръвен тест7,6
« -: Март 06, 2008, 18:30:00 pm »
Моля помогнете днес ми е 16 ден от трансфера  кръвния ми е много нисък 7,6..Какво значи това???!!А имам и слабо кървене което е от вчера и не спира. Много съм притеснена.
*
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #1 -: Март 06, 2008, 18:47:29 pm »
Моля помогнете днес ми е 16 ден от трансфера  кръвния ми е много нисък 7,6..Какво значи това???!!А имам и слабо кървене което е от вчера и не спира. Много съм притеснена.
За кървенето най-добре звънни на лекаря си по телефона.може би ще ти увеличи утрогестана. А за кръвния пусни след 48 часа втори и тогава може да се каже има ли бременност.Прегнил кога ти е слаган последно?
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #2 -: Март 06, 2008, 19:16:44 pm »
Звънях му каза ми само че са много ниски стойностите да продължавам утрогестана  и след 2 дни пак тест. Но аз вече си мисля че няма бременност. Много съм отчаяна това ми е втори опит.
*
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #3 -: Март 06, 2008, 19:43:54 pm »
Не се отчайвай миличка. :(Знам колко ти е напрегнато в момента, но има шанс бебо да се е имплантирал по-късно. Прегръщам те и стискам палци за тебе. От къде си и в коя лаборатория прави теста.Имай предвид че стават лабораторни грешки.Аз също преживях такава преди 2 седмици и бях се притеснила като тебе.
*
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #4 -: Март 06, 2008, 20:48:26 pm »
малко офф темата,обаче знаете ли какво си мисля...когато нещо не е съвсем наред,организма ни се опитва да ни спаси като иска да прекрати бременността.Ние обаче нали сме вложили тоооолкова много от себе си,че до последно полагаме усилия,знаете всичките лекарства и дозите.Това успява да задържи момента,обаче от наблюдения ...най-накрая пак се стига до прекъсване...


Преди години,когато бях забременяла,ако знаете какво съм правила...тичане ,скачане работа до спукване,обаче няма отхвърляне.
*
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #5 -: Март 07, 2008, 11:32:39 am »
Момичета чета как вървят нещата при вас със затаен дъх от самото начало.Не съм се включвала поради тотален хаос в душата ми.Сега разбирам за Пуканката и ми стана зле,а толкова се радвах.......За 7.6 не знам, нещата са строго индивидуални ама май е нисичко. Аз приключих с първото си ИКСИ,на 9-ти ден от трансфера получих зацапване, на 10-ти кървене, на 11-ти по-силно кървене,на 12-ти ден си направих бета-ЧХГ -21.94 въпреки, че вече си имах цикъл, обадих се на Док и той като мене доста се обнадежди но след 48 часа ЧХГ-то беше 2.11 Възможно ли е да имам 21.94   
предвид, че ми е втори ден от цикъла , да не е лабораторна грешка,все пак от тези резултати се правят някакви  някакви изводи...... то пък кой ли може да ти отговори....
Силно стискам палци за тези ,които се все още се надяват, прегръщам неуспелите-друго не,ама разбрах каква е болката но това за емоционални........Успех на всички , като се поокопитя ще си пусна тема с повече подробности.
*
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #6 -: Март 08, 2008, 09:42:45 am »
не съм компетентна по въпроса,обаче до колкото си спомням от единствения ми кръвен тест,за положителен се смятаще всичко над 5.Сега друг е въпроса как се развиват стойносвтите.До колкото разбрах ,трябва да нарастват...Мисля си че кръвните са показател и за това,че нещо се случва, обаче до къде ще стигне...?
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #7 -: Март 08, 2008, 10:37:41 am »
Здравейте, бих искала да получа Вашето мнение и за моя кръвен тест, които на 14 - ти ден след трансфера е 186.43
*
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #8 -: Март 08, 2008, 10:48:55 am »
Здравейте, бих искала да получа Вашето мнение и за моя кръвен тест, които на 14 - ти ден след трансфера е 186.43

Честито.ЧХГто ти си е страхотно. :DЩе ставаш мама.
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #9 -: Март 08, 2008, 11:16:17 am »
Много благодаря, за отговора ти все още не смея да се зарадвам, защото все още си мисля, че може да има някаква грешка в уринните тестове и кръвния тест, който направих на 05.03. Не съм сигурна дали стойностите са нормални за 14-ти ден. Вече пета година правим опити, но все не става и не става. ПРАВИХМЕ 4 неуспешни инсиминации, лапароскопия, която в последствие се установи, че не е било нужно да се прави, защото при мен нещата са перфектни, проблема ни беше мъжкия фактор, но и за това взехме решение - ще ползваме донор. СМЕНИХМЕ ДВЕ КЛИНИКИ, вече си мислех за трета и...............то взе, че стана. ВСЕ ОЩЕ НЕ СМЕЯ ДА СЕ РАДВАМ, може би защото съм наплашена, сигурна съм, че ме разбирате. РАДВАМ СЕ, ЧЕ ВИ ИМА МОМИЧЕТА! ЩЕ СЕ МОЛЯ ЗА ВСИЧКИ ВАС, ПРОБЛЕМА И ЦЕЛТА НИ Е ЕДНА, ДАНО МЕЧТАТА НА ВСИЧКИ НИ СЕ СБЪДНЕ!!! :bighug:
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #10 -: Март 08, 2008, 11:37:58 am »
Щях да забравя, ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ МИЛИ МОМИЧЕТА, БЪДЕТЕ СИЛНИ И ВЯРВАЙТЕ, ЧЕ ВСИЧКИ МЕЧТИ СЕ СБЪДВАТ!
 :youwoman: :blowingdust2: :balk_46: :balk_47:
*
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #11 -: Март 08, 2008, 18:15:21 pm »
Понима,ЧХГ -то ти е чудесно,силно стискам палци ,пиши след някой друг ден да сме спокйни,че всичко е наред :D
*
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #12 -: Март 08, 2008, 19:47:11 pm »
moito chg na 12 sled transfera beshe 86 a sled 1 sedmica mi beshe 2800 mnogo biah shtasliva,tozi opit mi e bil 6 -ti ,no za sajelenia na videozona se vidia prazen ploden sak i vuf 8 sedmica se naloji da mi praviat abrazio ,po4hah sledvasht opit sled 5 meseca  a sega sum v6f o4akvane na rezultat dneska mi e 5 -den ot denia na tranasfera i ve4e niamah tarpenie da razbiram rezultata ,taka 4e dnesk puskah chg resultat e OTRICATELEN 1,01 vse pak znam 4e e rani4ko no znam 4e mnogo momi4eta ot klinikata na Shterev PUSKAT CHG NA 5 I 10 DEN,no neshto vatreshno mi kazva 4e tova e super nisak rezultat i 4e ve4e nadeja niama
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #13 -: Март 08, 2008, 20:28:49 pm »
Е
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #14 -: Март 08, 2008, 20:30:19 pm »
Със сигурност вече мога да кажа че няма бременност дойде ми как си трябва
*
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #15 -: Март 08, 2008, 20:38:59 pm »
mnogo sajeliavam ,nadiavam se ot vse sarce nai skoro da ti se sbadne me4tata :bighug:
Re: Kръвен тест7,6
« Отговор #16 -: Март 09, 2008, 12:15:28 pm »
За съжалине и на мен днес 12 ден след трансфира ми дойде.
ОТ вчера, сигурно по случай женския празник започна кърване и болки ниско в корма , та до преди малко когато вече си ми дойде като трабва. Толкова ми е мъчно, та аз дори не си дочакх теста. Единстево ме спасява мисълта за следващия път, дано той да е успешния. НА всички преживяли неуспех пожелавам много, много късмет и дано успем.