0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
""Почистване на темата""......
« -: Март 06, 2008, 16:41:05 pm »
бих искала като дългогодишен потребител тук да задам следния въпрос.какъв е критерия за почистване или заключване на дадена тема.Дискутирахме в темата за уличните кучета, всеки си изказа мнението, някой бяхме и обидени и изведнъж темата се заключи и почисти.за заключването добре, а почистването на какво се дължи?
благодаря предварително за отговора.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: ""Почистване на темата""......
« Отговор #1 -: Март 06, 2008, 16:46:19 pm »
Ниа, видях какво е почистено. Би трябвало да е съвсем ясно за печен потребител като тебе защо е направено. Знаеш, че не се заяждам, наистина имаше какво да се чисти. Ако не се сещаш, мога да ти драсна бележка.

Нека не създаваме изкуствено конфликти тук. И без това сме достатъчно търпеливи и толерантни и към теми, кояито са явен спам и се израждат още в самото начало.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: ""Почистване на темата""......
« Отговор #2 -: Март 06, 2008, 16:53:38 pm »
Мели благодаря. не съм съгласна ,но няма да споря.Изводите си остават за мен и за останалите момичета,които са на мое мнение - а повярвай ми те са много.Защо се толерират момичета с маска на лицето.Защо напуснаха потребители ценни за зачатие заради един потребител Касиел ,впоследствие Пуканка.Аз съм сигурна,че маската се пропуква и скоро съвсем ще падне.Жалко, много жалко........
  Ако съм била аз причина за чистката, веднага Ви се извинявам.Но, не съм.Не обидих никой, не нареках никой ....мразец.Имало е къде по скандални теми,които са били заключвани ,но без изтрити мнения.
  Благодаря още веднъж за вниманието. поздрави. ани.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: ""Почистване на темата""......
« Отговор #3 -: Март 06, 2008, 17:09:45 pm »
Нямам дори и бегла идея за кои ценни потребители говориш и защо са напуснали Зачатие. Вероятно това е поредната интрига, която се вихри зад гърба на Зачатие. Не можем да спрем това. Но можем да не го пускаме тук. Така че отново ще помоля, вече по-настоятелно, тебе и останалите момичета, които са на същото мнение, да не се създават изкуствено конфликти тук. Проблемите на стерилитета са предостатъчни, за да си търсим други, нали така.

Колкото до това кой иска да остава и кой иска да си ходи, и друг път съм го казвала - на този свят има много пътища и не е абсолютно задължително всички да минават през Зачатие. Но да получаваме упреци заради нечии решения, за които нямаме и представа - това няма как да стане.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: ""Почистване на темата""......
« Отговор #4 -: Март 06, 2008, 17:21:31 pm »
Разбирам.Извинявам се веднага.Конфликти зад гърба на никой не съм създала няма й да го направя.Не ми позволяват възпитанието и годините.с най добри чувства. :balk_105:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: ""Почистване на темата""......
« Отговор #5 -: Март 06, 2008, 17:25:40 pm »
Мели е казала всичко важно по темата.
Нека да се замислят и двете страни в конфликта.
И при следваща подобна ситуация ще реагирам по същия начин.
Това е форум за взаимопомощ.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: ""Почистване на темата""......
« Отговор #6 -: Март 06, 2008, 17:47:56 pm »
тъй като едната страна съм аз - приех мнението на Мели, извиних се два пъти и се замислих върху темата.Мисля се за разбран човек и разбирам от един път като ми се каже.
17.01.2005                                                                              21.11.2013