0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тъй като не намерих тема в която да съобщя за проблеми с календара, реших да отворя нова тема.
Опитвам се за вчера да си добавя някои подробности, но не се получава, просто не ги записва. Интересното е, че за днес ми записа инфото за БТ и т.н., но не иска да ми редактира записа за дата 05.03.
Надявам се да съ била полезна:)
« Последна редакция: Март 14, 2008, 21:51:39 pm от StefiZ »
*
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #1 -: Март 06, 2008, 09:24:22 am »
Тъй като не намерих тема в която да съобщя за проблеми с календара, реших да отворя нова тема.
Опитвам се за вчера да си добавя някои подробности, но не се получава, просто не ги записва. Интересното е, че за днес ми записа инфото за БТ и т.н., но не иска да ми редактира записа за дата 05.03.
Надявам се да съ била полезна:)
Готово
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #2 -: Март 06, 2008, 17:48:09 pm »
Тъй като не намерих тема в която да съобщя за проблеми с календара, реших да отворя нова тема.
Опитвам се за вчера да си добавя някои подробности, но не се получава, просто не ги записва. Интересното е, че за днес ми записа инфото за БТ и т.н., но не иска да ми редактира записа за дата 05.03.
Надявам се да съ била полезна:)
Готово
Чак сега виждам отговора, но си редактирах въведеното малко след като пуснах темата:)
Благодаря:)
*

    victorita

  • ****
  • 531
  • Моето малко слънце КРИСТИАН се роди на 21/01/2010
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #3 -: Юли 04, 2009, 21:07:21 pm »
аз пък от 2-3 седмици имам проблеми не ме пуска в календара казва ми потребителя не е логнат.аз съм в англия и преди нямах проблеми.ползвам мозила и експлорер-втория ме пусна в календара,но като искам да запиша нещо или да търся нещо ми изписва същото.някой да помогне моля..........
*
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня
« Отговор #4 -: Юли 10, 2009, 00:18:09 am »
Снощи влизах в календара и нямах проблеми, но днес като влязох не ми се вижда температурата. На графиката ми се отразяват, както и като вляза в дата, виждам че има запис, но иначе има само "Х"
*
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня
« Отговор #5 -: Юли 10, 2009, 01:20:11 am »
Снощи влизах в календара и нямах проблеми, но днес като влязох не ми се вижда температурата. На графиката ми се отразяват, както и като вляза в дата, виждам че има запис, но иначе има само "Х"
Готово, оправих го - имаше грешка.

Поздрави
*

    victorita

  • ****
  • 531
  • Моето малко слънце КРИСТИАН се роди на 21/01/2010
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #6 -: Юли 22, 2009, 23:28:12 pm »
beast аз все още имам проблем с календара-дава ми потребителя не е логнат-моля ако можеш да помогнеш...
*
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #7 -: Юли 23, 2009, 00:38:04 am »
beast аз все още имам проблем с календара-дава ми потребителя не е логнат-моля ако можеш да помогнеш...
Здравей,
пробвах акаунта ти - работи си без проблеми. Най вероятни имаш проблем с кукито.
Просто изтрий кукито си и се логни без да е избрано "Запомни" - така няма да ти се направи куки и би трябвало да стане.
Пиши дали е станало.

Поздрави
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #8 -: Юли 25, 2010, 14:03:23 pm »
Здравейте!
И аз имам малък проблем със записването на данни в календара си, и по-точно БТ. Всъщност записва се в графиката, но на самия календар спря да ми показва от 16 юли...

*
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #9 -: Юли 26, 2010, 10:47:03 am »
Здравейте!
И аз имам малък проблем със записването на данни в календара си, и по-точно БТ. Всъщност записва се в графиката, но на самия календар спря да ми показва от 16 юли...
Ами честито.

6 Седмици след отбелязана бременност температурата спира се изписва. Полетата се използват за друга информация :-)
*
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #10 -: Декември 02, 2010, 14:03:17 pm »
Здравейте аз искам да попитам относно календара-понеже ми показва всички дни в различни цветове( кога ми е м., кога ми са ферт.дни и овулацията, която трябва да е в зелено), но не виждам такъв ден в зеленичко.Само другите ми се показват в съответния цвят, но тази овулация защо я няма ? Благодаря!!!
*
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #11 -: Декември 02, 2010, 16:55:44 pm »
Здравейте аз искам да попитам относно календара-понеже ми показва всички дни в различни цветове( кога ми е м., кога ми са ферт.дни и овулацията, която трябва да е в зелено), но не виждам такъв ден в зеленичко.Само другите ми се показват в съответния цвят, но тази овулация защо я няма ? Благодаря!!!
За ден с овулация се приема такъв в който си отбелязала едно от следните неща:
1. Овулация установена от Лекар (при правена фоликулометрия)
2. Положителен тест за Овулация (това не съм съвсем сигурен)
3. Овулация въведена от потребителя (аз го наричам - I've got a feeling :-))

Ако един ден е маркиран с някое от тези неща се оцветява в зелено.

Поздрави
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня
« Отговор #12 -: Март 10, 2011, 10:19:17 am »
Снощи влизах в календара и нямах проблеми, но днес като влязох не ми се вижда температурата. На графиката ми се отразяват, както и като вляза в дата, виждам че има запис, но иначе има само "Х"
Аз имам подобен проблем с календара. От може би седмица БТ не се изписва на календара, но в графиката е отбелязан както и в самата дата. Вярно е че имам няколко дни пропуск с мерене на БТ, но едва ли това ми е проблема. :?
П.П.
Понеже съм малко припряна и не прочетох всички отговори и публикации се извинявам за спама

Здравейте!
И аз имам малък проблем със записването на данни в календара си, и по-точно БТ. Всъщност записва се в графиката, но на самия календар спря да ми показва от 16 юли...
Ами честито.

6 Седмици след отбелязана бременност температурата спира се изписва. Полетата се използват за друга информация :-)
« Последна редакция: Март 10, 2011, 10:26:10 am от kotaranata »
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
*
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #13 -: Март 13, 2011, 11:18:53 am »
Погледнах - и ти си бременна :-)
След 6-тата седмица температурата спире да се показва при положение че има отбелязана бременност.
Re: Проблем със записа на някоои данни за деня!
« Отговор #14 -: Декември 05, 2011, 11:52:18 am »
Здравейте, не мога да зписвам никакви данни в овулационния календар, "логвам" се с потребителското си име и парола за календара, влизам, но когато "кликна" на съответния ден, за да въведа някакви данни, ми се изписва "възникна грешка" и следното съобщение:" Потребителят не е логнат. Може сесията ви да е изтекла, логнете се отново". Моля за помощ! Благодаря предварително !