0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
До Pupsik
« -: Януари 16, 2006, 20:00:02 pm »
Много те моля да споделиш,как проти4а бременноста ти и по то4но,как процедират лекарите,3ащото ти ра3ка3а,4е ти вьрнаха 6 ембриона.
Установиха ли ве4е дали е многоплодна бременноста,или само един се е 3ахванал?И и3общо как си?
Много ми е интересно.В Германия, врьщат даже 3 много рядко.По принцип,два.
*
До Pupsik
« Отговор #1 -: Януари 16, 2006, 20:04:48 pm »
Перличка, хванало се е едно - тя беше писала тук -  отиди на успешна бременност, не си спомням точно къде :oops:
поздрави
До Pupsik
« Отговор #2 -: Януари 18, 2006, 12:34:52 pm »
Здравей, Перличка! И извинявай, че толкова късно ти отговарям. :oops:  При мен нещата вървят добре, поне засега. В момента съм в 10-тата седмица или началото на 3-тия месец. Върнаха ми 6 ембриончета, както знаеш вече, но се захвана само едно. И аз много се учудих, че толкова много ще ми върнат, но доктора си знае работата, аз му вярвах и когато той каза няма страшно и не се страхувах. Аз попитах ако се хванат повече какво ще правим, а той - ще ги оправим няма страшно. Просто попаднах на много добър екип и се чувствах спокойна през цялото време. Аз си мисля, че това също е много важно за успеха. Сега не ме наблюдава д-р Стаменов, защото не съм от София, но пък съм си намерила също тъй добър лекар и тук. До сега го гледахме два пъти - първият беше на 24-и ден от трансфера, но тогава още не се чуваше сърдечната дейност и моят доктор каза да не бързаме да се радваме. Но вторият път - на 13.01 ходихме и се чу ясно сърдечната дейност - толкова вълнуващо нещо, направо ми се доплака от радост. Тогава бях в 8-ма седмица и 3-ти ден.
Следващият ми преглед ще бъде на 17.02 когато ще гледаме бебока на 3D и ще ми го запишат даже на диск. Само се моля всичко да е наред до тогава. Тогава ще ми направят и картон и изследвания.
Иначе оплакванията ми сигурно си ги имат всички бременни - като хапна нещо и ми се издува корема, имам страхотен запек (с извинение) и сега взимам две лекарства, защото пък знам, че не е добре да се допуска. Продължавам да си слагам Utrogestan-а и това е което се сещам.  Пожелавам на всички момичета да си имат така желаните бебчета. Прегръщам ви.
*
До Pupsik
« Отговор #3 -: Януари 18, 2006, 13:33:56 pm »
Много късмет и от мен! Всичко да продължава все така хубаво да се развива!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
До Pupsik
« Отговор #4 -: Януари 18, 2006, 13:37:37 pm »
Дай боже, всичко да е наред!
*
До Pupsik
« Отговор #5 -: Януари 18, 2006, 18:14:59 pm »
Благодаря ти 3а и34ерпалния отговор и дано вси4ко е наред до края.Желая ти 3драве и щастие.