0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за лабораторията на проф. Кременски
« Отговор #20 -: Март 12, 2008, 13:10:42 pm »
За съжаление и аz съм хомоzиготен носител на 4G/4G PAI  :( 
Аз пък се радвам, че при генетичните се оказа проблема. Това са едни от първите изследвания които се правят и се поддават на терапия. Да чукна на дърво, дано сме преодолели проблема и до края всичко е наред. Представяте ли си, ако се наложи да правите изследване след изследване и всичко изглежда наред. А абортите са налице. Или пък каво им е на всички семейства, които уж са напълно здрави, а бременност не настъпва  :( Е тогава наистина бих се отчаяла.
Иначе генетичните ги правих в лабораторията на Кременски, но при д-р Савов. Много съм доволна от отношението му.
Re: Въпрос за лабораторията на проф. Кременски
« Отговор #21 -: Март 12, 2008, 13:17:59 pm »
За съжаление и аz съм хомоzиготен носител на 4G/4G PAI  :( 
Аз пък се радвам, че при генетичните се оказа проблема. Това са едни от първите изследвания които се правят и се поддават на терапия. Да чукна на дърво, дано сме преодолели проблема и до края всичко е наред. Представяте ли си, ако се наложи да правите изследване след изследване и всичко изглежда наред. А абортите са налице. Или пък каво им е на всички семейства, които уж са напълно здрави, а бременност не настъпва  :( Е, тогава наистина бих се отчаяла.
Иначе генетичните ги правих в лабораторията на Кременски, но при д-р Савов. Много съм доволна от отношението му.
Re: Въпрос за лабораторията на проф. Кременски
« Отговор #22 -: Март 12, 2008, 13:29:07 pm »
Разсъждавам,че ако тромбофилията да кажем е проблем,най-вероятно поне единия път щеше да се птчете имплантация и по-късно щеше да има проблем.Обаче при нас изобщо не става имплантация.
А NK- клетките как са?Когато са завишени вероятностите да няма имплантация или износване до край на бременността са големи.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Въпрос за лабораторията на проф. Кременски
« Отговор #23 -: Март 12, 2008, 13:38:18 pm »
Дидон, как да разбирам това, че държ. лаборатория не работи и ще трябва да се плаща? Аз като си правих само този 4G/5G pai, само за него платих 50 лв.!!!


*
Re: Въпрос за лабораторията на проф. Кременски
« Отговор #24 -: Март 13, 2008, 10:12:00 am »
да,Фатали,при мен се оказа завишение на онази популация дето трябва да е под 12%.Обаче това нали са имунологични,а не генетични.Аз имунологичните ги правих на "Янко Сакъзов' и бяха 50лв.

Точно така,професора ми каза,че минимум две седмици държавната лаборатория няма да работи и ако бързаме в частната...неговите думи бяха"повече пари са,но на фона на онова ,което ви взимат за другото са нищо".
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Въпрос за лабораторията на проф. Кременски
« Отговор #25 -: Март 13, 2008, 10:25:45 am »
Просто нямам думи за цитата!!!


*
Re: Въпрос за лабораторията на проф. Кременски
« Отговор #26 -: Март 16, 2008, 19:10:25 pm »
Дидон, как да разбирам това, че държ. лаборатория не работи и ще трябва да се плаща? Аз като си правих само този 4G/5G pai, само за него платих 50 лв.!!!

Сериоzно ли?  8O

Аz zа тоzи плюс оЩе два платих 50 лв, сега четох, че било 60

*
Re: Въпрос за лабораторията на проф. Кременски
« Отговор #27 -: Март 16, 2008, 20:21:27 pm »
нали знаете,на чужд гръб и сто тояги са малко.Лесно им е на тях...