0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
да благодаря за съществуването на сайта
« -: Февруари 17, 2008, 16:36:11 pm »
гледах гледах  :dontknow: и не видях къде  е мястото  на това ,което искам да кажа -така че  модераторите ако преценят  нека преместят
искам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ че ви има   :balk_81:
без вас  не знам как  би се справила и дано и  занапред  успея  с  :balk_62:   да приема  всичко и без много  :balk_146:
полезните сте  на толкова много  жени предполагам
в началото като поставят гадната и неясна за мен диагноза се чусвах единствената   с подобни проблеми -и едва ли само  с мен е  било така -сега не се притеснявам да говоря  толкова за проблемите 
научавам все още нови и нови неща и има много неясни ,но сте  ми светлина в тунела
без вас не  бих се справила и дано и за в бъдеще имам  сили ,че няма да е леко
успех и здраве и късмет  на всички :balk_5:
« Последна редакция: Февруари 17, 2008, 16:38:10 pm от nimika »


*
Re: да благодаря за съществуването на сайта
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2008, 09:03:35 am »
Присъединявам се към тебе. Аз също много,много благодаря на Зачатие и на момичетата,които пишат и ни помагат във форума. Без тях още щях да се лутам при кварталната генеколожка сигурно. :lol:От тук научавам всичко,което ми трябва и което ми помага да реша проблема си. Не се замисляме много май,колко много са направили за нас модераторите и администраторите със създаването на този сайт, а те продължават все пак да мислят за нас и да се борят за нашите успехи и ограмотяване.
Re: да благодаря за съществуването на сайта
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2008, 09:24:24 am »
Май че всички трябва да благодарим за съществуването на сайта.   :youwoman:
И да помогнем и ние с нещо, макар че сме новички и не всичко ни е ясно.