0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: малко яйцеклетки въпреки силна стимулация
« Отговор #20 -: Февруари 12, 2008, 16:59:57 pm »
аз имам едва опита/те втория е в процес/
При първия бях стимулирана 3-7-ден клостилбегит и 3,5,7,9,11ден по един гонар.Резултата три фоликула,2 яйцеклетки,1 перфектоно ембриоче и неуспех.

сега:3-7 ден фемара/2 по1/ инжекции меногон на 3,5,7 де по две наведнъж.Резултата 5 фоликула,4 йцеклети,1 ембрионче...Днес започна голямото чакане да видим дали ще ме хареса :wink:
*
Re: малко яйцеклетки въпреки силна стимулация
« Отговор #21 -: Февруари 12, 2008, 19:01:45 pm »
Анджи, мила, най-искрено ти желая успех! Важното е качеството, а не количеството! И за един яйчник никак не е зле!? Аз съм с два, знаеш, а реагирам по-зле от теб! Хайде, ще стискам палци и ще чакам хубави новини от теб!

Re: малко яйцеклетки въпреки силна стимулация
« Отговор #22 -: Февруари 14, 2008, 09:42:09 am »
Аз просто не реагирам вече, след всичките конски дози лекарства - има нещо като фоликул, което и на фоликул не прилича, никаква лигавица нямам на 7-ми ден - последно слагаме лекарства и ще видим дали има промяна. Преди 8 месеца правих първото икси, и имах 4 фоликула, а този път дори един не може да се образува...възможно ли толкова бързо, толкова скоро....объркана съм, шокирана, не искам да го приема, не мога да го приема...и ако в петък док го потвърди, спираме.....
*
Re: малко яйцеклетки въпреки силна стимулация
« Отговор #23 -: Февруари 14, 2008, 14:00:47 pm »
от всичко ,което чета започвам да се шашкам,от много малка стимулация правя по5 фоликула, от тях обаче само 2 зрели яйцеклетки и защо ли има роблем с оплождането.И двата пъти имам само по едно ембрионче.Е, не че не ми е достатъчно, обаче какво ли не е наред.Ние сме ИКСИ.