0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #20 -: Април 05, 2008, 20:26:32 pm »
25лв.- е гинекологичния преглед.
30лв.- ехографа.
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #21 -: Април 05, 2008, 21:24:58 pm »
д-р ДАСКАЛОВ ПРИЕМА ЛИ ПАЦИЕНТИ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ?
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #22 -: Април 06, 2008, 21:00:58 pm »
мисля,че приема но си запази час предварително
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #23 -: Април 06, 2008, 22:05:26 pm »
искам да попитам за тази клиника как са цените и обстановката,бях се насочила към "торакс" но разбрах че д-р дасколов вече работи в медикус алфа.(имам бяло течение и трябва да се лекувам а искам и в най скоро бъдеще да ставам мама :))
*
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #24 -: Април 08, 2008, 12:13:48 pm »
Да Д-р. Даскалов е в Медикус алфа, много са мили всички там а колкото до цените за преглед, ехограф и 4 вида изследвания ми излезе 150 лв. но съм много доволна. Ако решиш да ходиш се обади поне два дни по рано. УСПЕХ.....  :wink:
DSC00102
*
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #25 -: Април 10, 2008, 11:22:13 am »
Аз съм правила изследвания в Медикус Алфа и ми излезнаха много скъпо. Аз лично не мога да си позволя да се изследвам там често. За мен това е клиника за по-заможни хора. Три пъти пусках и стерилна урина за посявка, защото имам оплаквания - нищо не показаха резултатите. Отидох в Писанец и още с първата урина излезе, че имам Е. Коли, повторих изследването и в друга лаборатория / до ВМИ / и пак излезна същата бактерия. Не съм съгласна с твърдението, че по-скъпото е по-качествено, всичко е относително. Аз все пак не мога да плащам по 100-150лв. за рутинни изследвания. Всеки си прави сам избора.
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #26 -: Април 13, 2008, 23:46:11 pm »
Стенли, абе защо не вярваш на Писанец, какви са ти основанията. Аз по-скоро на ВМИ-то вече не вярвам, че има не е дна издънки, ама сериозни, ама за Писанец?!? Другия добър вариант май е срещу ВМИ - в уличката, на езика ми е, но и забравих името в момента... В Тракия има една Хронолаб, горе долу близо до Мебелна, справят се добре. Аз лично за що-годе нормални изследвания си ходя в Писанец, само за най-редките такива в София при Стаменов направо. Но разликите в цените са ОГРОМНИ. А пак казвам, Писанец работят добре, особено съм доволна от приемната до Военна. Публикуват резултатите в интернет - културна работа. Само за хламидия не им се доверих, отидох другаде...
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #27 -: Април 14, 2008, 09:09:31 am »
Според ендокринолога ми класацията при лабораториите в Пловдив е следната: най-добра е "Хронолаб" в Тракия, след това е ВМИ-Пловдив и после "Бодимед" /в уличката срещу ВМИ/.  :wink:
*
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #28 -: Април 14, 2008, 12:36:01 pm »
Според ендокринолога ми класацията при лабораториите в Пловдив е следната: най-добра е "Хронолаб" в Тракия, след това е ВМИ-Пловдив и после "Бодимед" /в уличката срещу ВМИ/.  :wink:

Това е мнението и на моята ендокриноложка - тя даже вярва само на резултати от Хронолаб.
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #29 -: Април 14, 2008, 12:44:14 pm »
Според ендокринолога ми класацията при лабораториите в Пловдив е следната: най-добра е "Хронолаб" в Тракия, след това е ВМИ-Пловдив и после "Бодимед" /в уличката срещу ВМИ/.  :wink:

Това е мнението и на моята ендокриноложка - тя даже вярва само на резултати от Хронолаб.
Аз пък се доверявам на "Бодимед".Познавам хората, които работят там.
"Хронолаб", също са добри, но най-добри е трудно да се каже.Там се смесват малко интереси.Лекарката работи и във ВМИ, и там.
ПП. Темата е за Медикус алфа.Оспамихме я малко.
« Последна редакция: Април 14, 2008, 12:46:39 pm от _Elfita_ »
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #30 -: Април 14, 2010, 22:32:26 pm »
Момичета моля за малко информация.Питането ми е знаете ли колко струва спермограмата по Крюгер в Мадикус Алфа?? Днес бях в клиниката,но забравих да по
питам Мели,а не искам да я притеснявам на лични.Благодаря Ви предварително. :P
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #31 -: Април 15, 2010, 09:37:45 am »
Николинко, по спомени мисля, че струваше към 65 лв тази спермограма. Информацията ми е ориентировъчна.
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #32 -: Април 15, 2010, 09:42:37 am »
Миналата година през февруари правихме спермограма при д-р Даскалова в Медикус Алфа. Струваше 80лв.
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #33 -: Април 15, 2010, 10:36:23 am »
Според ендокринолога ми класацията при лабораториите в Пловдив е следната: най-добра е "Хронолаб" в Тракия, след това е ВМИ-Пловдив и после "Бодимед" /в уличката срещу ВМИ/.  :wink:
В Хронолаб ми беше отрицателният тест за бременност. По-големи некъдрници не бях виждала. При двуплодна бременност чхг 0,00. Няма такъв филм. Заради "грешката" им можеше да загубя бременността. В Писанец резултата ми беше 965. Кой е бил прав се вижда в подписа ми.
Извинявам се за спам-а, но не мога да се въздържа. Само като чуя името на тази лаборатория и ми се повдига.
« Последна редакция: Април 15, 2010, 10:39:19 am от *vera »
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #34 -: Април 15, 2010, 10:47:02 am »
Повече от убедена съм, че има лекари които са персонално мотивирани да препоръчват на пациентите си дадена лаборатория.
Аз лично хормони и МБ (но взета от гинеколога ми, не на място) правя във ВМИ. Другото е Писанец, щото е близо до нас.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #35 -: Април 15, 2010, 20:35:12 pm »
Благодаря за информацията и успех на всички в борбата за бебче :P
*
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #36 -: Февруари 19, 2011, 15:02:49 pm »
Някой знае ли цената на раждане в Медикус Алфа?


*
Re: въпрос за клиника "медикус алфа"
« Отговор #37 -: Февруари 19, 2011, 15:15:03 pm »
Някой знае ли цената на раждане в Медикус Алфа?

Ако питаш за д-р Даскалов, той води ражданията в "Селена".