0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

teratozoospermia,pomognete
« -: Февруари 07, 2008, 17:45:53 pm »
spermogramata na saprugat mi e gotova i diagnozata e teratozoospermia,nie sme v italia i nqmam predstava kak e na bg.no s dve dumi anomalii pri spermatozoidite ili sa s anomalii na opa6kata ili na tqloto.okolo 81%a e normalno tezi anomalii da sa v ramkite na 75%pone taka pi6e v internet.vazmojno li e da e takav rezultat poradi fakta 4e saprugat mi go komandirovaxa i e zabravil sam da se pogriji,a kogato se varna imaxme samo edin den do testa i vazdarjanieto mu e 9dni.Ako tova nqma nikakvo zna4enie kam kogo mojem da se obarnem i kakvo se parvi s takava diagnoza.razbirase 6te povtorim testa i ve4e 6te spazim vazdarjanieto 3-5dni.tova ozna4ava li 4e saprugat mi i az nqma da mojem da imame bebe.obemat e 4.9 Ph 7.5

От модератора: Пиши на кирилица или ползвай кредор!
« Последна редакция: Февруари 07, 2008, 18:28:21 pm от rally_pat »
Re: teratozoospermia,pomognete
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2008, 18:35:11 pm »
Ники29, изтрих другата тема, пусната в Опитите, защото момичетата четат навсякъде, и ще ти отговорят.

С две думи, ти сама си разбрала, че въздържание от 9 дни води със сигурност до нереални резултати.

Повторете спермограмата, в клиника, или на място, където спермограмата се прави от ембриолог, а не от лаборант. И спазвайте стандартните изисквания за спермограма.

Още нещо - шанс винаги има, макар че може да не е спонтанно забременяване, а да е с помощта на науката....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!