0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пак въпрос
« -: Ноември 29, 2004, 11:23:55 am »
Искаш да кажеш, че след като плода спре да се развива през първия месец от бременността, т.е.умре, кървене ще се получи чак на 45 ден?!
Пак въпрос
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2004, 11:32:08 am »
Напълно е възможно кървенето да се забави, но това е опасно, така че изчезнат ли признаците - отивай на лекар!
Матей - 1.04.2006 г
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Пак въпрос
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2004, 15:59:01 pm »
Едно бременно момиче тук някъде в интернет беше казало: "Почувствах се някак си небременна..." и това е бил краят...
Пак въпрос
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2004, 16:17:02 pm »
Може да съм била и аз!
Матей - 1.04.2006 г
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Пак въпрос
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2004, 19:12:12 pm »
Цитат на: Desislava
Искаш да кажеш, че след като плода спре да се развива през първия месец от бременността, т.е.умре, кървене ще се получи чак на 45 ден?!


Не, не искам да кажа това. Вероятно не съм те разбрала правилно. Предишният ти въпрос беше "колко време след като прекъсне спонтанно една бременност" - т.е. аз разбрах, че питаш колко време след спонтанен аборт се получава кървене. Затова така отговорих.

Иначе ако плода спре да се развива, има различни варианти - кървене може да се получи и веднага. Обясни с повече думи за какво става въпрос.

И една молба - като отвориш темата и искаш да продължиш по нея, натисни бутон "Нов отговор", а не "Нова тема", защото по този начин се губи нишката. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Мели
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2004, 19:13:54 pm »
Добре де, Мели, при мен заради прогестероновата поддръжка ли се забави изхвърлянето? Дойде ми 2 дни след като спрях утрогестана. ЧХГ-то не се покачваше преди това, а не ми идваше около 10 дни.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Пак въпрос
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2004, 19:17:24 pm »
Вероятно да.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    клеми

Пак въпрос
« Отговор #7 -: Февруари 08, 2005, 17:09:49 pm »
Ама защо така плашите девойката?
Ми много си е естествено да не ти се повръща всеки ден!!!Егати!или пък в един ммент да спрат да те болят гърдите...моите първите  месеца ме боляха зверски,после изведнъж спряха да ме болят,е?
Наистина,не е добре така да стресирате момичето.Нека да отиде на лекар,ако иска,за собствено успокоение,че всичко с бебето е наред,ама чак пък толкова... :?: