0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Инсеминация в КИРМ-Плевен
« -: Февруари 04, 2008, 15:38:30 pm »
 Здравейте, момичета! Пациентка съм на КИРМ- Плевен и сме решили да пробваме с инсе , но не сме избрали къде!Бях се насочила към д-р Владимиров , но разбрах , че ще е трудно да се вместим в графика му и мъжа ми се преориентира към Плевен.
Не намерих инфо за тяхната успеваемост.Затова се надявам да се включат момичета ,правили инсеминации там и да споделят своите мнения , опит и резултати!
Re: Инсеминация в КИРМ-Плевен
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2008, 10:58:55 am »
 Явно няма момичета с инсеминации в Плевен! Ще поогледам за другите клиники!
*
Re: Инсеминация в КИРМ-Плевен
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2008, 11:44:48 am »
Здравейте, момичета! Пациентка съм на КИРМ- Плевен и сме решили да пробваме с инсе , но не сме избрали къде!Бях се насочила към д-р Владимиров , но разбрах , че ще е трудно да се вместим в графика му и мъжа ми се преориентира към Плевен.
Не намерих инфо за тяхната успеваемост.Затова се надявам да се включат момичета ,правили инсеминации там и да споделят своите мнения , опит и резултати!

Здравей!
Не съм чувала накой да е правил инсеминация в Плевен.
За д-р Владимиров има часове за м. март, скоро моя позната се записа за първичен преглед при него.

Моето мнение е д-р Владимиров, д-р Стаменов/д-р Персенска или в Пловдив - д-р Даскалов.
Каквото и да решиш - успех! :)
Re: Инсеминация в КИРМ-Плевен
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2008, 12:41:20 pm »
И аз те съветвам да се насочите в друга посока. Вярно, трудно е с пътуването, но всички сме така. По-добре малко по-далече, но на сигурно място. Ако си по-настойчива, може да се освободи някъде час и за тебе.

И аз ти желая успех, каквото и да решиш.  :lol:
Re: Инсеминация в КИРМ-Плевен
« Отговор #4 -: Февруари 05, 2008, 13:38:38 pm »
 Да , прави сте , че е по - добре на по- сигурно място. Още декември месец д-р Кацаров каза , че сме подходящи за инсе и ни насочи към Владимиров. От Плевен също казаха , че може да пробваме с инсе след 3-4 месеца и затова реших да попитам.
 Въпроса с пътуването е проблем наистина , но ние имаме жилище и в София.