0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kremi74

  • *
  • 31
  • Музиката е моят живот
IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« -: Февруари 04, 2008, 15:07:23 pm »
Мили момичета,пациентка съм на д-р Сариев и ми предстои in vitro,но търся мнение за процедурата,която вече се провежда в Майчин дом.Някоя от вас ако има опит,моля да го сподели.Разбрах,че има една докторка в екипа,за която не съм прочела нищо добро,мисля,че беше д-р Халачева.Това малко ме притесни,а вече имам горчивия опит от недоразбрали се доктори.Моля ви помогнете ми!!!Успех на всички в това начинание!!! yahoo_17 :crossfingers:
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2008, 15:18:47 pm »
Креми,доколкото разбрах д-р Сариев е получил т.н.разрешително за инвитро процедури тази година.Искренно се надявам да има голяма успеваемост и с тази процедура при него както и при инсеминациите.....и най-вече и ти да си в тази групичка на успеха-желая ти го от все сърце!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2008, 17:33:30 pm »
Креми,доколкото разбрах д-р Сариев е получил т.н.разрешително за инвитро процедури тази година.Искренно се надявам да има голяма успеваемост и с тази процедура при него както и при инсеминациите.....и най-вече и ти да си в тази групичка на успеха-желая ти го от все сърце!

Как така е получил? 8O Досега нямаше ли?Преди 4 години мъжа ми прави спермограма при него и той го навиваше да правиме ИКСИ при него в Майчин дом.Тогава нямал ли е разрешително??? 8O
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2008, 19:57:51 pm »
Креми,доколкото разбрах д-р Сариев е получил т.н.разрешително за инвитро процедури тази година.

Как така е получил? 8O Досега нямаше ли?Преди 4 години мъжа ми прави спермограма при него и той го навиваше да правиме ИКСИ при него в Майчин дом.Тогава нямал ли е разрешително??? 8O
Мисля че д-р Сариев правеше само стимулации, а пункцията и трансферът се извършваха в клиниката на доц. Щерев в София в негово присъствие . Може би това ти е предлагал тогава.
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2008, 22:03:44 pm »
Lilit е права.И на мен ми каза че ще ми прави само стимолациите и после в клиниката на Щерев. Това беше през 2006г
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2008, 22:33:07 pm »
   Прочети мненията на Pukanka,тя прави ин витро при този екип.Ще ти бъдат полезни нейните обяснения.Успех!
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2008, 08:44:54 am »
Тук съм. :lol:Нали съм на всяка манджа мерудия и на всяка тема похлупак. :wink:
Креми,кога ще правиш инвитро?
Аз съм в Майчин дом при доктор Халачева.Който е писал лошо за нея, не е прав.Не може всички пациенти да са доволни, и винаги има изключения.Аз например пък не съм доволна от така известната доцент Маркова.Моя позната също не е доволна,защото още от първия преглед я навива за инвитро,вместо да търси причината и да я лекува.
Утре може би е последния етап от процедурата ми-самия трансфер.До момента нямам забележки,обслужването е добро, прегледи имах всеки ден, като присъстваха и другите две лекарки от екипа-доктор Юдова и доктор Атанасова. Ако те влече към Сариев,пиши ми ЛС, че има нещо което не искам да пиша открито тука а е добре да знаеш.
*

    kremi74

  • *
  • 31
  • Музиката е моят живот
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #7 -: Февруари 06, 2008, 15:14:59 pm »
Благодая ви момичета за полезните съвети!!!Пожелавам на всички ви много,много късмет и        само  :bfp: !!! :bighug:
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #8 -: Февруари 13, 2008, 22:54:17 pm »
Кой им е ембриолог при тази Халачева.Днес сам Александров разправя на Ковачев,как го викали инцидентно да прави икси ,понеже никой неможе да го направи ,а жената ве4е е стимулирана
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #9 -: Февруари 13, 2008, 23:11:22 pm »
 :lol:,едва ли е било и шега.

*

    kremi74

  • *
  • 31
  • Музиката е моят живот
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #10 -: Февруари 15, 2008, 04:09:29 am »
Eliq,моля те като пишеш нещо,бъди по-конкретна!Искаме мнение за д-р Сариев.Ако имаш такова,моля те,сподели го с нас.Неразбрах нищо от това което каза.Благодаря ти!!!
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #11 -: Февруари 15, 2008, 11:43:35 am »
Кой им е ембриолог при тази Халачева.Днес сам Александров разправя на Ковачев,как го викали инцидентно да прави икси ,понеже никой неможе да го направи ,а жената ве4е е стимулирана

Това е лъжа.Знам за случая подробно но не ми се разказват подробностите.Или Александров силно преувеличава или ти не си разбрала.
В Майчин дом правят и Икси, но тогава идват ембриолози от София, от клиниката на Щерев.Сариев се занимава само с инвитрото.Със замразяване също не се занимава и тогава отново идват софиянците на помощ.

Сариев и Александров са добри приятели и не може Александров да каже подобно нещо по адрес на Сариев.
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #12 -: Февруари 15, 2008, 11:58:29 am »
Значи аз лъжа?Стана въпрос за доктор Халачева и Майчин дом.Бях на стола когато Александров го разправя на Ковачев.Имало момиче ,което е било стимулирано и впоследствие няма кой да му направи трансфера
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #13 -: Февруари 15, 2008, 12:03:50 pm »
А за този доктор Сариев нищо незнам.Никога не съм им влизала в клиниката .Ин витрото ми беше направено в АГ-то.Просто бях впечатлена от това как може да се захванеш с нещо ,което неможеш да довършиш.Колкото до това ,че не съм разбрала нито съм глуха ,нито съм толкова тъпа
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #14 -: Февруари 15, 2008, 12:06:40 pm »
Значи аз лъжа?Стана въпрос за доктор Халачева и Майчин дом.Бях на стола когато Александров го разправя на Ковачев.Имало момиче ,което е било стимулирано и впоследствие няма кой да му направи трансфера

Момичето за което говори Александров съм аз а по-добре от мене никой не знае историята.И не става въпрос за трансфера.А доктор Халачева пък няма нищо общо в случая и даже незнае за случилото се.
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #15 -: Февруари 15, 2008, 12:09:48 pm »
Сори че не по темата, ама някой да има впечатления за инсеминации при д-р Сариев? А и още един въпрос д-р Бейлерян с него ли работи в екип. Пуканка ако знаеш нещо помагай.
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #16 -: Февруари 15, 2008, 12:11:32 pm »
Значи аз лъжа?Стана въпрос за доктор Халачева и Майчин дом.Бях на стола когато Александров го разправя на Ковачев.Имало момиче ,което е било стимулирано и впоследствие няма кой да му направи трансфера

Не казах че ти лъжеш а че или не си разбрала или Александров го представя както му е кеф,да трупа активи.

Сори че не по темата, ама някой да има впечатления за инсеминации при д-р Сариев? А и още един въпрос д-р Бейлерян с него ли работи в екип. Пуканка ако знаеш нещо помагай.

Не, Бейлерян не работи със Сариев.Той по принцип се дели от другите лекари,незнам защо.
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #17 -: Февруари 15, 2008, 12:29:26 pm »
Знам колко ни е тежко на всяка една от нас при тези манипулации.Поставих се на мястото на момичето и много ме хвана яд.До последно съм се съмнявала и ме било страх по някакъв начин да не ми навредят,понеже сме много момичета и не могат да се съсредоточат върху нас.Александров ми допада много ,защото създава по близък контакт с пациентките си ,а и след трансфера мисля ,че си и разбира от работата.Това е
*

    kremi74

  • *
  • 31
  • Музиката е моят живот
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2008, 22:21:22 pm »
           Мили момичета,моля ви,не обръщайте форума в бойно поле!!!  :bighug:Аз помолих за малко инфо,ако някоя от вас може да помогне с нещо,нека сподели!!!Относно зaпитването на nadin4i,д-р Сариев прави инсета и до клкото знам доста сполучливи,но аз не съм от тези щастливки.Имам две инсета при него,но лявата тръба ми е запушена и съответно шансът е по-малък,пък и имаме и мъжки фактор.За този д-р Бейлерян не съм чувала нищо.Успех на всички и take it easy!!!
*
Re: IN VITRO -Д-р Сариев Майчин дом-Варна
« Отговор #19 -: Февруари 22, 2008, 02:06:26 am »
        За този д-р Бейлерян не съм чувала нищо.
Д-р Бейлерян е жена. :P