0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
магарешки бодил
« Отговор #20 -: Януари 15, 2006, 11:27:00 am »
BLACK_ROSE и аз така все му мрънкам.хихи
Но така е явно при някои мъжлета.Важното е,че се убеждават и сами си го решават в един момент.
Аз обикалях по аптеките,но не съм ходила в Билкова.Там трябва да има.Тенкс,мацки!  :wink:
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
магарешки бодил
« Отговор #21 -: Януари 15, 2006, 14:54:27 pm »
Най-добре е на си до наберете собственоръчно. :) Аз така постъпих.Миналото лято беше пълно по поляните и с едни ръкавички /задължително с ръкавици,че много боде!/ и една ножица-по големичка и с една торба - от плат,обаче-не найлонова и скок -подскок набрах си - при това безплатно 8) После го изсуших на терасата и сега го варя.И понеже вече се чудя как да направя атмосферата по непринудена го пия и аз и обяснявам на мъжа ми,че е хубаво да се пие за много работи - за черния дроб,за бъбреците...и т.н. :wink:
*
магарешки бодил
« Отговор #22 -: Януари 15, 2006, 19:34:30 pm »
Ели, Елиии хитруша си ти! :lol:
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
магарешки бодил
« Отговор #23 -: Януари 16, 2006, 00:20:45 am »
Аз го открих днес.Ели,браво! :lol:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
магарешки бодил
« Отговор #24 -: Януари 16, 2006, 07:57:32 am »
Пила съм магарешки бодил за косата преди години.Пиеш и правиш фрикции.
Това може да е интересно,ако мъжете имат такъв проблем...:)   мисля,че са доста чувствителни на тази тема.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    donnaa

  • *
  • 10
  • Върви ,напред и се бори !!!
Re: магарешки бодил
« Отговор #25 -: Октомври 11, 2006, 14:28:11 pm »
Между другото, в темата за мъжките проблеми също има страшно много инфо за билките, полезни за мъжа.
а къде е тази тема
Не за да бъда всевластна незнайница ,а да гребете от мене и никога да не ме изгребете до края !!!
Петя Дубарова
Re: магарешки бодил
« Отговор #26 -: Октомври 11, 2006, 17:34:30 pm »
Погледни в " Стерилитет при мъжа" - има много неща изписани по въпроса. :)
Re: магарешки бодил
« Отговор #27 -: Октомври 12, 2006, 13:04:55 pm »
Момичета,
има:
1.  една комбинация от Гинко билоба, Шизандра, корен Фо-Ти и гъбата Рейши, която подобрява оплодителната способност на мъжа;

2.  две комбинации
2.1. от жен шен и златна чия, която повишава потентността при мъжа и либидото при мъжа и при жената;
2.2. от Мулти мака (перуанска билка за потентност и либидо) и ко-ензим КУ-10, който пази сърцето, която повишава либидото, потентността и удоволствието от интимното общуване и на двамата.

Вие чували ли сте за тях?