0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« -: Януари 05, 2006, 20:30:01 pm »
Неудобно ми е, че пиша тази тема и знам, че много от вас ще ме критикуват, но не виждам друго решение на проблема си, а той е: купих преди време 13 ампули Menogon и 10 Dekapeptyl с намерение за ин-витро. За съжаление не можахме да направим процедурата и на декапептила му изтече срока на годност, след като ни смотаха в аптеката. Същото ще се случи и с меногона. Моля, ако някой има нужда, да ми пише. За съжаление не мога да си позволя да го подаря...
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #1 -: Януари 06, 2006, 06:50:58 am »
Когато си купил нещо е нормално да искаш да го продадеш.
Критиките са, ако ти го е дала касата безплатно, пък ти го продаваш.
*

    Anonymous

Re: ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #2 -: Януари 06, 2006, 07:33:19 am »
Цитат на: Andia
и на декапептила му изтече срока на годност, след като ни смотаха в аптеката. Същото ще се случи и с меногона. ...


Какво значи, че на лекарствата е изтекъл срока на годност? При приема им ще има ли някаква полза или дори може да навредят? Въпросът ми е чисто риторичен, не съм кандидат да ги купувам, просто питам....
*
Re: ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #3 -: Януари 06, 2006, 08:33:21 am »
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Andia
и на декапептила му изтече срока на годност, след като ни смотаха в аптеката. Същото ще се случи и с меногона. ...


Какво значи, че на лекарствата е изтекъл срока на годност? При приема им ще има ли някаква полза или дори може да навредят? Въпросът ми е чисто риторичен, не съм кандидат да ги купувам, просто питам....

Нищо не се знае, дори липсата на полза също е вреда в този случай, защото това лекарство се прилага в един цикъл заедно с други също много скъпи лекарства. Сроковете на годност са за да се спазват!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #4 -: Януари 06, 2006, 08:33:22 am »
Госте,означава,че момичето си търси бързо купувач,за да не изтече срока на годност и на това лекарство и да отиде в буклука.
<br />
ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #5 -: Януари 06, 2006, 08:33:33 am »
Госте, идеята на Анди е, че ЩЕ изтече срока на Меногона, защото на нея засега не й се налага да го ползва. Декапептила е изпуснат, то е ясно. Сигурно вече е в коша. Меногона е ОК засега.
ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #6 -: Януари 06, 2006, 08:34:24 am »
Зори, Сигнус  :balk_21:
ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #7 -: Януари 06, 2006, 12:43:03 pm »
Бе незнам ама така както е написано излиза че срока вече е изтекъл, та нека момичето уточни кога изтича срока, щото и това има значение нали.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #8 -: Януари 06, 2006, 15:55:56 pm »
От така написаното е ясно, че срока на меногона ще изтече, но още не е изтекъл.
*
ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #9 -: Януари 07, 2006, 20:29:13 pm »
Срокът на Меногона изтича през февруари- на твърдото вещество. А на декапептила - сигурно е в коша. Оказа, че аптекарката ни го е продала в същия месец, в който изтича срока на твърдото вещество, но не и на разтворителя (явно трябва да си мнителен докрай) а аз поради поява на киста не можах да го използвам. След като лекаря и потвърди, че не мога да го ползвам и да ни върне парите, тя направи така, че уж ще го продаде, та накрая вече нямаше какво да продава. Меногона е държан в хладилник, при условията, които са нужни. Не искам да набутам никой! Просто не искам да го изхвърля.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #10 -: Януари 08, 2006, 10:17:11 am »
Цитат на: Andia
Срокът на Меногона изтича през февруари- на твърдото вещество.


Андиа, защо не попиташ и в клиниката, където правиш опитите? да им предложиш да оставиш меногона при тях, ако намерят жена, която да го вземе - ще ти го платят? реално погледнато, там е най-голям шанса да се намери някой нуждаещ се...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
ПОМОЩ - търси ли някой MENOGON
« Отговор #11 -: Януари 08, 2006, 13:26:44 pm »
Благодаря ти Jam!
Ще попитам и там, където ходя сега, въпреки че те не продават никакви лекарства, а и с Декапептила пробвах и по този начин, но не се получи.
*

    Anonymous

Menogon
« Отговор #12 -: Януари 23, 2006, 18:01:21 pm »
Toku shto moi priqteli ot Rs, mi pora4aha nqkolko ampuli, ako ne ste gi prodali, tel mi e 0888 786967- Martin