0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Добър гинеколог от Благоевград
« Отговор #20 -: Януари 04, 2011, 17:09:12 pm »
Здравейте. Преди време и аз мислех,че в Благоевград се намират специалисти, но съм грешила. Именно лекуването ми в Благоевград ме докара до това дередже. Две години лечение и докторката ми да не види момата, а ме стимулираше , за да забременея, което само е развило момата и  ендометриалният полип. За това съвет от препратил - не се мотайте ,а идете в София, там са специалистите.
Жената по своята същност е ангел, отрежеш ли и крилата ще полети на метла:)))
Re: Добър гинеколог от Благоевград
« Отговор #21 -: Януари 08, 2011, 16:55:01 pm »
Добрите репродуктивни специалисти се броят на пръсти за жалост. В сайта има необходимата информация за тях, така че и моят съвет е не губете време.
Re: Добър гинеколог от Благоевград
« Отговор #22 -: Септември 17, 2015, 11:30:13 am »
zdraveite az sa6to sam ot Blagoevgrad i 4esno da vi kaja dokato 4ethq tova koeto ste spodelqli znaeteli po takav kabinet hodq ot 10godini ve4e tuk v na6iqt prekrasen grad na6ite doktori govorq za ginekogozite NI6TO ne razbirat mene li4no me motaha 8g za6toto nemojaha da mi otkriqt ednometriozta koqto do den dne6en lekuvam i za momenta ni6to edinstveno sam dovolena ot DOKTOR KOSTADINOVA ot tam na setne nikoi ne razbira tova koeto raboti samo znaqt pari4ki i tovae istinata hodilasam SEM.TERZIISKI,AVRAMOVA<MAL4EV,DINOV,mialq 4e ne e nujno o6te da izbroqvam no samo v SOFQ kazvam BRAVO.

ПИШИ НА КИРИЛИЦА
Добрите репродуктивни специалисти се броят на пръсти за жалост. В сайта има необходимата информация за тях, така че и моят съвет е не губете време.
Re: Добър гинеколог от Благоевград
« Отговор #23 -: Септември 17, 2015, 12:10:36 pm »
Аз посещавам д–р Тричковска в гр. Делчево Р. Македония. Много добър специалист, внимателна е, обяснява всичко каквото те интересува и никога не ми е отказала , когато я потърся. Оставям ви телефона й   -0038971879025
Re: Добър гинеколог от Благоевград
« Отговор #24 -: Септември 17, 2015, 13:05:13 pm »
А това момиче правила ли е нужните изследвания,мъжът и пускал ли е спермограма?иначе от Благоевград съм доволна от Аврамова