0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За спането заедно
« Отговор #100 -: Януари 27, 2008, 22:45:20 pm »
Вече заспиваме от няколко дни с Тони на спалнята, обаче много ми скубе косата, като я мачка из ръцете си, но по този начин се приспива.
Поставям го след това в кошарата и до час, два плаче с протегнати ръце да бъде гушнат от мама, не от кой да е. Снощи реших да го оставя да видя какво ще стане, ами пълна трагедия, задави се чак от сополи и не можахме да успокоим близо час. След това при мен на спалнята си спа като пич до сутринта, даже се смя с глас на сън.

Касинда при нас също нямаха ефект играчките, в смисъл не им обръщаше кой знае какво внимание. Тони започна да спи с играча в ръка някъде към 6-7 месечна възраст, но само в количката. В този период ми беше и на ръце много трудно да го приспивам, заспивахме изправени не легнали. Абе какви ли не пози и начини сме минали, но сам не и не.
Ето днес например закъсняхме с къпането, а той нервно мрънкащо обикаляше стаята, като се гушише в мен и дърпа на спалнята да си лягаме, можеше да си полегне например, но не. Той не присядва като върти километража нон стоп цял ден, пък да си легне сам ми се вижда мисия супер невъзможна, поне засега.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: За спането заедно
« Отговор #101 -: Януари 27, 2008, 23:51:15 pm »
Ето нашата, няма друго такова нежно и меко нещо, материята е доста различна от тези в МадърКеър, но не мога да я опиша:
http://www.mamasandpapas.co.uk/product-757055107/type-i/

ааа, такава е нашата приятелка за спане №3 :) една овчичка на Мамас енд Папас от типа на вашата играчка - толкова меко, красиво и нежно нещо не съм виждала друго... а Мартин дълго време не й обръщаше внимание. аз исках да я внедря като бъдещ заместник на крокодила (приятел №1), но едва наскоро взе да я гушка. а му седи в креватчето от половин година. така че - никога не се знае кога и как...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: За спането заедно
« Отговор #102 -: Януари 27, 2008, 23:55:15 pm »
Дори гушка с двете ръце възглавничката си и я опира в бузите

какви са тези възглавници за бебета?!  8O
това нещо не се препоръчва от педиатрите, даже до 2-3 годишна възраст. има опасност от задушаване, особено когато още не могат да се обръщат.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: За спането заедно
« Отговор #103 -: Януари 28, 2008, 09:48:44 am »
Възглавница започнах да слагам, но много тънка, когато започна да спи при нас на спалнята. То при нас като цяло е опасно от задушаване, така че аз все на тръни спя.

Искам и аз от вашиет играчки пък, не е честно  :? ми нямаме си тука такива меки и хубави "гадинки", някой ако му е възможно може ли да ми закупи и прати с куриер с наложен платеж. Благодаря и дано не съм много нахална  :wink:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: За спането заедно
« Отговор #104 -: Януари 28, 2008, 09:52:04 am »
Дори гушка с двете ръце възглавничката си и я опира в бузите

какви са тези възглавници за бебета?!  8O
това нещо не се препоръчва от педиатрите, даже до 2-3 годишна възраст. има опасност от задушаване, особено когато още не могат да се обръщат.


jam, педиатърката ни каза да слагам вече :(. Те са съвсеем тънки. Уф и аз вече не знам кой да слушам. :( Освен да ги махна и да слагам само от бархетните пеленки сгънати на 4 примерно, какво ще кажеш ти?
Аз повече няма да се оплаквам от Хриско, снощи заспа веднага като го сложих в леглото.  :D Но пък се събуди гладен в 04.00 :lol:.
« Последна редакция: Януари 28, 2008, 09:53:38 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: За спането заедно
« Отговор #105 -: Януари 28, 2008, 10:14:37 am »
Марио доста ми повръщаше и затова му слагах пеленка. За да спася дюшечето. Имахме и възглавничка. Ама тя е съвсем тънка. Няма как да се задуши с нея. Нея я слагах в количката.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: За спането заедно
« Отговор #106 -: Януари 28, 2008, 10:30:01 am »
Възглавница започнах да слагам, но много тънка, когато започна да спи при нас на спалнята. То при нас като цяло е опасно от задушаване, така че аз все на тръни спя.

Искам и аз от вашиет играчки пък, не е честно  :? ми нямаме си тука такива меки и хубави "гадинки", някой ако му е възможно може ли да ми закупи и прати с куриер с наложен платеж. Благодаря и дано не съм много нахална  :wink:

Преди нова години в Премама видях и на Дисни такива играчки - Мечо пух и компания, и бяха на половина по-евтини от тези фирмените на Премама. Вече в доста магазини виждам, че има играчки на Дисни, така че може би ще има и в Бургас.

Ето от този тип
Re: За спането заедно
« Отговор #107 -: Януари 28, 2008, 12:27:15 pm »
Преди нова години в Премама видях и на Дисни такива играчки - Мечо пух и компания, и бяха на половина по-евтини от тези фирмените на Премама. Вече в доста магазини виждам, че има играчки на Дисни, така че може би ще има и в Бургас.

Ето от този тип
Мия получи един прекрасен Йори, ама въобще не го харесва и като го види го захвърля, но поне научихме какво е магаренце, а пък и майка й си го гушка с удоволствие :D. Сега се сещам, че имаше един период, в който като я слагах да спи и тя започва да реве -протоколният рев на несъгласие го наричам аз, защото всъщност ревът траеше точно 30 секунди докато изляза от стаята. Щом изляза и спира моментално. Та тогава й слагах един мечок, който много го обича, в леглото. Той свири музиката от "Love story" и й казвах: Хайде сега Мия да приспи мечо и тя спираше да плаче. Този период си беше кратък де и така и няма приятелче за заспиване.
<br />[link=http:
*
Re: За спането заедно
« Отговор #108 -: Януари 28, 2008, 12:58:13 pm »
Такива гушкалки има и в магазина на Севи и Труди в ЦУМ.
http://www.trudi.it/it/profilo/olli_olbot.php


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: За спането заедно
« Отговор #109 -: Януари 28, 2008, 14:37:39 pm »
Аз какво да кажа - съвсем съм за оплюване. С две думи, откакто започнаха да й никнат кътниците, иска само при мен да спи /от няколко месеца/. Ха съм станала, ха и тя по мене. Гони баща си от леглото. Пък ако случайно го допусне до там /тя спи на неговото място/, не му дава да я гушка и прегръща. За играчки и дума да не става, гушне ги за малко и после ми ги дава на мен. Но иначе умира да си завира ръцете под възглавницата, да спи по корем и отвита.
*
Re: За спането заедно
« Отговор #110 -: Януари 28, 2008, 15:46:42 pm »
Ох Лекси позната история, а стана да отида до WC, а реве с пълно гърло. Иначе пък спи уж  :wink: Ние поне не гоним таткото, но пък той е играчката, в смисъл че понякога се събужда рано сутрин 3-5 ч. и се заиграва с баща си. Какво имам в пред вид, издава неговите гальовни звуци на удоволствие и скубе, щипе, удря шамари и пляска с ръце. Ако го няма тати, което рядко се случва, се върти като кебапче на скара и опипва с ръчичка, мястото където трябва да спи тати.
Абе засега заспива на спалнята, но с "играчката другарче", която съм всъщност аз, което пък мен хич не ме устройва, но се надявам като поотрастне и започне да иска да прави всичко сам, да и приспиването да бъде включено в самостоятелната му програма.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: За спането заедно
« Отговор #111 -: Януари 28, 2008, 18:06:32 pm »
Такива гушкалки има и в магазина на Севи и Труди в ЦУМ.
http://www.trudi.it/it/profilo/olli_olbot.php


Изглеждат страхотни, този магазин хич и не съм го забелязвала, но и скоро не съм била в ЦУМ.
« Последна редакция: Януари 28, 2008, 21:18:22 pm от tzvetenze »
*
Re: За спането заедно
« Отговор #112 -: Януари 28, 2008, 20:54:06 pm »
На мен ми изглеждат доста плу6ени и космати. Моми4ета ,тук като ми подариха комплекта на Мустела и в кутията има6е и  игра4ката дуду Мусти на МУСТЕЛА,която е изработена от много хубава материя.В бг като купувате цялата гама не ви ли дават тази игра4ка?Ето снимката на Мусти
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: За спането заедно
« Отговор #113 -: Януари 28, 2008, 21:30:56 pm »
като сте почнали да показвате "гушкалки"- ето това е от Премама за 5,90 /от серията на Дисни/, но както вече казах Стефи спря да му обърща внимание след 4 месец
Имаме подарък едно сладурско Йори страхотно от една синеока мадама  :wink: ама май мама повече му се радва, колкото и да се опитвам да ги сприятеля просто е моментно
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: За спането заедно
« Отговор #114 -: Януари 28, 2008, 21:34:36 pm »
На мен ми изглеждат доста плу6ени и космати.

Едва ли всички показани са за тази цел, миаля че са по скоро за декорация - имат приспособления за закачане. Обаче са страхотни и аз определено ще ходя да ги гледам на живо, нищо че изглеждат скъпи :lol: Но в последния раздел има такива, които стават за спане - аналогични на тези от МадърКеър.

Ейй, не го ли харесва магаренцето Стефито, жалко - то е точно от такава бебешка материя за гушкане. Нищо, нищо - ти предлагай - може да се появи интерес :D

Иначе, от всичко показано, като цена най-добри са това, което Мини показа(наистина ли е 5,90???) и едно, което Васи показа, с линк от Данет за около 10лв - изглежда същото, като това ,което в МадърКеър е 38лв. Така че, Перде, можеш да си поръчаш от Данет.
« Последна редакция: Януари 28, 2008, 21:37:06 pm от tzvetenze »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: За спането заедно
« Отговор #115 -: Януари 28, 2008, 22:09:37 pm »
mini, много е миличка и чаровна спящата Стефи  :D . И играчката и е много хубава.
Аз днес сложих в леглото на Хриси едно мишле, горе-долу от такава материя и той цял ден си гледа в него, дори го хвана за крачето, не знам дали не си внушавам, но днес беше много кротък и спинка доста в леглото, което е рядкост през деня.
Благодаря ви за идеята!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!