0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Предупреждение 3а БАН
« -: Януари 23, 2008, 09:22:58 am »
3аслужава ли мнението ми в тая тема, http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=24290.0 предупреждение 3а БАН от модераторката Ledena_luna. В детската градина ли сме? Потребителката Cvetelina се оплаква и ми се отправя "молба", че след като дадена тема не ми харесва, да не я чета.
Имам чувството, че се намирам на грешното място, а не в 3ачатие с тема "проблемно 3абременяване".
Последно време, форумът е пълен с теми в които не се водят никакви смислени дискусии по тема "3абременяване".
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Предупреждение 3а БАН
« Отговор #1 -: Януари 23, 2008, 09:46:49 am »
Перла, доколкото аз разбирам какво се е случило - Цветелина не е искала да предизвика такава реакция. Сега мнението й е изтрито и е трудно да се съди кой е крив и кой е прав. Много съм далеч от мисълта, че точно Цветелина може да си помисли да ти забрани да четеш. Освен това не виждам тя да е обидена от мнението.

На твое място и аз бих си търсила правата. Твоите мнения в тази тема са си точно по темата.

Но нека първо и Ledena_luna да си каже съображенията. Важно е. За да не се окаже, че след една седмица и мен ще баннат.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Предупреждение 3а БАН
« Отговор #2 -: Януари 23, 2008, 10:01:28 am »
Tamara,не Cvetelina ми 3абранява да чета, а Ledena_luna на лични ми отправя "молба" и то един ден по_късно,когато вече Cvetelina си е и3трила мнението.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Предупреждение 3а БАН
« Отговор #3 -: Януари 23, 2008, 11:43:36 am »
3аслужава ли мнението ми в тая тема, http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=24290.0 предупреждение 3а БАН


НЕ.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Предупреждение 3а БАН
« Отговор #4 -: Януари 23, 2008, 11:50:35 am »
Всички административни въпроси моля да бъдат отправяни към администраторите.
Форумът не е място за такава дискусия. Припомням ви, че това е форум за стерилитет и репродуктивно здраве.
Против правилата е да се коментира публично лична кореспонденция.
Следваща подобна тема ще бъде изтривана без предупреждение.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу