0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Коледа е чудо и за мен
« -: Януари 01, 2006, 15:22:43 pm »
Момичета, ноември разбрах , че съм бременна. Бях болна и направих тестове , за да знам мога ли да пия антибиотици... оказа се , че немога :D  Вече съм в началото на третия месец, пак боледувах и докато не премина в четвъртия немога да се радвам, защото първото бебе го загубих след две гнойни ангини в първите месеци...
Ако успея да прехвърля и януари без усложнения имам шансове да стана майка, но винаги има едно ако...
Много ме е страх, но се опитвам да мисля позитивно, защото през изминалата година преминах през доста изпитания- лекарства , контрастна снимка, оперативна хистероскопия ...все пак заслужавам да стана майка и много се надявам, както за себеси , така и за всички вас с които съм в лошо и хубаво през последната година.
Пожелавам ви да гушкате скоро здраво бебенце и да сте най- щастливите майки на света, защото вие знаете колко ценно е това малко чудо ... много жени не подозират това , защото за тях е нещо от което трябва а се пазят и което им усложнява живота , а ние го искаме от цялата си душа... и за това заслужаваме да го имаме. Успех мили момичета, успех на всички нас!
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
*
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #1 -: Януари 01, 2006, 16:01:23 pm »
Честито  и ти желая 2006 г. да е много успешна и да ти донесе онова, което толкова много желаеш!!!! :D  Пази се много, внимавай какви хапчета пиеш и само по лекарско предписание. Надявам се скоро да преминеш критичния момент, да се успокоиш и да имаш прекрасна и лека бременност, и най-накрая да гушнеш едно малко, сладко, здравичко съкровище!!!!!
Успех и много усмивки!!!!!
*
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #2 -: Януари 01, 2006, 16:31:02 pm »
:) лека бременност ти желая :)
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #3 -: Януари 01, 2006, 18:37:22 pm »
Успешна бременност мила! Вярвай и ще стане. Зареди се само с полошжителни мисли, доколкото ти е възможно и ще видшиш, че всичко ще бъде о.к. този път! Успех!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #4 -: Януари 01, 2006, 22:16:53 pm »
Честито Миличка - Дано радостта ти /макар и с едно на ум/ продължи точно 9 месеца и да завърши със сладко розово бебче :-)
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #5 -: Януари 02, 2006, 09:57:11 am »
Анушка, Честито!
лека бременност и много положителни емоции :)
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #6 -: Януари 02, 2006, 11:02:34 am »
Честито,  anushka. Стискам палци всичко да е наред и да се радваш на едно здраво бебче.
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #7 -: Януари 02, 2006, 14:35:05 pm »
Честито!
Лека и безпроблемна бременност ти желая!


*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #8 -: Януари 02, 2006, 15:09:38 pm »
Честитооо,страхотна новина!Стискам палци всичко да е наред ти да имаш безпроблемна бременност.
<br />
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #9 -: Януари 02, 2006, 15:30:41 pm »
ЧЕСТИТО!!! :P Пожелажам ти тази бременност да е лека и безпроблемна и най-хубавото :babyflips:

*
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #10 -: Януари 02, 2006, 15:35:07 pm »
Честито!  :D
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #11 -: Януари 02, 2006, 16:31:47 pm »
Честито! :D
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #12 -: Януари 03, 2006, 10:20:30 am »
Лека бременност и много щастие и здраве ти желая!
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #13 -: Януари 03, 2006, 10:26:34 am »
Честито!
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #14 -: Януари 03, 2006, 10:36:08 am »
Честито и от мен! Стискам ти палци за безпроблемна бременност!

А за какво беше оперативната ти хистероскопия?
Благодаря ти, Бени!







*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #15 -: Януари 03, 2006, 11:52:07 am »
Честито и от мен!Желая ти здраве,лека бременност и здраво бебче накрая!
 :wave:
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #16 -: Януари 03, 2006, 17:53:43 pm »
Anushka,

ЧЕСТИТО!
Дано победиш коварните натрапници и износиш безпроблемно здраво и красиво бебче!

Успех на всички ни!
*
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #17 -: Януари 03, 2006, 18:02:15 pm »
Честито Анушка! Лека бременност и здраво бебче накрая
Коледа е чудо и за мен
« Отговор #18 -: Януари 08, 2006, 15:12:26 pm »
Благодаря момичета, знам , че е от сърце затова съм ви толкова благодарна от начина по който ме подкрепяте , това значи много за мен... и аз бх го направила за вас :D  А на въпроса за оперативната хистероскопия- наложи се да я направя заради срастване в матката след прекаран спонтанен аборт.... срастването е било плътно и здраво захванато , твърдо... не съм имала никакъв шанс с него и високия пролактин. Срастването е било като естествена спирала против забременяване.
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.