0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

среща на бургазлийки
« -: Януари 21, 2008, 16:38:51 pm »
Хайде на среща в Китайски ресторант " Китайска луна" на Фотинов!
На 24.01. - четвъртък - от 18 ч например?
Това е предложение, ако някой има друго - давайте!
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #1 -: Януари 21, 2008, 16:57:51 pm »
Аз съм на линия! :balk_50:
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #2 -: Януари 21, 2008, 17:00:14 pm »
Вече сме две!!!!!!!!!!!!!!!
*
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #3 -: Януари 21, 2008, 17:26:40 pm »
Запишете ме под N:3 в списъка  :wink:
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #4 -: Януари 21, 2008, 17:40:34 pm »
Записана !
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #5 -: Януари 21, 2008, 19:04:53 pm »
Здравейте
Много хубаво за срещата,но точно на този ден ще сме в София при д-р Владимиров. Така, че ще я пропусна за съжаление.
Пожелавам Ви приятно изкарване, много емоции. Може дори да се уговорите за следваща среща.
С пожелания за приятна вечер
Мира
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #6 -: Януари 21, 2008, 19:09:03 pm »
Здравейте
Много хубаво за срещата,но точно на този ден ще сме в София при д-р Владимиров. Така, че ще я пропусна за съжаление.
Пожелавам Ви приятно изкарване, много емоции. Може дори да се уговорите за следваща среща.
С пожелания за приятна вечер
Мира


Мирка, стискам палци! Като се върнеш се обади и веднага нова срещичка ще спретнем! :bighug:
*
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #7 -: Януари 21, 2008, 19:13:17 pm »
Здравейте
Много хубаво за срещата,но точно на този ден ще сме в София при д-р Владимиров. Така, че ще я пропусна за съжаление.
Пожелавам Ви приятно изкарване, много емоции. Може дори да се уговорите за следваща среща.
С пожелания за приятна вечер
Мира
И моето ходене май натам отива! Мирка, ами какво ще кажеш - да си спретнем среща на бургаслийки в Софето, а?  :lol:

Момичета, ако все още съм тук - ще дойда.
Ако ли не - на другата - живот и здраве!
Ще следя темата!
Приятно прекарване!

Re: среща на бургазлийки
« Отговор #8 -: Януари 21, 2008, 19:19:58 pm »
Аз също искам да дойда.Отдавна искам да се свържа с момичета с моя проблем от Бургас. Как обаче да ви позная като вляза в ресторанта? :oops:
*
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #9 -: Януари 21, 2008, 19:28:30 pm »
Аз също искам да дойда.Отдавна искам да се свържа с момичета с моя проблем от Бургас. Как обаче да ви позная като вляза в ресторанта? :oops:
Здравей и добре дошла! Влизаш в ресторанта и гледаш за най-хубавата женска компания! :D :lol:

Re: среща на бургазлийки
« Отговор #10 -: Януари 21, 2008, 20:41:02 pm »
Аз също искам да дойда.Отдавна искам да се свържа с момичета с моя проблем от Бургас. Как обаче да ви позная като вляза в ресторанта? :oops:
Здравей и добре дошла! Влизаш в ресторанта и гледаш за най-хубавата женска компания! :D :lol:

:D :D :D Ама, душе! То скромността красяла разправят! :lol: :lol: :lol:
:balk_56:
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #11 -: Януари 21, 2008, 21:31:12 pm »
Вени, следи темата и ще разбереш.
Аз / в зависисимост от това колко ще сме/ ще гледам да запазя - има една самостоятелна заличка на втория етаж / с голяма кръгла маса/  :lol:

А, Душе, за среща на бургазлийки в софето - няма проблем! Ти нали ще ти е по-дългичък престоя там! Ще ме изчакате до към 18-20.02. К,во толкоз!  :lol: :lol: :lol:
Пиша - Вени1978 - №4
*
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #12 -: Януари 21, 2008, 21:45:32 pm »
Аз също искам да дойда.Отдавна искам да се свържа с момичета с моя проблем от Бургас. Как обаче да ви позная като вляза в ресторанта? :oops:
Здравей и добре дошла! Влизаш в ресторанта и гледаш за най-хубавата женска компания! :D :lol:
:D :D :D Ама, душе! То скромността красяла разправят! :lol: :lol: :lol:
:balk_56:

Да, де, Слънчице, затуй сме толкоз големи убавици... :cul2: :balk_101: :balk_102:
:balk_21:

*
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #13 -: Януари 21, 2008, 21:48:04 pm »
А, Душе, за среща на бургазлийки в софето - няма проблем! Ти нали ще ти е по-дългичък престоя там! Ще ме изчакате до към 18-20.02. К,во толкоз!  :lol: :lol: :lol:
Ще те изчакаме, що пък не...ако ли пък не стане, качваме се на една кола и отиваме да пием по кафенце в Софето  :coffee:, пък чувам и хубави китайски ресторанти имало...  :drunk: :hungry:

*
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #14 -: Януари 21, 2008, 22:20:20 pm »

А, Душе, за среща на бургазлийки в софето - няма проблем! Ти нали ще ти е по-дългичък престоя там! Ще ме изчакате до към 18-20.02. К,во толкоз!  :lol: :lol: :lol:
Пиша - Вени1978 - №4

Аааааа... не може така!  :balk_77:
Ще чакате до 21.02, защото аз тогава съм при д-р Владимиров.
 :bighug:
*
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #15 -: Януари 21, 2008, 22:22:58 pm »
Аз също искам да дойда.Отдавна искам да се свържа с момичета с моя проблем от Бургас. Как обаче да ви позная като вляза в ресторанта? :oops:
Ще ти драсна едно телефонче на лични.
Ако искаш можем да се чакаме някъде и да отидем заедно до ресторанта.

Познавам слънчицето, така, че в ресторанта лесно ще се намерим. :lol:
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #16 -: Януари 22, 2008, 12:16:27 pm »
И сега последно къде - в Софето или в Бургас ще ядем китайско? :lol: :lol: :lol:
*
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #17 -: Януари 22, 2008, 13:25:43 pm »
Елате до Варна, като се чудите толкова  :lol: :lol: :lol:
*
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #18 -: Януари 22, 2008, 13:33:19 pm »
И сега последно къде - в Софето или в Бургас ще ядем китайско? :lol: :lol: :lol:
Елате до Варна, като се чудите толкова  :lol: :lol: :lol:
През Елхово,за по-пряко :D
Re: среща на бургазлийки
« Отговор #19 -: Януари 22, 2008, 14:13:37 pm »
И сега последно къде - в Софето или в Бургас ще ядем китайско? :lol: :lol: :lol:
Елате до Варна, като се чудите толкова  :lol: :lol: :lol:
През Елхово,за по-пряко :D


 :lol: :lol: :lol: Предлагам колоездачна обиколка на България! :lol: :lol: :lol: