0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Не ве, хлъзнах се на пъркета като първия човек и се изпльосках на ръката си :(
Вече съм значително по-добре де, благодарение на ветеринаря дето ме лекува с едни мазила за добитък :lol:
Бе те ветеринарите са голяма работа шъ знайш. Колко работи лекуват с разни мазила за крави  :lol:
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Васи, задави се с един трошлив ронлив хляб. А за ваденето - вадят, Стеф. Упоявали ги леко и през гърлото. Ама не разбрах точно и по-добре да не пиша глупости. Дано рентгенографа не ми е набор... Веднъж, докато чаках с майка да и правят рентгенова снимка,ме помолиха да държа новородено да го снимат, че нямало кой, метнаха ми една мантия тежка. Докато нагласят тоя ми ти апарат огромен не знам как не се стовари на тиквата ми, то бе скърцане и стържене и чудо. И това в спешния център.

Стефи, сериозна ли е работата? Аз минавам само с ластичен бинт. Докога трябва да си с шината?
*
ааа на навехнато никакъв ластичен бинт, това е от ортопеда, не от ветеринаря :wink:
важното е ръката да е обездвижена, за да не се натоварва и да се направи по-голяма беля, а шината е защото няма как да е обездвижена при моето ежедневие. доктора каза 2 седмици и съм ок :)
*
Вече съм значително по-добре де, благодарение на ветеринаря дето ме лекува с едни мазила за добитък :lol:

Това ме подсети как свекърва ми ми е разправяла, че когато мъжът ми се е родил, са живеели в някакво село тука край София, дето лекар нямало никакъв и всички профилактични прегледи или такива по спешност - при ветеринаря :lol:

Стефи, много 2 седмици бе. ма пак добре, че отиде на лекар да я обездвижат.
то такава поледица навън, там да се тръшне човек - как да е, а ти у вас. представям си деси с какъв интерес е гледала шината :lol:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Tц, тц, ще се изпотрепете бе хора...СтефиЗ, направи си прощъпулник  :P  Една комшийка /на баба приятелка/ лиснала от ония дни ден един леген с вода на вътрешните стълби да мие, те с плочки и замръзнали, мъжа и е с пукнати ребра, не е смешно, ама тия са уникум, той пък и беше бутнал стола прди време докато мила прозорци и тя се изпотрепала, пак ребра...:)/ - въпроса, който следва е - ти провери ли за съботаж?  :lol: Пази се!
Мини, честито на Бузанчето, да е здраво и весело, от тука на сетне не месечиники, а години, важното е да се "въдят" по много както казва една друга баба :)
На Сия също честита месечинка. Здраве и щастие.

Ние днес отложихме хепатитната ваксина, че на Криско й гурелясало очето  :( оф тя да не изостане от зетя...Екзема малка има...бебетата са голема работа ей...
Инак сме натежали, издължили, в норма сме.
Трябва да правим изледвнията, рутинните. Имам предвид разни лаборатории, но кажете някоя надеждна за изследванията на детето?  

Обсъждах с педиатъра захранването, вика, че сме изостанали  :? требвало и месо да яде...Е аз захраних преди две седмици и малко, как да гнете и месо. Но и тя се произнесе положително за готови пюрета, по специално зеленчуковите и то за зеленчуци извън сезона, за плодовите каза, че може и домашно приготвени, можело дадавам сурово пасирани.
За тиквата ме предупреди, че се вари  :lol:, явно изглеждам тъпа....аз друго си мислях, но самозаблудата е велико нещо, само тя ми остана...

Сватя, аз дадох на снаата готово пюре слива на Гербер, вчера малко, днес изплюска 80 гр. и нема нищо /да не чуе дявола/. Може да сте били временно неразположени.

Боровинка, дано няма нищо при вас, лоша работа.

Мари_пз - татковците са за бой, може ли брадясали да целуват децата  :x Аз съм образцова майка, бръсна се редовно, а ако не съм, засуквам мустака само и не мляскам детето  :P


Приятна събота и неделя на всички и здраве!

*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Бора82, честита ви половин годинка!
Да ви е жива, здрава и усмихната малката принцеска!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Наборите Цецко и Ема да са живи и здрави, много послушни, да радват мама и тати
Честити половин годинки :)
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Ей, и днес много празнуващи!
Честити половин годинки на Цвети, Ема и Кристина!
Честита последна месечинка и на Стефания!
Да са ви много здрави и послушни децата!


*
Да са ни живи и здрави малките слънца!
Честити ни половин годинки на Криси, Цвети и моя мома Ема!
И да се почерпим сладко-сладко!

*
Честит половингодишен рожден ден на Ема, Цецко и Кристина! Да растат здрави, щастливи и весели деца! Ето и подаръци за празнуващите. :D
*
Само Гането ли е готвила спанак, бре, хора? Кажете каква марка купувате?
Alexandra
*
Хаиде и от нас виртуална по4ерпка навър6ваме цели 3 месеца ,колко бързо минава времето  :)

 



ох огладнях  :oops:


Как се справяте с въртенето в леглото ?Взех да я слагам в торба ,но фаида нема ....Намирам я 4ак на другата страна на леглото ,опитах с преставка и нея я помъква натам ,няма спира4ки ,6те трябва да купувам окови маи  :lol: :lol: :lol:
Весело изкарване на week-end  и 4естити месе4инки на вси4ки де4ица ,да растат здрави и послу6ни...
« Последна редакция: Януари 26, 2008, 11:57:16 am от Shakira25 »
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*
Честити месечинки на всички дечица, да растат здрави, весели и послушни!  :balk_2: :balk_5: :balk_16: :balk_184: :balk_109:

Да ви се оплача мойто диване от 2 седмици е въвело нова мода, буди се в 4 през нощта и от там нататък през 2 часа. При това суче за 5 минути и заспива, имам чуството че ме ползва за биберон залъгалка... вече незнам какво да я правя, баща и предлага да съм я оставяла да реве, ама ще ни изгонят от блока, толкова е гръмогласна. Иначе нито вода иска, нито биберон залъгалка изобщо тежък случай.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ СЛАДУРКОВЦИ
И СЛАДУРКИ !!!!!!!Да са живи и здрави и много да радват
майките,татковците и всички близки!!!!!
Почерпките бяха страхотни! :D


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
Само Гането ли е готвила спанак, бре, хора? Кажете каква марка купувате?
Бондюел казват хората. Аз досега съм готвила само с някъв български замразен, такъв имах подръка.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Marie, "Магре" имат замразен спанак на порцийки. А и вчера на пазара видях пресен.

Честито на новите месечинковчета :)!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Честити месечинки на всички бебета. С пожелание да растат здрави и щастливи!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
           Честити месечинки на Ема, Криси, Цеци и Лина!

             Растете здрави и щастливи, мили дечица!  :D


             :bori_015: :bori_008: :bori_002: :bori_016: :bighug:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Честити месечинки на бебоците ви, да са много здравички и весели :lol: