0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Честито читиримесечие на Алекс и МАМА Сия.
Да расте все така здрава и слънчева и да я слушат много, много.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Честита месечинка на Алекс на Сия!
Отивам да си сипя едно мартини, че се рздразних от черпнята :wink:.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Честита месечинка на Алекс на Сия!
Отивам да си сипя едно мартини, че се рздразних от черпнята :wink:.

Ееее, айде стига, аз като имам само уиски вкъщи?!  :lol: :wink:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
мартини, уиски ...
а ние като сме само на боза  :lol: :lol:

Да е жива, здрава Алекс - да радва мама и тате и много празници да има!!!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Елате, ще черпя :D!
*
Честита месечинка на Алекс!!!Честит празник на мама Сия!
Благодарим за почерпката.Беше много вкусно :)!
Каси,има време докато започнат нашите да ни бият :wink:.Сега и на мен ми раздават крушета,ама като седа в обхвата на ръчичките така е.
Аз купих на Микчо гимнастика.Слагам го и много му се радвам,защото се опитва да си контролира ръчичките(предимно дясната).Прилича ми на слонче,което се опитва да си контролира хуботчето :lol:.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Ние от месец се занимаваме с активната гимнастика и играчките по шезлонзите дето висят. Хриси даже откъсва някои, а Михаил ми прави впечатление, че с лявата удря по-силно, може да излезе левичар :wink:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Девойки, открих супер аутлет за детски дрехи до Съдебната палата, на княз Борис. Имат  много хубави  неща за бебета до 10 годишни деца на прилична цена, а сега тече и намаление от 30%.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Честита месечинка на чаровната Алекс, да е здрава и послушна.
Днес и ние имаме месечинка- последният ни мини рожден ден и след месец ще духаме първа свещичка. Само като си помисля и очите ми се пълнят със сълзи- от щастие. Дай Боже всяко момиче тук да изпита това щастие.
Наистина си струва, независимо какво си преживял.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
mini, голяма съм патка заявена, днес си мислех за Алекс на Гането и за Стефи-две от любимите ми дечица, че скоро ще са рожденници. Много целувки на Стефи, тя вече ще става госпоооожица, хехе, как лети времето.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Честита месечинка на адашчето ни! :-)

Момичета, от къде берете спанака? БондЮел не намираме в Ямбол.
Alexandra
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Честита мини месечинка на чаровната снаха Алекс! Да слуша много мама, да расте послушно дете и да прави умерени бели!
Честита месечинка и на Стефи! Да расте здраво и послушно дете!
Мари, аз като си бях в България, ако не мога да намеря на Бондюел си купувах на Мегре замразения спанак. Той също е много добър.
По въпроса за боя - имахме съвсем кратък период и ни мина, за сметка на това обаче хапем и то сериозно :? Но като му го върна обратно, сравнително лекичко, колкото да усети, че е неприятно и боли и се спира. Скоро не се е сещал да ме бие или хапе, така че вярвам, че сме се разминали :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Честити месечинки на бебоците!
Бе то много хубаво да има слънце беееее. Цял ден навън ни се отрази перфектно. Жив фитнес днес направих :lol:
Честита месечинка на Алекс!Да е жива и здрава и много щастлива :).
МОмичета докато си се гледаме с мойта лудетина непрекъснато ми изникват какви ли не въпроси и вече ще постна поредният постинг въпросник.
Интерсува ме:
1).За колко време научихте децата си на гърне?Как се процедира, през колко време се слагат?
2).Децата Ви научиха ли се сами да ядат с лъжичка?
3).При ядене много ли се мажете?- Последното може и групаво да Ви се стори, но при нас тая процедура е голям кошмар.Правя се не на маймуна, а на не знам какво и ядеме с 1000 зора, а накрая резултата е, че и лигавника доста в хапнал, стола за хранене е все едно сме клали живи животни по него.Докато яде непрекъснато си целува ръцете и ме кара да я трия, което е побъркващо, защото се повтаря на всяка хапка, та покрай тоя мил навик ръкавите също са целите в манджа, а ако не съм достатъчно бърза се бърше де свари и няма смогване с пране.
И накрая да споделя нещо полезно.В Практикер продават едни обезопасители за контакти, които са железни за цената си от 1 лв. Залепват се в контакта със стикерче и за да може да се включи нещо в мрежата трябва да се натисне и завърти горната страна, като се ползва щепсела.За мен са направо чудо, защото тука е ад от 1 седмица.Опитва се да се покатери в леглото си през оградата когато е отвън като се набира на мускули и бута с крака в дюшека, рови се из целия гардероб, мишката на компа не и давам дълъг живот, а контактите са просто страст и най-вече един разклонител под бюрото.
Баси, капнала съм , да ме карат да копая няма да каталясам така като след играта с Габи цял ден.Лека!
Силви, същите предпазители за контакти в Мосю Бриколаж са 5 бр за 2,50 лв  8)
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Уф, аз сега ви досаждам за захранването, представете си какво ви чака като проходят бандитите :lol:?! Какви неща чета и ми се разказват.... :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Мини, Сия, честити месечинки на момиченцата ви! Тая последната месечинка ми беше най-мила на мен.

У нас странни работи стават. Тъкмо да купя капки за хремата и тя спря от веднъж. Снощи пък имаше 38.3'С, ей така, без видима причина. Дано е било реакция от ваксината. Ще се прави рентген, дано няма хляб в белия дроб, че не ми се мисли как ще се вади  от там :(.  А таткото ще го трепя! Целува детето небръснат и бузите и стават на петна :x
Боровинка, аз ли нещо съм изпуснала? Какъв е този хляб в белия дроб 8O
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Честити месечинки на малките принцеси :D

Боровинчо, не мисля че има хляб, а дори и да име няма да го вадят, не се притеснявай, всичко ще е наред. А температурата и хремата си е направо класически вирус, ще мине :)

А аз да ви се оплача, от неделя вечер съм с навехната китка и съответно ходя с шина, няма да ви казвам какъв купон е цяла седмица и как се борим с Деси при смяна на памперси, слагане и вадене от количка и др. :(
Боровинчо, тва тея мъже, направо трепането им е минало бееее. Не се научиха само бръснати да ги целуват :lol:
сигурна съм че всичко ще е наред с мъника, не се притеснявай.

Стеф, ти пък как успя бе жена. Да не ти е надвила Десито а?