0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,с жена ми сме пациенти на доктор Андреева от клиника Щерев интересувам се от вашето мнение за нея,кажете какво мислите за тази лекарка,ние вече имаме две неуспешни инсеминации при нея,тя казва че шанса за успешна инсеминация е 25%.
« Последна редакция: Януари 17, 2008, 23:03:41 pm от dakatabg »


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Re: Какво милсите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #1 -: Януари 16, 2008, 10:49:30 am »
На мен ми предтои опит ИКСИ при нея, така че и мен ме интересуват мненията.Досега съм чула само хубави неща...
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2008, 11:23:48 am »
Хайде бе хора пише те и си изразете мнението.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2008, 12:10:00 pm »
Не искам да се повтарям, затова ето:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=24115.60
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #4 -: Август 27, 2008, 23:02:06 pm »
Темичката отиде малко на заден план затова пиша искам още мнения.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #5 -: Август 28, 2008, 11:58:06 am »
Веднъж съм била на преглед при нея и останах с добри впечатления.
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #6 -: Август 28, 2008, 18:48:41 pm »
Съжалявам, че ще я изложа докторката, един единствен път съм била при нея, но тъкмо малко в Щерев да помислят по въпроса... Наложи ми се да я чакам около 4 часа за преглед, беше дежурна. Предтекстът беше, че идва от Младост, макар че ние бяхме дошли от Дружба точно тогава за около 20 мин., нямаше трафик. Може би, за да се извини все пак и след злощастната новина за мен - липса на сърдечна дейност - нападна предписанията на личния ми акушер-гинеколог, неин колега. Стори ми се страшно неетично, още повече че не мисля че имаше основания за това... Иначе може да не е лоша лекарка...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #7 -: Август 28, 2008, 20:55:17 pm »
Интересно - аз съм й пациент от 7 години и до сега повече от 20 минути не съм я чакала. Веднъж само ми се обадиха по телефона предварително, за да ми кажат, че има операция и да ме помолят да променим часа.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #8 -: Август 28, 2008, 21:58:35 pm »
Аз само веднъж сам я чакала 4ч. но нямах записан час и затова изчаках да минат другите който имаха час.
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #9 -: Август 28, 2008, 22:26:39 pm »
За протокола. Не съм й била личен пациент. Прегледът беше в празнично време, когато ми бяха казали, че има дежурен лекар в клиниката. Когато отидох, се оказа, че тя е дежурен лекар. Така се е случило при мен навярно защото не съм й личен пациент, но въпреки това...не е редно да е така. Основно според мен обаче проблемът си е на клиниката и дано си го разрешат.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #10 -: Август 28, 2008, 22:37:58 pm »
Аз съм в тази клиника, никога не съм чакала повече от 15 минути.
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #11 -: Август 28, 2008, 22:51:36 pm »
Аз съм в тази клиника, никога не съм чакала повече от 15 минути.
И аз така!!
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #12 -: Август 29, 2008, 08:37:57 am »
Макар и рядко, случвало се е да чакам, някой път доста. Основно в събота и неделя, когато има по-малко лекари и повече работа зя тях.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #13 -: Август 29, 2008, 09:11:18 am »
Аз съм пациентка на доктор Андреева и мога да кажа, че е прекрасен доктор! За чакането...това е друг въпрос. Още като влезеш в клиниката и като видиш всички хора, просто няма как да не чакаш. Аз съм чакала най-много 1 час. Отдавна съм при доктор Андреева и няма да я заменя за никой друг доктор. Вниманието, което ми се обръща е на 100%. Благодарение на нея в този момент моето състояние е перфектно и двегодишните ни мечти за бебче са на път да станат реалност. Препоръчах я на доста мои приятелки, които сега я посещават и не съм чула нищо негативно за нея. Напротив, всички са изключително доволни.  :D
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щk
« Отговор #14 -: Август 29, 2008, 09:31:31 am »
Аз съм пациент на д-р Андреева, един единствен път чаках около 30 минути.Уговаряла съм се с нея и да отида без записан час, пак не съм чакала много..вижда ме и казва-айде ела...Аз за себе си съм доволна от отношението в клиниката.
« Последна редакция: Август 29, 2008, 09:44:15 am от НаТедаМамаИ »
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #15 -: Август 29, 2008, 09:52:04 am »
Какво чакане трябва да има при кървене и ранна бременност?... Тук по-скоро става въпрос или има или няма дежурен лекар, като има да си е на мястото си. Не става въпрос за чакане пред кабинет заради пациенти или операция - това е ясно.
Както и да е, очевидно каръкът си е карък. Но аз лично съм им сърдита на клиниката. Това ми беше вторият случай. Плюс това ми загубиха документ и да не казвам още какво... Дано на никого не се случва! Желая успех на всички! И мислете, и се застраховайте как да постъпвате в случай на спешност (дано никому не му се налага!) в извънработното време предварително с лекаря си - един съвет от мен.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #16 -: Август 29, 2008, 10:03:05 am »
Винаги има доволни и недоволни, няма как такъв е живота. Мисля, че всеки трябва да прецени сам за себе си дали това е неговия лекар.Когато аз избирах моя, никога не съм се водила по мнения от форуми. Направих консултация с трима и така избрах лекаря си.А иначе, Огняна права си, но уви такава е българската действителност....
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #17 -: Септември 16, 2008, 12:15:06 pm »
Да така е винаги ще има доволни и недоволни.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #18 -: Октомври 10, 2008, 21:48:45 pm »
и аз съм пациентка на д-р Андреева и ще следя темата !
*

    Милена

Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #19 -: Октомври 14, 2008, 09:41:20 am »
Д-р Андреева е невероятен човек.
Минала съм през много лекари : д-р Николов, Табакова, Стаменов и Персенска и накрая се озовах при д-р Андреева и всеки ден се благодаря че стигнах до нея. Нейното отношение е иключително професионално. Ако очаквате да ви свалят звезди и да ви се подмазват - Ин витро клиники колкото щеш.....
А за чакането - когато дойде време да раждате или не дай си Боже имате сериозни проблеми и имате нужда от спешната и намеса, не вярвам че ви се иска да чуете: " Тя има записани часове и не може преди да приключи с тях да Ви обърне внимание"
Аз лично съм и благодаряна за всичко и най-вече съм и със съпруга ми сме и поверили най-въкровенното си желание и мечта - да имаме дечица !