0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Отново за варикоцеле и последствията...
« Отговор #40 -: Декември 06, 2012, 13:23:14 pm »
Здравейте, не пишете къде е правена спермограмата, трябва задължително в клиника по репродуктивна медицина /за София - клиника "Надежда", Клиника "Щерев" или клиниката на Д-р Владимиров/Там резултатите са най верни. Проксийд плюс е много хубав препарат плюс Фертилайд . При нас след приема им , който е минимум 3 месеца беше успешното ИКСИ, като от Проксийта пиеше по 2 прахчета дневно.
Спирането на цигарите също може да даде много добри резултати и алкохола също.
Не се отчайвайте ще успеете, още сте млад.
Re: Отново за варикоцеле и последствията...
« Отговор #41 -: Февруари 24, 2013, 13:26:02 pm »
Здравейте момичета
Незнам дали е точното място за питане на моя въпрос  :? :? :?  , но искам да ви попитам дали някой знае колко е цената на операция на киста на тестиса.
БЛАГОДАРЯ ВИ  :grouphug2:
Re: Отново за варикоцеле и последствията...
« Отговор #42 -: Май 31, 2013, 11:38:15 am »
Не знам как ще ходя с мъжа ми на лекар като мен повече и от него ме е страх за резултатите и какво ще каже лекаря :(
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Отново за варикоцеле и последствията...
« Отговор #43 -: Март 22, 2014, 17:03:43 pm »
Здравейте, момичета. Ще запиша час на съпруга ми при д-р Милен Кацаров заради поставена диагноза на мъжа ми - варикоцеле. Правена е спермограма, но не в клиника по стерилитет, което означава, че е неточна. Трябва ли преди посещението при д-р Кацаров да направим нова спермограма, и то на правилното място, или той ще ни назначи такава по време на прегледа. Предварително благодаря.