0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ailja

Здравейте момичета, аз съм нова в този форум.
Проблемът ми е проблемно забременяване. Ходя при доц. д-р Йордан Попов от Плевен.
Искам вашето мнение за него и дали да продължавам да го посещавам. Имам направена лапароскопия при него от която се оказа, че съм имала по-дебела ципа на яйчничите в следствие на което са я надупчили. Тя ми правена преди 10 месеца и резултат от бременност все още няма.

Благодаря ви предварително. Искрено се надявам да ми помогните.
*
Re: Търся мнение за доц. д-р Йордан Попов от Плевен
« Отговор #1 -: Януари 16, 2008, 11:34:47 am »
Не си губи времето с него. Отделно той беше казал на моя позната след лапаро при него, че няма да има дете, а момичето след втора бременност има момченце, да е живо и здраво.
Re: Търся мнение за доц. д-р Йордан Попов от Плевен
« Отговор #2 -: Януари 16, 2008, 13:41:50 pm »
Чувала съм за този доктор, но нямам лични впечатления.

Ако си от Плевен, моят съвет е да посетиш КИРМ - Плевен /Клиниката на доц. Конова/. Аз съм тяхна пациентка.

Пускам ти линк към сайта им: www.ivfpleven.com

Успех ти желая!
Re: Търся мнение за доц. д-р Йордан Попов от Плевен
« Отговор #3 -: Януари 16, 2008, 13:59:01 pm »
Благодаря за съветите момичета.
Непременно ще ви послушам, защото не ми се губи повече време.
Благодаря  :balk_69:
*
Re: Търся мнение за доц. д-р Йордан Попов от Плевен
« Отговор #4 -: Януари 16, 2008, 22:09:54 pm »
Чувала съм за този доктор, но нямам лични впечатления.

Ако си от Плевен, моят съвет е да посетиш КИРМ - Плевен /Клиниката на доц. Конова/. Аз съм тяхна пациентка.

Пускам ти линк към сайта им: www.ivfpleven.com

Успех ти желая!

При кой лекар ходиш там. Какво ти е впечатлението? Ние в събота сме на спермограма и след това, честно казано, не знам, ще решим допълнително.
 
Re: Търся мнение за доц. д-р Йордан Попов от Плевен
« Отговор #5 -: Януари 17, 2008, 14:15:35 pm »
Ходя при д-р Алкан Емин и съм много доволна от вниманието и въобще отношението към пациентите му. Често се чуваме и по телефона, защото аз съм от Козлодуй и не мога да ходя на прегледи всяка седмица... Чувала съм, че и другите доктори там са добри. На мен лично д-р Емин ми беше препоръчан от Missy, която работи в същата клиника.
Re: Търся мнение за доц. д-р Йордан Попов от Плевен
« Отговор #6 -: Януари 17, 2008, 15:48:27 pm »
Благодаря за отговорите. Следващата седмица ще ходя в  Плевен и до тогава ще реша при кого да отида.
Re: Търся мнение за доц. д-р Йордан Попов от Плевен
« Отговор #7 -: Януари 18, 2008, 19:51:11 pm »
Момичета, вижте какво намерих преди малко точно за КИРМ - Плевен, за който ви писах. :o
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=209855&audio_id=17231
Re: Търся мнение за доц. д-р Йордан Попов от Плевен
« Отговор #8 -: Март 13, 2008, 11:08:24 am »
Здравейте,
аз бях пациентка на Доц. Попов. Преди да отида при него четирима други лекари ми бяха поставили диагноза ПКЯ и пиех противозачатъчни в продължение на 4 години. Когато отидох при него, той ме прегледа с коремен ехограф без да съм пила течности, прати ме да изследвам тестостерон и пролактин и набазата на резултатите и на прегледа ми каза, че нямам ПКЯ и ми предписа Дуфастон и така 9 месеца. Отидох при друг лекар и много ясно видях многобройните кисти, т.е. имах си ПКЯ.
Аз съм поциентка на доц.Попов от 6 г. и съм доволна от него.Той ми проследи бременността и ми направи секциото и всичко е ок.
Re: Търся мнение за доц. д-р Йордан Попов от Плевен
« Отговор #10 -: Януари 06, 2010, 00:15:48 am »
здравейте може ли да ми кажете адреса на който работи др.Йордан Попов
*
Re: Търся мнение за доц. д-р Йордан Попов от Плевен
« Отговор #11 -: Април 20, 2018, 17:02:38 pm »
Темата е стара, но въпросът може да е актуален. И аз ще кажа - не си губете времето с него. Може да е бил специалист едно време, но сега го вълнува повече да вървят платените прегледи. Времето е ценно и няколко месеца за нищо са съществени. А ако не се усети някоя може и години да пропилее покрай съветите му.