0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Спермограма в София, къде ?
« -: Декември 20, 2005, 17:12:22 pm »
Здравейте,
къде мога да си направя спермограма в София. Не ми е спешно, просто искам да си направя изследването профилактично. Е, предстои ми операция от Варикоцеле, и искам да видя дали ще има промяна в стойностите след операцията. Но не операцията налага правенето на спермограмата. Поне лекаря каза, че не му трябва спермограма, щом жена ми вече била бременна :)
Благодаря.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Спермограма в София, къде ?
« Отговор #1 -: Декември 20, 2005, 17:37:24 pm »
Аз бих ти препоръчала ТУК. С морфология по Крюгер струва 55 лв. Имат прилична стаичка. Обикновената е 20 лв.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Спермограма в София, къде ?
« Отговор #2 -: Декември 23, 2005, 13:06:39 pm »
ако искаш да видиш дали има промяна СЛЕД операцията, съветвам те да изчакаш минимум 3 месеца за спермограмата, а най-добре - поне 6.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!