0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте! Аз съм нова в този сайт, наскоро се омъжих и решихме, че искаме дете. Но как мога да разбера дали съм бременна (от 6.01.2008-това беше първия ни и единствен опит), защото ми назначиха лекарства за болки в гърба - Медокалм, фламексин и фастум гел, за които разбрах, че вредят при бременност, а не е ли твърде рано, за да знам дали съм бременна. А болките в гърба си продължават!
Re: моля ви за съвет от специалист. СПЕШНО!
« Отговор #1 -: Януари 08, 2008, 15:18:00 pm »
На този етап няма как да разбереш.

lb2f
Re: моля ви за съвет от специалист. СПЕШНО!
« Отговор #2 -: Януари 08, 2008, 15:27:24 pm »
А знаете ли кога вече ще е възможно да знам със сигурност, за да започна спокойно да пия другите хапчета?
Re: моля ви за съвет от специалист. СПЕШНО!
« Отговор #3 -: Януари 08, 2008, 16:28:09 pm »
изчакай един ден закъснение и направи тест,няма как по друг начин да разбереш.Успех
Re: моля ви за съвет от специалист. СПЕШНО!
« Отговор #4 -: Януари 08, 2008, 16:32:38 pm »
благодаря. макар, че дотогава има още две седмици, а за болките в гърба - ще опитам да не мисля за тях , за да не пия хапчетата...
Re: моля ви за съвет от специалист. СПЕШНО!
« Отговор #5 -: Януари 08, 2008, 16:33:57 pm »
Две седмици след предполагаемото време на оплождане пускаш кръвен тест и ще знаеш.

lb2f
*

    ddaannii

  • *
  • 4
  • мама на малко съкровище
Re: моля ви за съвет от специалист. СПЕШНО!
« Отговор #6 -: Февруари 01, 2008, 18:17:32 pm »
точно така или кръвен тест като минат 2-те седмици  или 1 ден след закъзнението може да се хване бременноста с тест/препоръчвам кръвният тест/. Ако наистина си мислиш че е възможно да си бременна не пий лекарствата. От сърце ти пожелавам да е станало бебето!!!! :bori_014:


"Somewhere over the rainbow, way up high.There's a land that I heard of, once in a lullaby.Somewhere over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream, really do come true"