0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Посъветвайте ме
« -: Декември 16, 2005, 13:47:23 pm »
Здравейте мили момичета! Много се радвам, че вече съм сред вас. На 27 години съм, със съпруга ми сме заедно от 7 години. Правили сме опити за бебе през последните 3 години и все нищо. Аз по принцип съм с адски нередовен цикъл. Правих хормонални изследвания и се оказа, че ПРОЛАКТИНЪТ ми е завишен. Докторката ми предписа "Бромокриптин" и "Диане"35 за 2 месеца. След като приключих с приема на лекарствата веднага пристъпихме към действие с моя съпруг. Естествено ме обзе страхотно чувство на нетърпение дали се е получило и на 7-мия ден след половия акт изтичах до аптеката купих си тест, на който пишеше "7 дни от зачеването" и пристъпих към действие. На втората минута се появи чертичка, бледа, но все пак видима. Не мога да ви опиша как се почуствах когато я видях. Обзета от страхотно еуфория купих още 5 теста и всяка сутрин правих тестове, всички с бледи втори чертички. В един момент се осъзнах, че прекалявам с тестовете и реших да изчакам известно време. Вече 16-ти ден живея с надеждата, че се е случило ЧУДОТО! Моля, посъветвайте ме дали е рано да отида на лекар и да направя кръвен тест. Какво да предприема? Предварително ви благодаря!!!!  :dontknow:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Посъветвайте ме
« Отговор #1 -: Декември 16, 2005, 13:56:17 pm »
За кръвен тест не е рано. Но имаш ли някакво закъснение на разбрах или очакваш да ти дойде МЦ всеки момент. Ако все още нямаш МЦ изчакай поне да има 7 дни закъснение за да не стане така че си си дала парите за кръвен тест навятъра. Не ти го пожелавам. Но и трябва малко да се успокоиш. Нека се е сбъднала мечтата ти
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Посъветвайте ме
« Отговор #2 -: Декември 16, 2005, 14:54:54 pm »
Направи си кръвен тест, вместо да се побъркваш. Защото и на мен ми се е случвало такава бледа черта, а на кръвния - нищо. Но аз ти пожелавам от все сърце да е положителен!!!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Посъветвайте ме
« Отговор #3 -: Декември 16, 2005, 22:00:40 pm »
Не е нужно да чакаш 7 дни закъснение, за да направиш кръвен тест за бременност. Според това което си описала вече можеш да го направиш, а на 10-ти ден от закъснението може да отидеш и на преглед.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Посъветвайте ме
« Отговор #4 -: Декември 17, 2005, 16:17:50 pm »
Цитат на: fauna
Не е нужно да чакаш 7 дни закъснение, за да направиш кръвен тест за бременност. Според това което си описала вече можеш да го направиш, а на 10-ти ден от закъснението може да отидеш и на преглед.


Явно не съм се изразила пределно точно, но ето отново. За кръвен тест не е рано. А за преглед изчакай 7 дни закъснение за да може на видеозон да се види плоден сак. Но кръвния тест е към 15-20 лв. ако можеш да изчакаш закъснение ще е по-добре за да не се набутваш с пари за кръвния.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Посъветвайте ме
« Отговор #5 -: Декември 18, 2005, 16:54:18 pm »
Благодаря момичета за вашите отговори! Мисля да изчакам още няколко дни и тогава ще предприема нещо! Пожелавам ви весели празници!!! И нека Новата година да е ВЪЛШЕБНА за всички ни!!! :comm: И нека си помагаме с каквото можем!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Посъветвайте ме
« Отговор #6 -: Декември 19, 2005, 08:59:38 am »
Стискаме палци за добри новини Анче! Пиши после какъв е резултата. Дано да е  :sucky:  Успех!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!