0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #120 -: Юли 27, 2008, 00:26:17 am »
здрвей evig, най-добре е да потърсищ специалист по репродуктивно здраве , а не обикновен гинеколог.Може да се обърнеш кък Клиника Щерев или Надежда.Има и други такива клиники.Тук във форума има споменати доста.Според мен са ти направени всички необходими за 1-во време изследвания(тези които си изброила).Следващата стъпка според мен е да видиш как са ти фоликулите (чрез ултразвуково изледване) и цветна снимка.Аз бях пациент на клиника Щерев  и сега  имам щастието да съм бременна.Пожелавам го и на теб от сърце.Успех!

Здравей lady_12 бях на консултация при д-р Тимева в клиника Щерев. Сега на 1 август пак съм на преглед, но при Александров (Тимева е в отпуска), малко съм объркана и не знам какво ми предстои. Тимева малко ме "претупа" на бързо и не ми даде подробни обяснения какъв е плана. Била си тяхна пациентка какви са отзивите за Тимева? Сподели някои неща от твоя опит за забременяване. Надявам се всички чакащи да имаме твоя късмет и бебето по скоро да идва  :wink:
[url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?user
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #121 -: Юли 27, 2008, 12:20:01 pm »
ЗДравей evig, аз бях при Ганева и ще ще продължа да си следя бременността при нея.Нямам преки впечатления от Тимева или Александрв.По принцип знам че целия екип е добър и взаимно се съветват.За претупването, понякога и при мен така се е получавало, но следващия път е разпитай каки точно са плановете и как ще процедирате от тук нататък.При мен проблемите бяха с фоликулите-бяха като паяжина.Изписаха ми Кломид за стимулиране на овулацията.на 13 ден от цикъла отидох да ме видят на ултра пак за фоликули.Но преди това трябва да се убедищ че нямате мъжки фактор в проблемното забременяване и че нямаш запушени тръби, иначе няма мисъл да се приема . И този път намериха една голяма и готова да се спука:).Успех на всички в бебеправенето.
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #122 -: Юли 27, 2008, 14:15:42 pm »
evig,аз съм пациентка на д-р Александров и съм доволна от него нищо,че все още нямаме резултат.Винаги е бил много отзивчив и мил.Сега си почивам и от 2-3 месеца не съм ходила в клиниката,но си мисля,че ще си доволна.Не се притеснявай и успех.

Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #123 -: Юли 27, 2008, 19:30:10 pm »
Аз съм пациентка на д-р Андреева в клиниката на Щерев, и също съм много доволна.


*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #124 -: Юли 27, 2008, 23:13:08 pm »
Моята най-добра приятелка беше на Клостилбегит 3 месеца и в момента е бременна в 7я месец с близнаци(момче и момиче). Пациентка е на д-р Николай Генов.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #125 -: Юли 28, 2008, 11:37:44 am »
Аз съм пациентка на д-р Александров и след 4 месечна стимулация с Клостилбегит съм бременна в 6 месец. Много съм  му благодарна, въпреки че друг доктор ми води бременността и при който ще родя, но забременяването си го дължа на д-р Александров! :)
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #126 -: Юли 28, 2008, 20:23:02 pm »
Благодаря на всички момичета за споделеното и успех на всички чакащи
[url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?user
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #127 -: Август 01, 2008, 21:31:52 pm »
Здравейте момичета, днес бях на док и ми каза, че ще се наложи инсеминация. Малко съм объркана, защото проблема е в спермограмата на мойта половинка/само 41% подвижни/, а това, което чета е че не се препоръчва при лоша спермограма. С мен засега всичко е наред и тръбите ми са проходими, но не знам дали с тази спермограма ще имаме успех с инсеминацията.
[url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?user
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #128 -: Август 02, 2008, 12:35:02 pm »
здравей evig, щом док е преценил, че сте подходщи за инсиминация, значи няма за какво да  се притесняваш.Тези тревоги само ни вредят.Аз съм минала по пътя на трудното забременяване и затова ти казавам.До колкото знам Инсеминацията обикновено се прилага, когато жената има овулация и няма запушени фалопиевите тръби и има проблем в мъжкия фактор-но процента на подвижност не е много малък.Тогава спермата се промива и се взима най-качествения материал.Щом док е преценил по спермограмата на половинката ти че става за тази процедура, тогава мисли позитивно.Стискам палци на теб и на всички момичета които пишат тук в най-скоро време да се похвалят с хубавата новина.УСПЕХ МОМИЧЕТА!
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #129 -: Август 27, 2008, 08:57:24 am »
Здравейте момичета,изписаха ми клостилбегит от 3 ден на МЦ само че не разбрах кои ден се брои за трети да изчакам да минат 3 дни и на четвартия сутринта или да изчакам да минат два и на третия ден сутринта.Ако някои може да ми каже ще съм му много благодарна.
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #130 -: Август 27, 2008, 09:06:37 am »
Здравейте момичета,изписаха ми клостилбегит от 3 ден на МЦ само че не разбрах кои ден се брои за трети да изчакам да минат 3 дни и на четвартия сутринта или да изчакам да минат два и на третия ден сутринта.Ако някои може да ми каже ще съм му много благодарна.
След като е от третия ден на МЦ,значи го почваш на третия :)

*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #131 -: Август 27, 2008, 09:07:16 am »
Здравейте момичета,изписаха ми клостилбегит от 3 ден на МЦ само че не разбрах кои ден се брои за трети да изчакам да минат 3 дни и на четвартия сутринта или да изчакам да минат два и на третия ден сутринта.Ако някои може да ми каже ще съм му много благодарна.
Изчакваш да минат два и на третия-започваш приема.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #132 -: Август 27, 2008, 10:40:51 am »
Много ви благодаря  :D
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #133 -: Август 28, 2008, 15:18:39 pm »
Proletina  здравей!! Знаеш ли днес бях при моят гинеколог ,предписа ми Клостил за стимулиране на овулация на 3-5 ден от МЦ,точно помня нейните думи-"ако цикъла почне преди 14:00 тогава това е 1-ят ден ,ако почне след 14:00 тогава броиш следващият ден като първи",аз так и ще направя :D ако искаш питай все пак лекаря обади му се по тел. :wink:Успех ти желая :wink:

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #134 -: Август 28, 2008, 16:21:01 pm »
А според мен няма голяма разлика. Не е толкова фатално ако е от четвъртия ден. Овулацията ще е един ден по-късно. Ако това не е фатално... чак да се обажда и да засича колко е часа... малко прекалено ми се струва
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #135 -: Септември 12, 2008, 12:37:26 pm »
Здравейте момичета приема на клостила при мен не даде резултат както каза док просто не е подействал.После ми изписа меногон за 3 дни по 1 инжекция образуваха се доста фоликулчета но много малки,изписа ми още 6 инжекции меногон по 2 на ден сутрин и вечер Вчера бях на фоликометрия фоликулите са си все така малки просто този месец нямало да има овулация.Сега съм ужасно отчаена  :balk_146:.Гинеколожката каза че имало и по силни лекарства от тези с които ще пробваме другия месец но аз не спирам да се притеснявам ами ако и те не ми подействат.Много ви моля ако на някои му се е случвало това нека сподели поне да знам какво да очаквам.
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #136 -: Септември 14, 2008, 21:04:37 pm »
Proletina, на много момичета клосила не им действа, а с по силните медикаменти дават чудесни реzултати. Ти в клиника по стерилитет ли си на терапия?
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #137 -: Септември 14, 2008, 22:13:29 pm »
Аз ходя в Майчин дом-Варна при д-р Халачева
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #138 -: Септември 15, 2008, 09:25:42 am »
Включвам се и аз, за да потвърдя че и на мен Клостилбегита не ми подейства. Само първия път имаше резултат, но след това...Все още не съм опитвала от по- силните стимулиращи препарати за постигане на овулация.
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #139 -: Септември 15, 2008, 14:41:11 pm »
Включвам се и аз, за да потвърдя че и на мен Клостилбегита не ми подейства. Само първия път имаше резултат, но след това...Все още не съм опитвала от по- силните стимулиращи препарати за постигане на овулация.
При мен по абсолютно същия начин. Никакви фоликули с клостила, а резултата месеци след това кисти.Така, че внимавайте с клостила.
Пристрастена към д-р Хаус!