0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #40 -: Март 11, 2008, 21:43:45 pm »
Po lekarsko predpisanie go pih 2 meseca i nisto ne se polu4i. Otidoh pri prof. Nalbanski i toi mi preporq4a ot pqrviya pregled laparoskopiya. Uzhasena sqm. Mnogo sqm ot4ayana.  :(
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #41 -: Март 12, 2008, 12:25:26 pm »
Явно си доста афектирана.
Надявам се са да четеш кирилица и да можеш да пишеш на кирилица.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #42 -: Март 12, 2008, 18:40:41 pm »
Po lekarsko predpisanie go pih 2 meseca i nisto ne se polu4i. Otidoh pri prof. Nalbanski i toi mi preporq4a ot pqrviya pregled laparoskopiya. Uzhasena sqm. Mnogo sqm ot4ayana.  :(

Да месеца е малко. При нас се получи на четвъртия месец. Ако не си сигурна в лекаря, смени го!
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #43 -: Март 20, 2008, 22:14:26 pm »
Здравейте на всички!
Имам следния въпрос относно Клостилбегит-а. Може ли да се приема да речем само 1 месец и след това да се спре, независимо, че не е настъпила бременност? Т.е. Задължително ли е стимулацията да ства 3-6 поредни месеца без прекъсване? И още едно въпросче - каква е цената на този препарат?
Благодаря  :balk_50:
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #44 -: Март 21, 2008, 09:39:17 am »
Здравейте на всички!
Имам следния въпрос относно Клостилбегит-а. Може ли да се приема да речем само 1 месец и след това да се спре, независимо, че не е настъпила бременност? Т.е. Задължително ли е стимулацията да ства 3-6 поредни месеца без прекъсване? И още едно въпросче - каква е цената на този препарат?
Благодаря  :balk_50:


Незнам какъв ще е смисълът да го пиеш само един месец. Поное 3 месеца за да подейства. Защото не винаги от първия месец се уцелва точната доза. Така, че според мен ако мислиш да го пиеш един месец по-добре не го започвай. А цената е около 8 лева. Не е скъпо.
Пожелавам ти УСПЕХ!
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #45 -: Март 21, 2008, 09:49:12 am »
Благодаря ти, Хепимери :)
Идеята ми беше, че ако не ми подейства добре, мога да се откажа :) Благодаря пак и успех на всички  :D
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #46 -: Март 21, 2008, 10:08:37 am »
Не си самоназначавайте лекарства, момичета. Това не е ваша работа. За целта има лекари.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #47 -: Март 21, 2008, 13:00:10 pm »
Здравейте аз се включвам за първи път досега само съм ви чела публикациите.Въпроса ми е ако имате възможност да ми отговорите дали мога да ползвам и аз Кл с проходими тръби съм и здрави яйчници но имаме отклонение в спермограмата.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #48 -: Март 21, 2008, 13:15:26 pm »
А лекаря на какво мнение е ?
Не мисля, че е добра идея да си самоназначаваш лекарства?
Пък и зависи какви са и колко отклоненията в спермограмата !
*

    kotetopet

  • *
  • 3
  • чакаща своето чудо
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #49 -: Април 16, 2008, 21:35:19 pm »
Здравейте на всички!
Имам следния въпрос относно Клостилбегит-а. Може ли да се приема да речем само 1 месец и след това да се спре, независимо, че не е настъпила бременност? Т.е. Задължително ли е стимулацията да ства 3-6 поредни месеца без прекъсване? И още едно въпросче - каква е цената на този препарат?
Благодаря  :balk_50:

Аз го пих само един месец и не можах да продължа втори,защото се сдобих с две големички кисти,за което трябваше да пия противозачатъчни за 3 месеца.Сега след като спрях противозачатъчните не смятам да продължа с клостилбегита,а и лекарката ми каза,че явно не ми влияе добре,но ако нямаш кисти мисля,че можеш да продължиш да го пиеш и втори и трети месец,стига да си под лекарско наблюдение.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #50 -: Април 20, 2008, 11:39:14 am »
Здравеите момичета.Пия клостилбегит за първи път но не се получи ,ходя при д-р Петрова в Аитос.Някои ходил ли е при нея.Пищете ми моля.с
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #51 -: Април 20, 2008, 17:36:11 pm »
Пепи31  правили ли са ти ЦС или хидротубация ? Ако не, то не е редно да пиеш клостилбегит.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #52 -: Април 20, 2008, 19:32:25 pm »
Не са ми правили цветна снимка а какво е хидротобация не зная.
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #53 -: Април 20, 2008, 20:13:49 pm »
Не са ми правили цветна снимка а какво е хидротобация не зная.

Щом не са ти правили цветна снимка как те стимулирал без да знаят дали са ти проходими тръбите?
Клостилбегит НЕ СЕ ПИЕ без доказана проходимост на тръбите и без спермограма!!!
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #54 -: Април 21, 2008, 00:52:33 am »
Хидротубация е тест за проходимост на тръбите. Вкарва се вещество и се проследява с ултразвук как приминава през тръбите. Смени си лекаря ! УСПЕХ !
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #55 -: Април 21, 2008, 15:48:14 pm »
Здравейте момичета.От 2 месеца ходя на ФК и този месец ако не стане доки каза спермограма и стимулаций.Иначе си правя овулация но не.Въпроса ми е за всени индивидуално ли се изписват лекарства или най вече се практикува с клостилбегит и каква е цената за 1 месец стимулаций.Малко съм невежа и простете ако въпроса ми е малко глупа. :oops:

*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #56 -: Април 21, 2008, 16:12:17 pm »
1 опаковка клостилбегит струва около 10лв., ако ходиш на фолимулометрия 3 пъти, ще ти излезе горе-долу цената на един месец стимулация. Индивидуална е дозата, един може да се повлияе с по-голяма доза, друг с по-малка.
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #57 -: Април 21, 2008, 16:17:51 pm »
1 опаковка клостилбегит струва около 10лв., ако ходиш на фолимулометрия 3 пъти, ще ти излезе горе-долу цената на един месец стимулация. Индивидуална е дозата, един може да се повлияе с по-голяма доза, друг с по-малка.
Благодаря ти :)

Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #58 -: Април 21, 2008, 20:40:28 pm »
Благодаря за отговора и този месец ще пробвам с клостилбегита и ще говоря с моята лекарка за проходимоста на тръбите.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #59 -: Април 22, 2008, 12:01:16 pm »
Благодаря за отговора ще видя към кой лекар ще се насоча за напред. :(