0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #160 -: Януари 27, 2017, 13:56:37 pm »
Sorry za lat. Ot tel pisha sega.
Kakto kazax tozi mesec MI doide na 29 den . Tova ne se e sluchvalo OT 7 meseca. Vse mi idvashe na 35/36 den. Tai che se nadqvam da e ot hapchetata a ne ot smqnata na klimata de . Blagodarq dano 😘
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #161 -: Май 25, 2017, 15:24:20 pm »
Здравейте момичета, останал ми е малко Мерионал от последната стимулация, ако някой се интересува да пише на лични.
Хубав ден и успех на всички!
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #162 -: Август 11, 2017, 14:23:50 pm »
Здравейте от 3 год правим опити за бебе но все без успех от днес започвам клостилбегит  защото имам липса но О. Правихме хормон. изследвания и спермограма. Много  съм отчаяна osi_8
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #163 -: Август 11, 2017, 14:40:40 pm »
Здравейте от 3 год правим опити за бебе но все без успех от днес започвам клостилбегит  защото имам липса но О. Правихме хормон. изследвания и спермограма. Много  съм отчаяна osi_8

Здравей!

Преди да започнеш с прием на Клостилбегит, който помага при липса на овулация, трябва да се направи и проверка дали са ти проходими тръбите. Това нещо направено ли е при теб? Ако не е направено, няма смисъл да започваш с лекарството предварително.

А място за отчаяния няма никакво. Препоръчвам ти да прочетеш тази статия за стимулирането на овулацията - кога, как и защо се прилага: http://www.zachatie.org/jenski_sterilitet/561-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BC%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%B2%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0


Ако имаш въпроси - насреща сме!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #164 -: Август 11, 2017, 15:18:07 pm »
Ami  ne sa mi praveni  izsledvaniq na trubite no doktora kaza Che spored nego nqma problem s trubite
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #165 -: Август 11, 2017, 16:27:32 pm »
Ami  ne sa mi praveni  izsledvaniq na trubite no doktora kaza Che spored nego nqma problem s trubite

ами сменяй доктора тогава... той да не е ясновидец, че да прозре как са ти тръбите?!

първо, че е неправилно да предписва стимулация на овулация чрез медикаменти, преди да е проверил проходимостта на тръбите
второ, няма външни признаци, по които да се познае дали тръбите са наред или не. това се разбира само чрез рентгенова снимка или хидротубация.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #166 -: Август 11, 2017, 20:27:23 pm »
Охx незнам какво  да правя вече....
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #167 -: Август 11, 2017, 20:56:58 pm »
Здравей, Xd! След 3 гоини неуспешни опити е редно да се потърси помощ, от лекар, който е специалист по репродуктивно здрае и в лечебно заведение, което работи в тази област. Няма място за отчаяние, време е за действия. Ето тук http://www.zachatie.org/kliniki-po-sterilitet-v-balgariya ще откриеш адресите на лечебните заведения, харесай си някое от тях, което ти е по-близо и в понеделник се обади за час. Отчаянието е лош съветник, казвам ти го и като лекар, и като човек с достатъчно жизнен опит. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #168 -: Септември 12, 2017, 12:58:49 pm »
Здравейте и от мен :) Скоро ми предстои стимулация с клостилбегит, С ПКЯ съм, с овулация не всеки месец, но сега изведнъж имам 2 фоликула 19 мм и 12мм в един и същи яйчник на естествен цикъл без стимулации и без прием на др лекарства. За първи път ми биха прегнил 10000 ед, възможна ли е хиперстимулация. Притеснявям се, защото чета от листовката и пише, че само от прегнил е възможно, но на други места, че се случва хиперстимулация само в комбинация с други гонадотропини или др лекарства за стимулация  :?
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #169 -: Септември 12, 2017, 13:41:01 pm »
Не е нужно да задаваш въпроса си навсякъде.И на едно място да го напишеш, ще ти се отговори!

Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #170 -: Септември 12, 2017, 14:01:05 pm »
Извинявам се, че съм си задала въпроса на 2 места, в началото на борбата съм още и ми е притеснено за всичко, нямам и много познания и се обърквам какво се случва..Но няма нужда от грубости все пак.
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #171 -: Септември 12, 2017, 15:12:24 pm »
Анета, в другата тема съм ви отговорила, както и още една съфорумка.Не съм искала да бъда груба.

Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #172 -: Януари 19, 2018, 19:48:07 pm »
Здравейте, има ли някоя дама от лекарството, спешно ми трябва, а вече не се внася. Ще си го закупя от нея. Моля ви!
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #173 -: Януари 19, 2018, 20:05:03 pm »
Здравейте, някоя мама има ли от клостилбегит, не се продава вече, ако има спешно търся да си купя!
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #174 -: Януари 23, 2018, 09:45:27 am »
Здравейте,
Аз също търся Клостилбегит, тъй като е изчерпан в търговската мрежа.
Ако някоя дама разполага с останала неизползвана опаковка, ще се радвам да се свърже с мен.
Поздрави!
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #175 -: Април 02, 2018, 15:54:45 pm »
Здравейте момичета! Искам да попитам дали някоя от вас не си е купувала клостилбегит от чужбина? Тук е изтеглен от всички аптеки... :(
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #176 -: Юли 07, 2018, 18:18:56 pm »
Здравейте някой може ли да ми каже от къде мога да си взема КЛОСТИЛБЕГИТ защото аз съм от Варна но разбрах че го няма никъде по аптеките. Ако някой има информация нека я сподели. Благодаря ви за вниманието.
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #177 -: Юли 07, 2018, 18:24:21 pm »
Вече го няма по аптеките. Продава се негова алтернатива Кломид. Правят се и стимулации с Фемара. Лекарката ми предписа Фемара, защото цитирам: "По аптеките няма Клостилбегит". Предимството на Фемара е, че не изтънява така лигавицата. Недостатъкът, че в много малко аптеки я продават на бройка, иначе са кутии по 30 таблетки за 50 лв.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #178 -: Декември 26, 2018, 17:18:08 pm »
Имам една опаковка клостилбегит, 10 табл., до 2020год. Ако на някой му трябва , подарявам я. Гр. София
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ и забременяване
« Отговор #179 -: Декември 28, 2018, 19:37:31 pm »
Здравей, Ciguena!

Имаме нужда от точно 10 таблетки. Никъде в страната не можем да намерим клостилбегит. Удобно ли е утре 29 дек 2018 (събота), да се срещнем? Идваме на място! Благодарим предварително!
Весели празници! 🙂