0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

положителен тест-а преглед???
« -: Декември 14, 2005, 15:39:25 pm »
Здравейте
момичета имам следния въпрос
днес ми е 7 ден закъснение .За една седмица си направих 6 теста като всичките бяха положителни.Първите с леко розова втора черта,но последния в понеделник сутринта с добре забележима втора.
Въпросът ми е в кой ден да отида на преглед,за да може ясно да се установи това което ме вълнува вече цяла седмица и мира не ми дава.
едни казват на 7 ден други казват че след 10 се установява най-добре а аз вече не издържам
Какво ще ме посъветвате :(
положителен тест-а преглед???
« Отговор #1 -: Декември 14, 2005, 16:00:55 pm »
Щом са минали 7 дена от закъснението на М.трябва да се види на ехограф;но трябва да си сигурна че лекаря който те гледа е добър ехографист ;зависи също и от ехографа.
Успех!!
положителен тест-а преглед???
« Отговор #2 -: Декември 14, 2005, 16:21:59 pm »
Честито Веси!
Съгласна съм с мамунче, ако искаш обаче изчакай още една седмица.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

положителен тест-а преглед???
« Отговор #3 -: Декември 14, 2005, 16:56:50 pm »
Съгласна съм, че трябва да изчакаш поне още една седмица. И Мамунче е права, че този, който те гледа, трябва да знае какво да търси. Последната ми М. беше на 1 септември, аз отидох на 9-ти октомври и се видя едно 0,20 см. ембрионче.
Успех!
положителен тест-а преглед???
« Отговор #4 -: Декември 14, 2005, 19:18:59 pm »
Ми Веси ако и ти си при д-р Цонева, трябва да може вече да се види, друг е въпроса дли ще изтърпиш още една седница за да се види има ли тонове.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    meshko106

Re: положителен тест-а преглед???
« Отговор #5 -: Декември 15, 2005, 17:28:54 pm »
Цитат на: vesi77
Здравейте
момичета имам следния въпрос
днес ми е 7 ден закъснение .За една седмица си направих 6 теста като всичките бяха положителни.Първите с леко розова втора черта,но последния в понеделник сутринта с добре забележима втора.
Въпросът ми е в кой ден да отида на преглед,за да може ясно да се установи това което ме вълнува вече цяла седмица и мира не ми дава.
едни казват на 7 ден други казват че след 10 се установява най-добре а аз вече не издържам
Какво ще ме посъветвате :(


Здравей, при мен на 7ми ден от закъснението се видя плодното сакче, а 10 дни след това ходих за установяване на сърдечна дейност. Така че върви спокойно при добър лекар с хубав апарат. Желая ти само хубави емоции оттук нататък. :D
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
положителен тест-а преглед???
« Отговор #6 -: Декември 15, 2005, 17:39:44 pm »
Честито и от мен!Момичетата са ти отговорили.Желая ти лека бременност и здраво бебче!
 :party:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
положителен тест-а преглед???
« Отговор #7 -: Декември 16, 2005, 11:53:07 am »
Веси77 Честито и от мен  :wave: ! Желая ти едно послушно и сладко, прекрасно  :babbycarrage: ! И при мен се видя плодно сакче на седми ден от закъснението. Момичетата са прави че много зависи кой те гледа.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Anonymous

закъснение- а преглед????
« Отговор #8 -: Януари 23, 2006, 11:58:45 am »
Казвате че след 7-8 дневно закъснение трябва да се посети генеколог.Но как стои въпроса със здравната каса-не трябва ли първо да се мине през личния лекар?Знаете ли каква точно е процедурата.На мен ми закъснява 5 дни и теста е положителен-Та сега накъде?????
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
положителен тест-а преглед???
« Отговор #9 -: Януари 23, 2006, 12:01:27 pm »
При джипито първо. Ще ти даде талон за гинеколог.
*

    Anonymous

положителен тест-а преглед???
« Отговор #10 -: Февруари 02, 2006, 14:56:16 pm »
А някой може ли да ми каже кога трябва да се отиде за диспансеризация?7мата седмица рано ли е още?
*
положителен тест-а преглед???
« Отговор #11 -: Февруари 05, 2006, 09:05:41 am »
Какво значи рано? Аз не издържах и се диспансеризирах още 6-тата за да ми пуснат изследванията и да съм спокойна, че поне с тях всичко е наред.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
положителен тест-а преглед???
« Отговор #12 -: Февруари 05, 2006, 10:13:08 am »
Цитат на: gabi32
Какво значи рано? Аз не издържах и се диспансеризирах още 6-тата за да ми пуснат изследванията и да съм спокойна, че поне с тях всичко е наред.


е.... добре е да се види поне, че ембрионът има сърдечна дейност, пък после да се върви за регистрация на бременността!
а тия изследвания, дето ти ги пускат като те регистрират, нищо, ама нищо не ти казват относно това, дали всичко е наред... стандартна кръвна картина, биохимия, урина.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
положителен тест-а преглед???
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2006, 16:50:39 pm »
и аз мисля,че е добре първо да се чуе сърдечна дейност.Аз мислех да се запиша чак към 12 г.с,но за съжаление ще е другия път явно.
<br />
*
положителен тест-а преглед???
« Отговор #14 -: Февруари 05, 2006, 17:03:15 pm »
Цитат на: jam
Цитат на: gabi32
Какво значи рано? Аз не издържах и се диспансеризирах още 6-тата за да ми пуснат изследванията и да съм спокойна, че поне с тях всичко е наред.


е.... добре е да се види поне, че ембрионът има сърдечна дейност, пък после да се върви за регистрация на бременността!
а тия изследвания, дето ти ги пускат като те регистрират, нищо, ама нищо не ти казват относно това, дали всичко е наред... стандартна кръвна картина, биохимия, урина.


При регистрацията ме прегледаха на ехограф. Разполагат с много добър УЗ апарат и лекарката ми пусна да чуя пулса. Усещането беше невероятно.