0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: До модераторите
« Отговор #20 -: Януари 05, 2008, 13:17:31 pm »
Жекова, защо и 2-те са с черна коса? :D
Поне едното да е с кестенява бе.


Ей,Ганева,угодия нямаш,сега ще прибягам да ги коригирам!
*
Re: До модераторите
« Отговор #21 -: Януари 05, 2008, 13:20:24 pm »
Жени, и ти почна като мене-ама момиче, ама бяло, ама със сини очи! :lol: :lol: :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: До модераторите
« Отговор #22 -: Януари 05, 2008, 13:23:37 pm »
Сигурно ще ми кажете да вървя да си пиша там, нали?

Ааааааааааа, не!
Никъде няма да ходиш!  :wink:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: До модераторите
« Отговор #23 -: Януари 05, 2008, 13:26:06 pm »
  :bori_005: :bori_008:


 П.П.Сега вече трябва да си доволна.

Момченцето със зелена коса ли е, или на мен така ми се вижда?

 :balk_70:

Стига вече, темата беше съвсем за друго.
*
Re: До модераторите
« Отговор #24 -: Януари 05, 2008, 13:57:53 pm »
Не бе Жени това е шапка :)
*
Re: До модераторите
« Отговор #25 -: Януари 05, 2008, 14:20:20 pm »
Не бе Жени това е шапка :)

Или цветен спрей.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: До модераторите
« Отговор #26 -: Януари 05, 2008, 14:40:18 pm »
Добре, приема се.
 :P


Жековааааа, и ти да се преместиш скоро там. :D
« Последна редакция: Януари 05, 2008, 15:13:24 pm от eganeva »
*
Re: До модераторите
« Отговор #27 -: Януари 05, 2008, 15:32:21 pm »
Благодаря, че забелязахте предложението на Анета, моета така и не получи отговор. Меко казано съм обидена от отговорите ви и оттова, че досега никой не забеляза предложението ми в другата тема. Честно казано обаче очаквах такива отговори!!!
Да си кажа и моето ЛИЧНО МНЕНИЕ.
Аз пък виждам доста различия в бременността с близнаци, и отглеждането на близнаци. Да, те не са марсианци, нито пък другите са единаци! И не смятам близнаците за по-важни, ако мога така да се изразя от другите дечица. Но със сигурност има различия.
Ок-нека има тема, на мен нищо не ми пречеше да пусна такава, но все си мисля, че след време и от подфорум ще има нужда. И не смятам това за разделение в никакъв случай.
Джам, кой е общия форум за майките? "Дългоочаквана..." ли визираш?
Мини, честно казано сравнението с фотошопа и близнаците не го разбирам. Някакси е неуместно такова сравнение.
В бгмама има много хубав подфорум за близнаци, и няма глупави теми, поне за мен. Там активно пишем поне 10-15 майки, и аз съм изключително доволна от взаимоотношенията ни. Сигурно ще ми кажете да вървя да си пиша там, нали? Да,  нищо не ми пречи, да си задавам въпросите там или пък да отговарям на такива там, но "Зачатие" е моят форум, и не "Бгмама", и именно "Зачатие" промени живота ми.
И така, аз смятам, че и тук ще бъде полезен такъв подфорум, след като има поне 10 майки, които чакат близнаци, а такива вече с близнаци сме най-малко 5-6.
Предложението ми е продиктувано и от моя личен опит, или по-скоро моите страхове и притеснения, когато бях бременна. Имам хиляди въпроси, с които тормозех Сигнус например, и тя никога не ми е отказала помощ и съвет. Така че съм 100% убедена, че сега ще има въпроси и към нас майките на близнаци от бъдещите такива.
Но щом вие като модератори считате, че не е необходимо да има подфорум-ок!
Надявам се да не предизвиквам полемика и излишни дразги. Изобщо не целя такова нещо. Хубав ден!

Аз съм съгласна с каси  и с това което е написала. Искам да кажа ами как да има пове4е мамита с близнаци като никой нейм обръща внимание. Мен също ме тормозят много въпроси в който до сега в дълго4аквана не намирам отговор. Защо трябва да се отхвърлят майките с близнаци какво са по разли4ни от тия дето са с едно. Ей това немога да разбера. Нейскам да създавам дразги м/у нас моми4ета, не ме разбирайте погрешно.Въпросите от близнашките мами са много и не са глупави. Предложих да има такава тема и да бъде в под форум за да може такива майки като Каси да ни дават съвети и кураж не си мислете 4е е лесно да имаш близнаци.Страхът е по голям от колкото да родиш едно. Извинявам се ако има нещо. Лек следобед.

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: До модераторите
« Отговор #28 -: Януари 05, 2008, 15:35:58 pm »
Брей... до сега случвало ли ви се е да пуснете тема за специфичните работи при отглеждане на близнаци и модераторите да я изтрият?
И какво неуместно има в сравнението на мини. Ако аз пусна тема "Оригами" модераторите ще я подминат, ама ако пусна тема в модераторския форум "Какво мислите модераторите за това да пусна тема за оригами" определено някой ще яхне метлата. И причината ще съм аз (струва ми се).
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: До модераторите
« Отговор #29 -: Януари 05, 2008, 16:01:35 pm »
Близнаците са готина тема. За другите неща айде да ходим в На кафето. 8)
*
Re: До модераторите
« Отговор #30 -: Януари 05, 2008, 18:37:10 pm »

Жековааааа, и ти да се преместиш скоро там. :D
  Мииии....дала съм си заявката за тази година...
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: До модераторите
« Отговор #31 -: Януари 05, 2008, 23:34:22 pm »
Каси, Анета, няма нужда да се държите като ощипани госпожици. В крайна сметка не пишат чак толкова близнашки майки тук, че да не са получили отговор веднага на въпросите си. Спецификата при отглеждането е еднаква и за едно, и за две, и за три деца. Всяко си има характерови особености и съответно всички ние се съобразяваме с тях. И не съм видяла ако някоя от вас е питала нещо, да не е получила моментален отговор. Никой не отхвърля близнашките майки. Няма нужда да се правят такива сравнения, да не говорим, че много им се радваме, но в крайна сметка темата е една обща за всички - бременност след стерилитет и никой не дели бременните или майките... Мисля че всеки има място тук и даже понякога сме прекалено толерантни към хора, които прекаляват с показност и демонстрации.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: До модераторите
« Отговор #32 -: Януари 06, 2008, 10:29:17 am »
Благодаря ти, Гане за квалификацията. Въпросът не е дали лично аз съм получавала отговор на въпросите си веднага в общия форум, напротив, не съм обидена заради това. Не виждам да има такъв голям проблем, за да го нищим! Или проблем, който да засяга пряко теб. Също така никъде не казвам, че се чувствам като отхвърлена, нали? Би ли казала кой визираш, казвайки показност и демонстрации? Аз написах мотивите си, защо искам да има отделна тема най-малкото, и съм 100% убедена в правотата си. Хайде, да спрем дотук.
« Последна редакция: Януари 06, 2008, 10:34:58 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: До модераторите
« Отговор #33 -: Януари 06, 2008, 12:14:51 pm »
Каси, Анета, няма нужда да се държите като ощипани госпожици. В крайна сметка не пишат чак толкова близнашки майки тук, че да не са получили отговор веднага на въпросите си. Спецификата при отглеждането е еднаква и за едно, и за две, и за три деца. Всяко си има характерови особености и съответно всички ние се съобразяваме с тях. И не съм видяла ако някоя от вас е питала нещо, да не е получила моментален отговор. Никой не отхвърля близнашките майки. Няма нужда да се правят такива сравнения, да не говорим, че много им се радваме, но в крайна сметка темата е една обща за всички - бременност след стерилитет и никой не дели бременните или майките... Мисля че всеки има място тук и даже понякога сме прекалено толерантни към хора, които прекаляват с показност и демонстрации.

Оле не вярвах 4е ще има толкова злоба ако мога да кажа с/у мамите с близнаци. На мен ли4но не ми се вярва да е едно и също отглеждането на едно дете с близнаци. Който не го е изпитал той само може да говори така. Немога да разбера защо тук винаги има злоба по м/у ни. Какво става моми4ета какво има да делим толкова 4е да се злобее. Извинете ме за поста ама ............. Както казах ве4е как да има пове4е мамита с близнаци да пишат като си нямаме такава тема. В bgmamma как може да има толкова много моми4ета и да си помагат и да обменят опита си, защо и ние да няма ме такава тема какво лошо има немога да разбера. Знам 4е ще ми кажете  сега да си хода там да 4ета ама няма да стане, защото тук открих помощ и то голяма от определени моми4ета. И с помоща на тях ве4е съм бремена и съм много щаслива. И вие като нашите оправници в нашата държава отхвърляте близнаците. Немога да разбера какво искате от нас. Вие сте минали по тоя път ве4е и си знаете и затова сте големи. Ами какво да кажа аз като няма от кой да попитам какво да си купя какво трябва да направя и т.н. Недейте така моми4ета. Дайте да спрем ве4е. Не забравяйте и вие от къде сте тръгнали. Извинявам се за дългия пост. Лек ден на вси4ки  и леко бременеене.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: До модераторите
« Отговор #34 -: Януари 06, 2008, 12:18:43 pm »
Стига бе, хора!!!

Нали има тема вече, не са нужни по-вече коментари!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: До модераторите
« Отговор #35 -: Януари 06, 2008, 12:21:12 pm »
Абе каква злоба, какви примадони, и изобщо какво ви става, от преяждането покрай празниците ли е? Престанете да търсите под вола теле, това е форум за взаимопомощ. Спазвайте добрия тон.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: До модераторите
« Отговор #36 -: Януари 06, 2008, 12:23:42 pm »
Стига бе, хора!!!

Нали има тема вече, не са нужни по-вече коментари!

Подкрепям!

Анета, никой не е срещу теб или мен в случая, повярвай ми! Има тема, пиши там колкото искаш, и стига вече с това кой е по, по-най! Къде намеси скапаната ни държава с форума и потребителите. Глупаво е! Мисля, че темата се изчерпа, кой крив, кой прав, това е положението, в крайна сметка всеки си има мнение и си го защитава, и това е нещо напълно нормално :D. Съжалявам, че изобщо направих такова предложение, и че писах изобщо, абе, май явно всички сме преяли :lol:!
Надявам се да бъда разбрана правилно.
« Последна редакция: Януари 06, 2008, 12:25:48 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: До модераторите
« Отговор #37 -: Януари 06, 2008, 12:24:26 pm »
Стига бе, хора!!!

Нали има тема вече, не са нужни по-вече коментари!
Да моля ви моми4ета стига ве4е . Има си тема ако тръгне тръгне ако не  живи и здрави да сме.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: До модераторите
« Отговор #38 -: Януари 06, 2008, 12:34:45 pm »
Вяра,  :hug2: