0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
начин на живот при миома
« Отговор #20 -: Януари 13, 2006, 12:11:34 pm »
Успех и на теб! Моята е доста по-малка - беше около 4,5, стана 3.5 сега е около 2.7.
И после да се обадиш как са минали нещата.
В книгата Ефикасна помощ при миома има доста за това какво се прави след такава операция - упражнения и пр.
Успех!
*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
начин на живот при миома
« Отговор #21 -: Януари 13, 2006, 21:03:24 pm »
Дел,госта бях аз,но ти си разбрала.Ще пиша,ако всичко мине нормално:).А ти ще ми пишеш какво пише в твоята книга за упражнения :P
*
начин на живот при миома
« Отговор #22 -: Януари 16, 2006, 15:14:38 pm »
Разбира се! Успех и дано всичко да е както трябва   :balk_110:
*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
начин на живот при миома
« Отговор #23 -: Януари 17, 2006, 13:44:33 pm »
Мерси!Вече чакам с нетърпение вси4ко да мине и да знам резултата,пък да става каквото ще! :P  :balk_50:  :thankyousign:
*
начин на живот при миома
« Отговор #24 -: Април 14, 2006, 14:49:14 pm »
моя приятелка пи от билките на богомил, не знам казва че 6-7 месеца ги пие упорито , но при нея няма ефект, миомите са се увеличили и на брой и на големина ( извинете ако изплзвам неправилно думата миома в мн.число, не съм много запозната с проблематиката)
Не искам да обезкуражавам никой, аз самата вярвам в силата на билките, но явно не при всеки действат, така че нещата трябва да се следят редовно при добър и съвестен специалист( тя май не е уцелила такъв) само споделям...
начин на живот при миома
« Отговор #25 -: Май 21, 2006, 19:21:27 pm »
Моя позната пие 2та пакета от Аптеката на"Поп Богомил"и за 3 м. е спаднала със саниметър.Така,че успех и на вас!!! :D
*

    Дияна

Re: начин на живот при миома
« Отговор #26 -: Август 10, 2006, 00:32:10 am »
Здравейте!

И аз имам миоматичен възел. Ходих преди 3 дни при д-р Желязков. И на мен даде 2 големи пакета + 2 малки, единия от които е дяволска уста, но другият е орех. Тук във форума казвате, че дяволската уста е за друго, не за миоми, но при посещението ми при д-р Желязков той ми обясни, че за разлика от другите доктори той лекува и причините за проблемите, а не само следствието (в случая миомата).
Аз познавам д-р Желязков от години, преди още да започне да се занимава с фитотерапия. По онова време беше много добър гинеколог (според мен, а и според доста мои познати).Смятам, че още е.
Имам му пълно доверие и ще се лекувам по неговите предписания.
Още повече, че бях с много силно кръвотечение в продължение на 10-ина дни. Докторът при който обикновено ходя, ми предписа разни лекарства, каза че в това състояние не може да ме прегледа и да отида като ми спре. След като четири дни гълтах хапове без резултат отидох при д-р Желязков. Той ме и прегледа като гинеколог. Освен билките, ми предписа и друго лекарство - Примолут нор по схема. След две хапчета кръвотечението спря. Вярвам му безрезервно.
Желая на всички успех с лечението!
Re: билки
« Отговор #27 -: Декември 04, 2009, 13:11:00 pm »
Здравей,
Моя колежка беше ходила при този д-р Желязков и каза,че е доволна,а пък вече си има и момиченце.Каза ми,че той и дал билки,които и намалили възлите и почти изчезнали.Не знам дали от това се е повлияла или е божа работа.Аз не съм от София и сега от сайта разбрах за тази аптека на поп Богомил.Аз сега започвам да пия алое,мед и вино,а пък вСофия съм вторник и мисля да отида до там.Тоя възел колко е голям и какъв е?Пиши за ефекта...може и на лични
Re: начин на живот при миома
« Отговор #28 -: Декември 04, 2009, 13:16:40 pm »
търся адрес , тел . на д-р Желязков , акушер-гинеколог ..
лекува с билки , миоми , възли , нередовен цикъл и подобни проблеми
ще ви бъда благодарна , ако някой ми даде тел. и адрес на кабинета му :)