0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Лични съобщения
« Отговор #20 -: Февруари 18, 2008, 19:48:59 pm »
Благодаря ти.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Лични съобщения
« Отговор #21 -: Февруари 19, 2008, 11:58:08 am »
Имам проблем с отварянето на ЛС тази сутрин. Дава ми грешка с базата данни. И не мога да влезна в пощенската кутия.
Дали и други имат този проблем? И на какво се дължи, може би beast може да помогне.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Лични съобщения
« Отговор #22 -: Февруари 19, 2008, 12:02:31 pm »
Имам проблем с отварянето на ЛС тази сутрин. Дава ми грешка с базата данни. И не мога да влезна в пощенската кутия.
Дали и други имат този проблем? И на какво се дължи, може би beast може да помогне.  :D

И при мен е така. :?
*
Re: Лични съобщения
« Отговор #23 -: Февруари 19, 2008, 12:04:45 pm »
И при мен.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Лични съобщения
« Отговор #24 -: Февруари 19, 2008, 12:07:56 pm »
О, хубаво, явно не е само при мен, мислех че пак нещо съм объркала, нали съм много на "ти" с тези неща :lol:. Ами, дано се оправи.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Лични съобщения
« Отговор #25 -: Февруари 19, 2008, 12:12:17 pm »
Каси тъкмо се бях засилила да те питам нещо на лични и- не става.
По-късно ще питам :)
Re: Лични съобщения
« Отговор #26 -: Февруари 20, 2008, 07:03:27 am »
Момичета, имаше проблем с форума вчера по обяд, нещата са нормализирани вече :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Лични съобщения
« Отговор #27 -: Февруари 20, 2008, 22:10:18 pm »
Дали може, когато е удобно, да ми погледне beast това:

Hello Nina
имаш 27 съобщения 1 е ново.
Непрочетени публикации.
Нови отговори на моите публикации.

Нямам ново,а стои като непрочетено. Модераторите сигурно си имат предостатъчно съществена работа, но това малко ме обърква...А и не е редно да е така.
Благодаря много!

п.с. А това "Hello" е малко като паднало от Марс  :lol: :lol: :lol:
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Лични съобщения
« Отговор #28 -: Март 05, 2008, 18:06:40 pm »
И при мен едно лично съобщение заби и си стои непрочетено.
*
Re: Лични съобщения
« Отговор #29 -: Март 06, 2008, 09:20:34 am »
И при мен едно стои като ново от вчера.

[/url]
*
Re: Лични съобщения
« Отговор #30 -: Март 26, 2008, 14:24:22 pm »
Мога ли да помоля за помощ?
Имам 2 "непрочетени" съобщения.
Какво да направя, защото вече съм ги прочела, а само ме заблуждава, че имам непрочетени?  :?
Re: Лични съобщения
« Отговор #31 -: Март 28, 2008, 18:55:30 pm »
Не мога да изпращам лични съобщения :lol:Забива ми и не ги праща.И още по лошо е,че понякога ги изпраща ,а при мен не отчита изпращане 8O
« Последна редакция: Март 28, 2008, 19:52:13 pm от rouzi-anna »
Re: Лични съобщения
« Отговор #32 -: Март 29, 2008, 10:28:53 am »
Днес отново не мога да изпращам лични,какво става  :ask:
*
Re: Лични съобщения
« Отговор #33 -: Март 30, 2008, 07:57:15 am »
Вчера и днес и аз не мога да изпращам лични съобщения, нито да отговарям на получени. Защо е така?

*
Re: Лични съобщения
« Отговор #34 -: Март 30, 2008, 08:00:32 am »
Основно изписва това: "The last posting from your IP was less than 30 seconds ago. Please try again later."
Не зная английски, но първоначално изписва този надпис, а повторно само грешка! Можете ли да помогнете?

*
Re: Лични съобщения
« Отговор #35 -: Март 30, 2008, 11:49:09 am »
Душе, това озачава, че "Последният постинг от вашето IP е преди не повече от 30 секунди. Моля опитайте пак след малко."  Явно си успяла да го изпратиш. И на мен често ми дава така. Но после като проверя в Изпратени и се оказва, че съм успяла да изпратя ЛС на когото трябва.
*
Re: Лични съобщения
« Отговор #36 -: Март 30, 2008, 18:10:26 pm »
При мен се повяи проблема в това,че ве-майла си нямам съобщение че имам нови ЛС-та тук във форума, и другото което е че изпращам и без проблем ,но когато вляза ,не ми дава че имам еди какъв си нов брой съобщения и чак когато влязох в съобщенията си видях че имам нови. Някой знае ли какво става  :?
*
Re: Лични съобщения
« Отговор #37 -: Март 31, 2008, 10:41:03 am »
Sia, благодаря за превода, но пробвах отново и пак не става. Освен това проверявам и при изпратени(след като съм сложила отметка), а няма и знам върху съобщението, който показва, че е изпратено. Днес пак е така. Моля, помогнете.

Re: Лични съобщения
« Отговор #38 -: Март 31, 2008, 11:54:00 am »
И при мен е така от много време, но тъпо и упорито се опитвам да си пращам докато не стане. Душка е права, когато се провери в изпратени, го няма. Зареждаш отново и отново сайта докато не стане и не си изпратиш съобщението.
Мислех, че проблема е в моя телевизор  :)
Същата работа понякога става и като се пише в пост в някоя тема, по същия начин.
Предполагам това става от претоварване на сайта, не знам.

ПС:
Понеже реших днес да отговоря на момиче, което ме объркало с друг потребител, но реших да й пиша, да й дам съвет.....но пак не ми се пращаше личното, та пробвах около 6 пъти. Накаря викам я да видя може пък по чудо да се е пратило че ми писна...... лелееееее като проверявам гледам изпратени 6 пъти лични  :lol: :lol: :lol: За първи път става така  :lol: Пратих и 7мо, да се извинявам че съм й наспамила пощата. Тя беше две - с второто се извиняваше милата, че ме е сбъркала друг, ама и аз добре я наспамих без да искам  :lol:  Та така, явно ще е добре след всяко "неуспешно пращане" да си проверявате опцията изпратени, че да не изпадате в моето положение  :lol:
« Последна редакция: Март 31, 2008, 12:27:57 pm от Black_rose »
*
Re: Лични съобщения
« Отговор #39 -: Март 31, 2008, 18:01:04 pm »
Проверявам всеки път, Розичке, в изпратени и по десет пъти изпращам, ама нейсе!? Мислех си, че е от скапания ми нет, но явно причината не е и в моя телевизор. Нищо, и без друго си губя достатъчна част от времето във форума, така ще се принудя да седя по-малко време тук...  :(