0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Добър педиатър в Русе
« -: Декември 26, 2007, 15:00:03 pm »
Здравейте мами!
Тъй като се преместихме от Плевен в Русе и трябва от Нова година да сменим педиатъра, искам мненията за такива в Русе.
Re: Добър педиатър в Русе
« Отговор #1 -: Март 06, 2008, 14:38:24 pm »
аз съм чувала много добри отзиви за др Новакова.Ходили сме няколко пъти при нея като бяхме в Русе и беше много мила, обясняваше подробно и професионално.
Re: Добър педиатър в Русе
« Отговор #2 -: Април 14, 2008, 14:41:24 pm »
Здравейте! Аз съм от Русе, но от 1 година живея в Бургас. Мога горещо да ви препоръчам д-р Светлана Удева. Кабинетът и е в бившата ІІІ-та поликлиника. Ако ви е удобно и ви интересува, ще дам повече координати. Успех!
*
Re: Добър педиатър в Русе
« Отговор #3 -: Април 25, 2008, 11:00:42 am »
Здравейте! Аз съм от Русе, но от 1 година живея в Бургас. Мога горещо да ви препоръчам д-р Светлана Удева. Кабинетът и е в бившата ІІІ-та поликлиника. Ако ви е удобно и ви интересува, ще дам повече координати. Успех!
Още един глас в подкрепа на д-р Удева. Малчо не е при нея, но чувам добри неща.
Re: Добър педиатър в Русе
« Отговор #4 -: Май 03, 2008, 13:29:34 pm »
Аз препоръчвам Бурмова. Познавам и Удева, защото и двете бяха на раждането ми, но в крайна сметка избрах Бурмова. Кабинетът и е на "Борисова" до кръстовището със "Скобелев". Лошото е, че не работи с НЗОК и трябва да си плащаш прегледите.
Моето дете беше недоносено и в тежко състояние, но сега се доверявам на нея за следенето на състоянието. Много е внимателна и човечна. Обръща ми достатъчно внимание. Обикновено ходя със списък с въпроси, а тя отговаря. Идва и на домашни посещения.

Бъдете добри и не губете кураж! :)