0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

мнения за клиниката в Плевен
« -: Декември 21, 2007, 23:48:28 pm »
здравейте, аз имам едно неуспешно икси при доц Маркова и сега вече си мисля за втори опит ,но доколкото разбирам тя няма да работи повече в ин витро центъра и мисля да опитам в Плевен при доц Конова и ако има момичета който са правили ин витро там моля ви разкажете повече подробности желая успех на всички през новата 2008 година.
*
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #1 -: Декември 27, 2007, 15:59:20 pm »
Аз почвам там процедура, живот и здраве на 15 Януари. Срахотен екип. Обясняват всичко. Не те бавят във времето. И най- важното, спечелиха ми доверието.

[/url]
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #2 -: Декември 27, 2007, 18:19:43 pm »
Здравей мила,хубаво е че си решила в плевен,но прочети и мненията за д.Емин и за тази клиника.Това че доц.Конова е страхотен специалист,и имат най-съвременна апаратура за инвитро,не значи че успиваемостта е висока.Но може би си при др лекар,желая ти успех и пиши как вървят нещата.
*
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #3 -: Декември 28, 2007, 11:55:25 am »
Да при доктор Емин съм. Не се притеснявам от това. Да прочетох темата да доктора и какво от това. Всеки решава сам за себе си. Никой не е застрахован от грешки и той е човек. А това, че в други клиники успеваемоста е 50%, позволи ми да се съмнявам. Все пак съм статистик.

[/url]
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #4 -: Декември 28, 2007, 13:28:16 pm »
Не съм правила ин витро там, но няма и да направя, ако ми се наложи. Мнението ми за центъра е негативно. Написала съм защо.
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #5 -: Декември 28, 2007, 17:59:59 pm »
Да при доктор Емин съм. Не се притеснявам от това. Да прочетох темата да доктора и какво от това. Всеки решава сам за себе си. Никой не е застрахован от грешки и той е човек. А това, че в други клиники успеваемоста е 50%, позволи ми да се съмнявам. Все пак съм статистик.
:crossfingers:желаем ти успех мила
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2009, 09:20:12 am »
Здравейте момичета много малко мнения има за клиниката . Повдигам темата защото от извесно време ходя там, доволна съм до сега , особенно от доцент Конова голям специалист и човек е, за доктор Емин още нищо немога да кажа тъй като е малко резервиран във обясненията но нямам много голям избор тъй като единствено във КИРМ Плевен не се чака със години за ин-витро със донорска яйцеклетка ,пробвах ме със стимулация да станат със мои но нищо нестана . Изразете мнение ако сте пациети на клиниката по статистика им са много големи проценти на успеваемост. 
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #7 -: Февруари 12, 2009, 10:15:34 am »
Кари, за КИРМ Плевен мога да кажа само хубави неща. Забременях от първото инвитро и началото на лятото чакам моите близнаци :crossfingers: Отношението на всички е много мило - от лаборантките до лекарите - на мен ми вдъхнаха спокойствие, че ще направят всичко по силите си да прегърна своите дечица. Няма 100% гаранция за успех - лекарите не са Господ, но правят каквото могат. Д-р Емин не е много по приказките наистина, защото докато работи с теб той мисли кой е най-добрият вариант. Вярвай и се опитай да бъдеш максимално спокойна. Също, ако желаеш, си запиши час и при д-р Първанов.
Пожелавам ти успешна процедура и ще чакам да пишеш за положителния си тест :)


Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #8 -: Февруари 12, 2009, 11:05:11 am »
Аз правих всички възможни изследвания там. Сама си ги назначих доц.Конова е страхотен лекър и човек екипа е добър но д-р Емин не ми допадна нямам му доверие.Като цело всичко е много прецизно и всичкосе следи до най-малката подробност.Но д-р Емин ме кара да не правя процедура там.Друг д-р който провежда стимулация е Сойков той мо прави лапароскупия (беше забравил да се подпише на епикризата и да впише има ли проходимост на тръбите)След това ми назначи дефирелин, а след това каза че няма нужда от него.Стигна се до ин-витро в др. клиника което беше неуспешно.
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #9 -: Февруари 12, 2009, 15:54:09 pm »
Бебе-2009 и ти ли в плевен при д-р Емин прави ин-витро, вървиш с един месец напред може да сме се засичали на някое вливане :D
Пък за КИРМ-Плевен, за доц. Конова и най добрия д-р Емин, само прекрасни неща мога да кажа, да ме плюе който иска и както иска.Това е единствената клиника в България която прави всичко комплексно, търси първо причината за неуспеха после прави ИКСИ, инсеминация или каквото се налага не на сляпо. Извинявайте ама има известни клиники и лекари които изобщо не са чували за имонологични изследвания и другите неща които се правят в КИРМ за подпомагане инплантацията и за преодоляване на проблемите които възникват при една ин-витро процедура.
Това, че док Емин не е приказлив, е въпрос на подход и виждане на пациента, смятам че каквото трябва го казва и е много директен и за щастие не спестява нито лошите нито хубавите неща.Прекрасен и уверен в себе си млад специалист.
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #10 -: Февруари 12, 2009, 17:42:25 pm »
Аз съм една от пациентките на КИРМ Плевен, които могат да кажат  САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ неща .Вярвям,че това е моята клиника и съм намерила моят доктор.Пожелавам на всички да намерят това което търсят без значение в коя клиника и да успеят.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #11 -: Февруари 26, 2009, 09:06:06 am »
Вярно ли е че във клиниката са почнали да правят списаци за трите безплатни опита ???
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #12 -: Февруари 28, 2009, 18:13:31 pm »
Аз съм пациентка на КИРМ-Плевен и мога да кажа само хубави неща!Винаги ще има и доволни и недоволни,но в крайна сметка всеки сам решава за себе си!
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #13 -: Март 19, 2009, 15:20:15 pm »
Клиниката в Плевен е суперррр ,минах през много други преди да я открия и багодаря на хората който ми казаха за нея.Аз съм при д-р Емин и съм много доволна ( за мен това е специаист ).Дано всички намерите клинака в която да се чувствате спокойни.  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #14 -: Март 19, 2009, 19:54:20 pm »
И аз съм на мнение, че клиниката в Плевен е супер! Аз съм при Д-р Стойков и съм много доволна и благодарна!
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #15 -: Април 15, 2009, 15:53:25 pm »
здравейте отскоро чета този форум някой има ли мнение за др Виолета Рилчева
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #16 -: Април 28, 2009, 14:49:45 pm »
Знае ли някой дали в клиниката се прави фетална морфология и кой лекар се занимава с това?
Re: мнения за клиниката в Плевен
« Отговор #17 -: Април 28, 2009, 15:07:30 pm »
здравейте отскоро чета този форум някой има ли мнение за др Виолета Рилчева
Ами аз лично и нямам доверие тъй като вече веднъш обърка изследванията на мъжа ми,изкара му сумати и бакрерий и ако аз него бях повдигнала на въпрос че е невъзможно да има щеше да си се тъпче с хапчета два месеца,в крайна сметка след като пойскахме повторно да се прегледа се оказа че няма никакви бактерий.( тделен е въпроса че ние си купихме хапчетата и дадохме сума пари за да седят сега така).Иначе клиниката е супер.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...