0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Магарешки бодил
« -: Декември 03, 2005, 08:48:00 am »
Момичета бихте ли ми написали как точно се приготвя чая от магарешки бодил и как се пие - колко пъти на ден може ли да се подсладява и други подобни. Интересуват ме конкретните дозировки и пропорции. Има ли ограничение колко време да се пие. Мъж ми ще го пие де ама аз да знам как да го готвя :-)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Магарешки бодил
« Отговор #1 -: Декември 03, 2005, 20:01:45 pm »
За какво ще го пие магарешкия бодил? Черен дроб или подобряване на показателите на спемограмата
*
Магарешки бодил
« Отговор #2 -: Декември 03, 2005, 21:05:52 pm »
За спермограмата  :oops:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Магарешки бодил
« Отговор #3 -: Декември 04, 2005, 10:16:02 am »
*
Магарешки бодил
« Отговор #4 -: Декември 04, 2005, 18:00:38 pm »
Благодаря.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Магарешки бодил
« Отговор #5 -: Декември 04, 2005, 20:03:46 pm »
Няма защо да ми благодариш ... за това съм тук.
*
Магарешки бодил
« Отговор #6 -: Декември 05, 2005, 05:02:59 am »
Аз мислех че от това сме тук и че е най-добре хич даже да нямаме повод да сме тук  :lol:  ..... и при всички случаи има защо да благодаря с малко повече времезагуба може би и сама щях да намеря линка, който ми даде - вместо това попитах и ти отдели време и ми отговори :-) така че БЛАГОДАРЯ ТИ!
*
Магарешки бодил
« Отговор #7 -: Декември 05, 2005, 08:37:44 am »
Здравей, клиа,
за подобряване на спермограмата аз на моя мъж правя комбиниран чай от бабини зъби и магарешки бодил. Сварявам 500 мл вода и когато заври слагам по една лъжица от двете билки, оставям го да поври 3-5 минути и след това само кисне 30 минути. Моят мъж го пие сутрин и вечер, защото му е малко неудобно да го носи в шише на работата. Пък и там трябва да го пие изстинал.
Аз лично си купих билките от аптеката на ул. Поп Богомил.
А иначе чая го подслаждам с мед или с една смеска, която съм му приготвила от мед, орехи, пчелен прашец и пшеничен зародиш. Не е лош - моят мъж го харесва!
Магарешки бодил
« Отговор #8 -: Декември 16, 2005, 09:12:42 am »
А дали някоя такава смеска/ билка може да повлия положително на имунната система, когато са открити антиспермални антитела при мъжа?
imam_vjara
Магарешки бодил
« Отговор #9 -: Декември 16, 2005, 10:01:53 am »
Клиа, моят мъж е пил неколкократно магарешки бодил и трябва да ти кажа, че имаше много добър ефект върху спермограмата :D
За приготвянето - купувам го от различни места от различни производители - както дойде. И всяка опаковка има различна дозировка, спазваме какво пише на етикета. И моят мъж го пие сутрин и вечер само, да не го мъкне и в работата. Имай предвид, че най-добре е да се пие до 12 часа, от както е приготвен, максимум 24. Ние не го подслаждаме с нищо.

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







*
Магарешки бодил
« Отговор #10 -: Декември 16, 2005, 12:37:08 pm »
Fresh4e,

а дали ще е удобно да ми напишеш какъв беше по-точно ефекта върху спермограмата? Доколкото знам бройката и подвижността се повлияват добре. Интересува ме дали концентрацията се променя.
Моят мъж пие вече цял месец от любимия си чай от бодил и бабини зъби, та даже му харесва и ме пита за него. Но т.к ще правим контролна спермограма чак края на януари, се интересувам какви подобрения да очаквам :D
Предварително ти благодаря.
Магарешки бодил
« Отговор #11 -: Декември 16, 2005, 12:57:39 pm »
За съжаление нямам пред мен точните резултати, но нашият проблем беше основно бройката - та от под нормата сега е стабилно над нормата (не с много, но не е и съвсем на границата). Подвижността ни си беше около 50% и се запази такава. Друго положително въздействие - преживяемостта беше около 20%, стана към 70%.
Не знам дали всичко се дължи на бодила, но има полза от него! Пи известно време и бабини зъби, за която билка на Поп Богомил ми казаха, че е по-специализирана по проблема, но май нямаше такъв ефект - но може така да са се стекли нещата.

Успех на вас и съжалявам, че не мога да съм много точна.
Благодаря ти, Бени!







*
Магарешки бодил
« Отговор #12 -: Декември 16, 2005, 14:23:46 pm »
А в рамките на какъв период от време е настъпило това подобрение. В смисъл колко време е пил чая?
При нас проблемите са хем в бройката, която се подобри двойно след 3-месечен прием на трибестан и всякакви антиоксиданти и т.н., хем в подвижността и морфологията. Всичко наведнъж. Подвижността ни е промени с 8% нагоре, но пак е под норма. А за морфология не мога да коментирам.
Затова така живо се интересувам. Благодаря ти и успех!  :D
Магарешки бодил
« Отговор #13 -: Декември 16, 2005, 15:19:03 pm »
Здрасти пак, Heart!
Уф, да ти кажа, пак няма да съм ти много полезна - то и при нас сума работи, и не мога реално да преценя точно кое се повлия от кое и кога. Преди повече от две години му откриха бактериална инфекция, за която изпи един куп антибиотици. След това, след няколко месеца, направи първата сп-ма, която показа нормална морфология, почти нормална подвижност, но нисък брой, също ниски показатели за прикрепяемост и преживяемост. После се почна едно пиене на витамини и антиоксиданти (умерено де), магарешки бодил. Постепенно нещата тръгнаха нагоре и от тази пролет насам е почти с нормоспермия. Сега обаче пак се появиха бактерии, та да видим :evil:
Така че ми е трудно точно да кажа, но при всички положения има полза от бодила 8)
Благодаря ти, Бени!







*
Магарешки бодил
« Отговор #14 -: Декември 16, 2005, 15:42:58 pm »
Както и при нас, Фреш, но все пак ти благодаря! Както писах при нас ще се видят конкретни резултати края на януари или началото на февруари.
*

    donnaa

  • *
  • 10
  • Върви ,напред и се бори !!!
Re: Магарешки бодил
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2006, 11:03:52 am »
Здравей, клиа,
за подобряване на спермограмата аз на моя мъж правя комбиниран чай от бабини зъби и магарешки бодил. Сварявам 500 мл вода и когато заври слагам по една лъжица от двете билки, оставям го да поври 3-5 минути и след това само кисне 30 минути. Моят мъж го пие сутрин и вечер, защото му е малко неудобно да го носи в шише на работата. Пък и там трябва да го пие изстинал.
Аз лично си купих билките от аптеката на ул. Поп Богомил.
А иначе чая го подслаждам с мед или с една смеска, която съм му приготвила от мед, орехи, пчелен прашец и пшеничен зародиш. Не е лош - моят мъж го харесва!

Зайнтересуваме твоят пост .
някой знае ли как точно се приготвя билката бабини зъби при нас е проблема намалено либидо .Отделно съм забъркала мед,пч.млечице ,и пч.прашец.
Не за да бъда всевластна незнайница ,а да гребете от мене и никога да не ме изгребете до края !!!
Петя Дубарова