0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Благодарност!
« -: Декември 02, 2005, 14:58:07 pm »
Благодаря на Мели и д-р Даскалов - клиника "Торакс"!
За това че ги има,че са с нас,че ни помагат безрезервно!
Възхищавам им се и съм щастлива,че ги познавам!
Благодаря на проф.Горчев и д-р Томов от клиника по акушерство и гинекология "Света Марина" гр.Плевен за професионализма и отзивчивостта!
За пореден път се убедих,че човешкия фактор е най-ценната инвестиция!!!
Бог да ги благослови!
 :rainbow:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Благодарност!
« Отговор #1 -: Декември 02, 2005, 15:00:32 pm »
Да взема и аз да се дигна по Пловдив :wink:
Поне едно кафе на пия в Торакс. :lol:
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Благодарност!
« Отговор #2 -: Декември 02, 2005, 15:05:08 pm »
Лали хубаво кафенце има в Торакс...пък за докторите да не ти говоря...страхотни :lol:
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Благодарност!
« Отговор #3 -: Декември 02, 2005, 15:25:18 pm »
Цитат на: Lali
Да взема и аз да се дигна по Пловдив :wink:
Поне едно кафе на пия в Торакс. :lol:


и кръчмите ги бива в Пловдив  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Благодарност!
« Отговор #4 -: Декември 02, 2005, 15:26:21 pm »
А-а-а-а-а, аз си имам една любима там :wink:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Благодарност!
« Отговор #5 -: Декември 02, 2005, 16:33:15 pm »
Лита, да не съм пропуснала някакви новини?!
Иначе съм съгласна с теб. Имена на прекрасни хора си изброила.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Благодарност!
« Отговор #6 -: Декември 03, 2005, 11:10:14 am »
Радвам се,че всички сте оценили тез хубави хора! :D
Оги,за новини...ами спомняш ли си,че последно се жалвах,че ми предстоеше лапаро за диагностициране на хидросалпингс.За съжаление се потвърди диагнозата. :cry:
Искам да споделя,че в София всички лекари бяха категорични,че операцията за отстраняването на хидросалпингса трябва да е Лапаротомия /на "отворен корем",имайки предвид състоянието ми!/ и,че е твърде рискова за мен!Единствено д-р Славчев беше на друго мнение но...все пак щеше да работи на "отворен корем".
Точно тогава Мели и д-р Даскалов ме посъветваха да се консултирам с проф.Горчев...Дори повече...д-р Даскалов лично даде снимките ми от лапарото на д-р Томов /той работи в екип с проф.Горчев/да прецени дали тази операция може да се извърши чрез Лапароскопия.
Тук се прояви професионализма на Проф.Горчев и д-р Томов,те прецениха правилно и това,което поеха като ангажимент към мен го изпълниха! :D
Това са мила новините...
Малко дълго стана но се надявам да съм полезна с опита си относно борбата с хидросалпингса!
 :heartbeat:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Благодарност!
« Отговор #7 -: Декември 03, 2005, 15:07:09 pm »
lita, искаш да кажеш, че всички доктори в София са били на мнение че хидросалпинкс се премахва само с отворена операция ли? Питам защото на мен  също ми предстои такава интервенция?
*
Благодарност!
« Отговор #8 -: Декември 03, 2005, 15:13:23 pm »
Не само, и лапароскопски също, има много хубави филмчета с такива скоро ще ги качим на сайта :)
*
Благодарност!
« Отговор #9 -: Декември 03, 2005, 16:22:28 pm »
Да Cygnus, аз също мисля, че не само с отворена операция може да се отстрани хидросалпинкса. На мен в петък ми предстой лапараскопия в София.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Благодарност!
« Отговор #10 -: Декември 03, 2005, 17:24:20 pm »
Цитат на: lita
Радвам се,че всички сте оценили тез хубави хора! :D
Оги,за новини...ами спомняш ли си,че последно се жалвах,че ми предстоеше лапаро за диагностициране на хидросалпингс.За съжаление се потвърди диагнозата. :cry:
Искам да споделя,че в София всички лекари бяха категорични,че операцията за отстраняването на хидросалпингса трябва да е Лапаротомия /на "отворен корем",имайки предвид състоянието ми!/ и,че е твърде рискова за мен!Единствено д-р Славчев беше на друго мнение но...все пак щеше да работи на "отворен корем".
 :heartbeat:

Даа, аз си спомням какво ти предстоеше и си помослих да не би да са се обърнали някакси нещата и да си забременяла междувременно? Пожелавам скоро и това да ти се случи. Сигурно за хиляден път ще спомена моята приятелка, която след премахване на тръба с хидросалпинг забременя още същият месец. Тя направи лапароскопия при Д-р Начев, а не коремна операция. Значи и той оперира така.
Късмет и ....айде скоро новинки!

*
Благодарност!
« Отговор #11 -: Декември 03, 2005, 17:37:48 pm »
Цитат на: ocean
lita, искаш да кажеш, че всички доктори в София са били на мнение че хидросалпинкс се премахва само с отворена операция ли? Питам защото на мен  също ми предстои такава интервенция?


Хидросалпинкс се премахва лапароскопски със сигурност и аз съм живият пример :) , така че спокойно и успех
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Благодарност!
« Отговор #12 -: Декември 04, 2005, 00:22:45 am »
"Искам да споделя,че в София всички лекари бяха категорични,че операцията за отстраняването на хидросалпингса трябва да е Лапаротомия /на "отворен корем",имайки предвид състоянието ми!/ и,че е твърде рискова за мен!"


Момичета,
подчертавам факта,че ставаше дума за моето състояние,а не по принцип!
Но и аз съм пример,че това твърдение се опроверга.
Проф.Горчев и д-р Томов ми направиха лапароскопско отстраняване на хидросалпингса.Дори ми дадоха цялата операция заснета като видео материал.
www.svmarina.com Това е сайта на частната клиника на проф.Горчев.
Оги,благодаря ти мила за пожеланието и аз от сърце ти желая същото! :D

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Благодарност!
« Отговор #13 -: Декември 04, 2005, 09:51:35 am »
Предлагам да сложим  този сайт приспециализираните заведения, за да може, хората на които им е близо да се ориентират къде да ходят.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Благодарност!
« Отговор #14 -: Декември 04, 2005, 10:08:13 am »
Има ги на началната страница :wink:
Благодарност!
« Отговор #15 -: Декември 04, 2005, 10:10:32 am »
ми аз гледах в раздела за специализирани заведения, там не го видях, пък като ми трябва нещо си ги търся от там.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Благодарност!
« Отговор #16 -: Декември 04, 2005, 10:15:09 am »
Луна, незнам дали това, което търсих го има, на началната страница има адреси на лекари по принцип.
Ако искаш да се добави някой - пиши на  Сигнус.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Благодарност!
« Отговор #17 -: Декември 05, 2005, 09:29:22 am »
Цитат на: lita

Проф.Горчев и д-р Томов ми направиха лапароскопско отстраняване на хидросалпингса.Дори ми дадоха цялата операция заснета като видео материал.

Бързо и лекичко възстановяване! Сега вече ще стане бебчо, сигурна съм.