0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
priznaci na bremenost sled ivf
« -: Ноември 30, 2005, 15:04:12 pm »
zdrveite na vsichki. az sam nov potrebitel i ne znam ima li niakoa tuk, koito e zabremeniala sled ivf? moiat vapros e kakvi moje da sa priznacite, che transfera e uspeshen predi kravnia test t.e. parvite dve sedmici? blogodaria vi...
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
priznaci na bremenost sled ivf
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2005, 15:28:27 pm »
забременяването след инвитро не се различава по нищо от забременяването по естествен начин - това като протичане на процеса в организма, признаци и симптоми.
преди 14-тия ден всякакви признаци са недостоверни и ненадеждни, като по-скоро могат да се отдадат на самовнушение.
бъди търпелива и изчакай да дойде времето за теста.
пожелавам ти успех!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
priznaci na bremenost sled ivf
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2005, 15:38:19 pm »
merci, Jam, za otgovora. dnes e 10-iat mi den sled transfera. transfera mi beshe s zamrazeni embrioni. imam pove4eto ot simptomite v onazi statia za ranna bremen.ako si napravia domashen test rezultata dali shte e nadejden?  :?:


Пиши на кирилица!
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
priznaci na bremenost sled ivf
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2005, 15:41:13 pm »
мисля, че е твърде рано.
не пречи да опиташ, но ако излезе отрицателен резултат - в никакъв случай не го приемай за достоверен и не се отчайвай...
има и нещо друго - ако са ти слагали инжекции прегнил след трансфера, има верятност домашният тест за бременност да даде фалшиво-положителен резултат.

виж, знам, че зора е голям, ама я си представи пък после колко търпение трябва за дългите 9 месеца? :) трябва да се учим да бъдем търпеливи...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
priznaci na bremenost sled ivf
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2005, 15:51:30 pm »
Както ти е казала Джам, тестът ти ще е достоверен само ако не си слагаш прегнил. Ако пък нямаш търпение можеш да се подложиш на кръвен тест
Много успех ти желая и дано видиш двете чертички
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
priznaci na bremenost sled ivf
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2005, 16:50:33 pm »
zdraveite otnovo! izviniavam se, che ne pisha na kirilica, no prichinata e, che az jiveia izvan Bg i niamam klaviatura s bg bukvi. blagodaria vi za otgovorite!!
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
priznaci na bremenost sled ivf
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2005, 16:51:56 pm »
Любс, като пишеш мнението си горе в ляво има един бутон КРЕДОР. Опитай с него и виж какво ще стане.
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
priznaci na bremenost sled ivf
« Отговор #7 -: Ноември 30, 2005, 16:58:38 pm »
да, направих го! благодаря :D
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
priznaci na bremenost sled ivf
« Отговор #8 -: Ноември 30, 2005, 17:43:54 pm »
Браво :lol: !!! Първи първенец!!! :lol: