0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    a_girl

progesteronov test
« -: Февруари 10, 2004, 16:51:50 pm »
zdraveite,

az sum na 19 godini i si imam dosta seriozen problem, ne znam kakvo da pravq! toest, kolebaq se.

imam priatel i stana taka, 4e prez Dekemvri se naloji da vzema Postinor Duo 2 puti, za edin mesec. sega cikula mi go nqma!!!kakvo da pravq??

ednata alternativa e da otida na ginekolog. presnqvam se , 4e moje da stane po-zle. ve4e si predstavqm pleadata ot lekarstva i le4enia!

4etoh v edin material ot va6ia sait za progeseronovia test i tova 4e sistemnoto my priemane se prilaga pri amenoreq,ako momi4eto ne jelae da zabremenee. e, az ne iskam da zabrmenqvam sega, no nqkoi den-da! az ve4e sum premala progesteron, i poly4avam kruvote4enie, moga da produlja s nego?

ako nqkoi se 4yvstva kompetenten, plsssss, kajete mi kak da postupq! mislq 4e e tvurde rano na 19 da hodq po klinikite i da me tup4at s lekrastva, a se opasqvam 4e s tozi Postinor Duo e vuzmojno da sum si pri4inila ne6to mnogo lo6o.

ste mi vredi li ako prosto si priemam Progesteron vseki mesec, poly4avam menstryacia i vsi4ko bi bilo ok?
*
progesteronov test
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2004, 11:06:38 am »
Zdravei,
Ne sym az nai-kompetentnata koqto moje da ti dade syvet no sym 4uvala mnogo negativni ne6ta za postinor duo
Sled kato ne iskate da imate bebe ima dosta na4ini za kontracepciq, a tuk pove4eto posetiteli iskat to4no obratnoto.
Mejdu drugoto otidi na lekar. Tvyrde vyzmojno e da si bremenna