0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: стойности на кръвен тест.
« Отговор #20 -: Декември 16, 2007, 18:56:46 pm »
При тези стойности би трябвало да се вижда отдавна, ако е в матката. Какво видя лекаря?

Търси второ мнение и не отлагай! Ако си от София иди Мазнейкова да те види, не поемай рисковете от усложнения при една евентуална извънматочна бременност.
Пиши за резулатите. Успех.

Не всеки лекар ще види плоден сак на 24-и ден, да не говорим на 19-и както беше при мен!! Дано да си бременна, стискам ти палци силно!
:balk_602:
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: стойности на кръвен тест.
« Отговор #21 -: Декември 17, 2007, 12:47:56 pm »
Нормално ли е стойности да падат бавно.От 600 вторник,в четвъртък 480,направиха кюртаж за всеки случай същия ден.И днес са 412,много малко са паднали,какво мислите.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: стойности на кръвен тест.
« Отговор #22 -: Декември 17, 2007, 13:25:28 pm »
Нормално ли е стойности да падат бавно.От 600 вторник,в четвъртък 480,направиха кюртаж за всеки случай същия ден.И днес са 412,много малко са паднали,какво мислите.

Нормално е.  Ти имаше "кухо яйце" в крайна сметка, нали? В този случай, след кюретаж, стойностите падат бавно.  Отнема 4 до 6 седмици до абсолютно отрицателни стойности, това четох в американски сайтове.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: стойности на кръвен тест.
« Отговор #23 -: Декември 17, 2007, 13:40:51 pm »
Но въпроса е там,че не се знае къде е било,лекарката вижда нещо в тръба,пък резултати от изследване на това,дето е било в матка излизат към сряда,не е ясно.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: стойности на кръвен тест.
« Отговор #24 -: Декември 17, 2007, 13:58:13 pm »
Но въпроса е там,че не се знае къде е било,лекарката вижда нещо в тръба,пък резултати от изследване на това,дето е било в матка излизат към сряда,не е ясно.

Ама как така?  Ако не е било в матката, защо са ти правили кюретаж?  Ти не отиде ли за второ мнение преди да позволиш кюретаж?
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: стойности на кръвен тест.
« Отговор #25 -: Декември 20, 2007, 12:18:36 pm »
Положението се изясни,отново е извънматочна,направиха лапароскопия и най-накрая се приключи тоя тормоз.Хванаха го точно навреме,вече имаше малко кръв,но лекарката го следеше и предполагаше,и реагира веднага.И тук е момента да изразя благодарност и възхищение от д-р Николова от Тина Киркова.Не мога само да си обясня защо кръвния тест е падал,а това нещо е почнало да надува тръба,много отвратително.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: стойности на кръвен тест.
« Отговор #26 -: Декември 20, 2007, 12:31:51 pm »
silvanchence, много жалко!
Но важното е, че ти си добре.
Тръбата при това положение запази ли се?
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: стойности на кръвен тест.
« Отговор #27 -: Декември 20, 2007, 12:44:21 pm »
Съжалявам! Силве, да знаеш, че не си сама! Желая ти да оставиш болката в тази година, а следващата да ти донесе само хубави новини!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: стойности на кръвен тест.
« Отговор #28 -: Декември 20, 2007, 14:58:22 pm »
Всъщност трябва да уточня,че става въпрос за сестра ми,като разглеждам сега,установявам и,че не съм го писала.Но тия дни непрекъснато чета тук нещо,пиша в същото време,изчезва ми интернета и не знам какво съм изпратила,а пиша от офиса и гледам да не видят останалите,и доста разпокъсано съм обяснила.
Имам чуството,че аз го изживях всичко това,даже ако беше се случило на мен,вместо на нея,нямаше да съм толкова притеснена.При нас и без това почти е ясно положението,имаме мъжки фактор и нагънати тръби при мен.

Както и да е.

Пожелавам на всички ни да сме щастливи и новата година да ни изпълни мечтите!

[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.